Sayfa 765/1001 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. TL'nin şansızlığı ise tepeden tırnağa yöneticilerinden, çürümüşlükten vs vs..istenmeyen para birimi olduğundan. Bu sefer konjekturün avantajını kullanamıyoruz.Yoksa bütün EM para birimleri 2014-2015 yıllarındaki seviyelerine geri döndüler.. Bu TL için 2,700ler demek..

2.  Alıntı Originally Posted by chronical Yazıyı Oku
    TL'nin şansızlığı ise tepeden tırnağa yöneticilerinden, çürümüşlükten vs vs..istenmeyen para birimi olduğundan. Bu sefer konjekturün avantajını kullanamıyoruz.Yoksa bütün EM para birimleri 2014-2015 yıllarındaki seviyelerine geri döndüler.. Bu TL için 2,700ler demek..
    10 senelik dxy grafiğine bakarsan dalgalı yükseliği görürsün. 2021'e kadar dalgalı bir yükseliş garanti. 30 yıllık grafikte çanak ben buradayım diyor. herkesin düşündüğü aksine AB bu suni değerlenmeden rahatsız çünkü malları pahalanıyor,rekabeti düşüyor ama işte kendini kurtarmak isteyen kumarbazlar sonuna kadar bastırıyor. aptal herifler rüzgara karşı .şemenin ne olduğu henüz öğrenemedi.

3. Evde kardeşimin aldığı çekirdeği çitliyorum. Bir baktım made in usa. Vay be memleket dakota çekirdek bile ithal ediyor. Sonra dolar neden yükselir. Gerçek ap açık. Tarımdan teknolojiye herşey ithal.

4.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Evde kardeşimin aldığı çekirdeği çitliyorum. Bir baktım made in usa. Vay be memleket dakota çekirdek bile ithal ediyor. Sonra dolar neden yükselir. Gerçek ap açık. Tarımdan teknolojiye herşey ithal.
    BİM,A101 bunlara git bütün k.yemişler made in USA. aynı durum diğer ürünlerdede aynı,rusya, romanya,meksika,çin,kanada,arjantin daha neler neler hep söylüyorum bu kafayla dolarda tavan yok. gidebildiği kadar gider. bugün ambargo koysalar tüm bu marketler boşalır,açlıktan gebeririz.

5. Sayın powerpc ben hepsini, çoğunun da ülke bazlı bile biliyorum da kardeşim yerel marketen alıp gelmiş. Yani iliklerimize kadar ithaluz. Hani bazen ihracatçı konuşuyor ara malı dolar bazlı. Ne ara malı iğneden ipliğe herşey ithal. Peki üretim nerede? Hayatları yalan. Ama gerçek eninde sonunda ortaya çıkacaktır.

ne güzel doalrcılar kazanıyor eurocular kazanıyor borsacılar kazanıyortahvilciler kazanıyor
    bu işte bi terslik yok mu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Sayın powerpc ben hepsini, çoğunun da ülke bazlı bile biliyorum da kardeşim yerel marketen alıp gelmiş. Yani iliklerimize kadar ithaluz. Hani bazen ihracatçı konuşuyor ara malı dolar bazlı. Ne ara malı iğneden ipliğe herşey ithal. Peki üretim nerede? Hayatları yalan. Ama gerçek eninde sonunda ortaya çıkacaktır.
    Bu halk böyle istiyor yapacak bir şey yok,teknokrasi olmadığı sürece battıkça batarız. Daha öncede bu konuda yazmıştım,

8. Kırmızı çizgiye kadar tutan yok.

Açılan "Açılı düşüş", kırmızıyı geçeceğini ve bir o kadar daha gideceğini söylüyor. Yani % 7 - % 8 gibi.

Sazanlık yapmayalım lütfen. Grafik 50 senelik. Bu olayda bugünden yarına değil tabiki...

Sayfa 765/1001 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •