Sayfa 765/963 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Düşündükleri bu ise, yani ortak alacaksa, hisse tadından yenmez ozaman. Soru şu: (eğer ortak alacaksa) haberi 18.09 da yollarken, karanlık odadan niye 3-5 kademe yukardan açmadı ? öyle yapsaydı yarın tavana yakın açmaz mıydı ?

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarın açılışta belli eder,

forumlarda haber ile ilgili bazı yorumlar var ama bunlar şimdilik söylenti boyutunda.

Süreçte esas belirleyici olacak olan şirket yönetiminin niyeti olacaktır..

yatırım tavsiyesi değildir..

2. Pasta

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Abd piyasaları bozdu sabaha eksi acilis nekadar olacak bakalim bu haberle biz napıcaz haber olmasa baya gocerdik sansmi sanssizlik mi hayirlisi

M.K.A.

4. ABD nin çokta etkileyeceğini sanmam. Sabah ola hayrola.... İyi geceler

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Düşündüğünüz gibi değil,

şirkete ortak alarak sermayeyi güçlendirmek istiyorlar,

bu yorum için erken diyenler olabilir ama bulunması durumunda muhtemelen tahsisli sermaye artırımı yapılarak şirkete ortak alınır ve şu an şirketi en çok zorlayan konu olan euro cinsi borçlardan kurtulunur diye düşünüyorum.

Olası böyle bir borçsuz senaryoda şirketin yaratacağı favök ve efk rakamları geçen yılki oranları rahatlıkla geçecektir ki buda kelebeği hak ettiği yerlere aşamalı olarak taşıyacaktır..

Potansiyeli güçlü olan bir firma ekonomisini düzeltmesi için niye bir aracı firma arasın? Ve onun kanalıyla belki de bir firmayı kendine ortak etsin? Bu şu dur ben artık bu işi götüremiyorum bana yardım edin ve duruma göre bir ortak bulun. Yapılan anlaşma kısaca Budur. (Bence) dikkat etmekte ,temkinli olmakta fayda vardır.

6.  Alıntı Originally Posted by Agacan Yazıyı Oku
    Potansiyeli güçlü olan bir firma ekonomisini düzeltmesi için niye bir aracı firma arasın? Ve onun kanalıyla belki de bir firmayı kendine ortak etsin? Bu şu dur ben artık bu işi götüremiyorum bana yardım edin ve duruma göre bir ortak bulun. Yapılan anlaşma kısaca Budur. (Bence) dikkat etmekte ,temkinli olmakta fayda vardır.
    Arkadaşım şirketin son bir iki bilançosunu okursan sorularının cevaplarını bulabilirsin..

8 milyona yakın işlemle +10

8. 64 den emirlerim gitti ben verdim bereket versin dahada gider ama 70 sanirim biraz direnc var dunnyuzde 2 icin aldik yuzde 10 verdi rabbim bereket versin ts takipteyim yine

M.K.A.

Sayfa 765/963 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •