Sayfa 764/881 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon
Arama sonucu : 7045 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Vesbenin grafiğine bakmasını ben istemiştim. Teşekkür ediyorum.
    Ricaa ederim.hayırlı ,bol kazançlar diliyorum...

Alıntı Originally Posted by bortruva Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz... Sizi eregl den tanıyorum.

Sizi vesbe de görmek ne güzel..

Daha sık görmek ve yorumlarınızı okumak isteriz sayın enigma..

Vesbe taşıyor musunuz.

vesbe pozisyonum yok.sayın kalender'in isteği üzerine grafik attım.grafik ihtiyacı duyduğunuzda mesaj atmanız yeterli.

2. İhracat anlamında yine rekor var diyor TİM başkanı. Ben iyi durumda olduğumuzu düşünüyorum. Neden 1 VESBE 1 dolar olmasın? Kur bu seviyede olduğu sürece sakın elinizdeki lotları kaptırmayın. 7 lira çok ucuz.

3.  Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    İhracat anlamında yine rekor var diyor TİM başkanı. Ben iyi durumda olduğumuzu düşünüyorum. Neden 1 VESBE 1 dolar olmasın? Kur bu seviyede olduğu sürece sakın elinizdeki lotları kaptırmayın. 7 lira çok ucuz.
    Ben Vestel tarafındayim ama vesbe yi de takip ediyorum.
    Vesbe toplamda Eylül,Ekim 289 milyonluk ihracat
    Vestel ise Ekim de 132 milyonluk ihracat taahhüdüne istinaden dahili işleme izin belgesi almış durumda.

Vesbe yi aşağı çeken Vestel. Vestel i aşağı çeken Zoren yani Zorlu.

Enerji tarafı kâr etse hepsi iyi fiyatlara gelecek.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4.  Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    İhracat anlamında yine rekor var diyor TİM başkanı. Ben iyi durumda olduğumuzu düşünüyorum. Neden 1 VESBE 1 dolar olmasın? Kur bu seviyede olduğu sürece sakın elinizdeki lotları kaptırmayın. 7 lira çok ucuz.
    Çok ucuz olmasının sebebi yapılabilecek hisse satısı olabilir. Son hisse satısında 6 ay satilmicak denmişti, tabi ben bu aciklama dan 6 ay sonra satilacak diye anlıyorum. Piyasadan o lotu almaya calissalar fiyat burda kalmaz tabi. Yine satıs yapılacaksa bu fiyattan değil daha yukarıdan yapılmalı, tabi bu da şirketin mali durumu iyiyse yapabilir.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Çok ucuz olmasının sebebi yapılabilecek hisse satısı olabilir. Son hisse satısında 6 ay satilmicak denmişti, tabi ben bu aciklama dan 6 ay sonra satilacak diye anlıyorum. Piyasadan o lotu almaya calissalar fiyat burda kalmaz tabi. Yine satıs yapılacaksa bu fiyattan değil daha yukarıdan yapılmalı, tabi bu da şirketin mali durumu iyiyse yapabilir.

Kur ların bu seviyeye gelmesi arçeliğe açıkcası daha cok yarayacak.

Yurt dışı operasyonlarında aynı birim deki kar da kur da yükseliş kadar da karına eklicek. Lojistik navlun ve enerji fiyatlarında yerinde üretim yaptıgı icin kısa orta vadede bizden daha pozitif olarak görüyorum.

6. ihracat rekor kırıyor ama twitterda da paylaşılmıştı ekim ayı manisa verileri usd olarak geçen senenin çok üstünde değildi. yanlış hatırlamıyorsam. ayrıca parite bozdu dolar artarken euro bu kadar artmadı, euro nun artışı vesbe için biraz daha iyi oluyor. ancak fiyat çarpanları olarak halen ucuz bu sebepten beklemeye değer gibi duruyor.

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Ben Vestel tarafındayim ama vesbe yi de takip ediyorum.
    Vesbe toplamda Eylül,Ekim 289 milyonluk ihracat
    Vestel ise Ekim de 132 milyonluk ihracat taahhüdüne istinaden dahili işleme izin belgesi almış durumda.

Vesbe yi aşağı çeken Vestel. Vestel i aşağı çeken Zoren yani Zorlu.

Enerji tarafı kâr etse hepsi iyi fiyatlara gelecek.

Hocam Zorenin kâr etme olasılığı ne kadar gerçek yıllardır zararda bu şirket, nasıl kar edecek daha doğrusu edebilir mi dolar da uçtu

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Hocam Zorenin kâr etme olasılığı ne kadar gerçek yıllardır zararda bu şirket, nasıl kar edecek daha doğrusu edebilir mi dolar da uçtu
    Kabaca son 4 yıla baktım. 378 milyon zarar 314 kâr yazmış. Totalde zarar tabii. Kâr edecek gibi de durmuyor.

Kâr edemiyorsa zorlamayacak satacak şirketi Zorlu Grubu ya da faaliyetlerine ara verecek.

Mesela alkim elindeki krom sahasını işlemiyor. İsleyince zarar yaziyor halbuki diğer sahalarda kâr ediyor. Oradaki kârlarla krom sahasını sübvanse edeyim demiyor.

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 764/881 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •