Sayfa 769/841 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Siz maliyetiniz kadar sattınız mı
    Yok hocam hiç satmadım, hala tutuyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    KAP

bu haberle iyice dusmesi lazim, neden -9 dusmuyor

#EUPWR

Şirketimiz, Portekiz Bayimiz aracılığı ile Portekiz'de yerleşik bir firmadan ve Güneybatı Afrika ülkesi Angola Cumhuriyeti'nde yerleşik bir firmadan ‘Muhtelif sayıda ve özellikte Orta Gerilim Ekipmanları ve Dağıtım Trafosu' tedariki konusunda siparişler almıştır. Siparişlerin bedeli 785.000 USD ve 425.000, -Euro'dur. (Yediyüzseksenbeşbin Amerikan Doları ve Dörtyüzyirmibeşbin Euro) (Güncel baz USD/TL ve Euro/TL kuru ile siparişlerin toplam bedeli 33.914.250, -TL'dir.)
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Rezil hisse , madara oldu

Devre kesici calisti , bu rezaleti anca 3 tavan temizler

tuuu sana
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4.  Alıntı Originally Posted by PLANNER Yazıyı Oku
    İş yoğunluğundan dolayı pek giremiyorum ama aralıklı okuyorum burayı hocam. 4.6x usd civarına gelirsek anca zirvemizi görebilecez. Genelde TL grafik takip ediyorlar ama bizim şirket döviz üzerinden ihale alıyor, mal satıyor. Dolayısıyla Usd tarafından takip etmek bana daha mantıklı geliyor.

Dediğiniz gibi eskilerden çok kişi kalmadı, 3-5 kişi kaldık. İnşallah hepimizi mutlu eder yakın zamanda. Her ne kadar kuşlu sitede çok yükseldi, çok şişti deselerde ben GESAN özelinde daha gidecek yol olduğunu, önümüzdeki dönemlerde bilançolar açıklandıkça daha sağlamlaşacağını düşünmekteyim. Ki geçenlerde enerji bakanı yeni dönem için yenilenebilir enerji yatırımlarının ne kadar kritik ve hedeflenen kapasitenin ne boyutlarda olduğunu açıklamıştı. Daha bir de Ukrayna var. Hakkımızda hayırlısı...
    Dolar olarak takip etme konusunda yuzde yuz size katiliyorum. Bu sirketin onunde buyuk bir buyume kanali mevcut. Daha once de defalarca yazdiklarimi tekrar etmek istemiyorum.

Bu sirkete kendi analizini yapmadan suru mantigiyla hareket eden gruplar son donemde resmen dadandi. Sosyal medya da kisa zaman kopurterek vurgun yapma derdindeler. Bunu goren ustadlar hissenin F/K si sisti disinda baska bir sey soylemeyen bos laflar ediyorlar.

Acikcasi satis gelirlerinin 3-4 yil icinde 4-5 milyar dolara ulasmasi olasi olan bir sirket. Bir yil once bolunmus duzeltilmis fiyatlarla yaklasik 0.3 dolarken bes yil icinde 30 dolar olmasi mumkun bir sirket oldugu icin 2022'nin yaz aylarindan beri ortagiyim. Umarim istedigim hedeflere ulasirim. Bu sirket 2022 ilkbahar yaz aylarinda alip 4-5 yil sabredenlere dolar bazinda 1-e 100 firsati sunmus olacak. Sozum 2022'de uygun fiyatlardan alana. Ancak bugun bile alinsa 3-4 yil icinde hedeflenen satislara ulasirsa dolar bazinda 10 kat ve ustu firsat var.

Alsatcilar icin uzak durulmasi gereken bir sirket tipik bir buyume sirketi. Buyume hissesi oldugundan kisa da bu beklentilerin gerceklesmesini beklemek saflik olur.

Yukarida yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir, yatirim kararlarinizi kendi kararlariniz isiginda aliniz.

5. Çok yerinde tespitler sn.cumbaba. Tebrikler. Aynen katılıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by cumbaba Yazıyı Oku
    Dolar olarak takip etme konusunda yuzde yuz size katiliyorum. Bu sirketin onunde buyuk bir buyume kanali mevcut. Daha once de defalarca yazdiklarimi tekrar etmek istemiyorum.

Bu sirkete kendi analizini yapmadan suru mantigiyla hareket eden gruplar son donemde resmen dadandi. Sosyal medya da kisa zaman kopurterek vurgun yapma derdindeler. Bunu goren ustadlar hissenin F/K si sisti disinda baska bir sey soylemeyen bos laflar ediyorlar.

Acikcasi satis gelirlerinin 3-4 yil icinde 4-5 milyar dolara ulasmasi olasi olan bir sirket. Bir yil once bolunmus duzeltilmis fiyatlarla yaklasik 0.3 dolarken bes yil icinde 30 dolar olmasi mumkun bir sirket oldugu icin 2022'nin yaz aylarindan beri ortagiyim. Umarim istedigim hedeflere ulasirim. Bu sirket 2022 ilkbahar yaz aylarinda alip 4-5 yil sabredenlere dolar bazinda 1-e 100 firsati sunmus olacak. Sozum 2022'de uygun fiyatlardan alana. Ancak bugun bile alinsa 3-4 yil icinde hedeflenen satislara ulasirsa dolar bazinda 10 kat ve ustu firsat var.

Alsatcilar icin uzak durulmasi gereken bir sirket tipik bir buyume sirketi. Buyume hissesi oldugundan kisa da bu beklentilerin gerceklesmesini beklemek saflik olur.

Yukarida yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir, yatirim kararlarinizi kendi kararlariniz isiginda aliniz.
    Bu güzel yorumunuza katılıyorum.
    Arkama yaslanıp çay içmeye devam ediyorum.

7. https://www.ensonhaber.com/ekonomi/t...1z%20kazanacak.

BAE ile enerji, uzay, sanayi, savunma gibi alanlarda 50,7 milyar dolarlık 13 anlaşmaya imza atılırken, varılan mutabakatların ayrıntıları belli oluyor.

29 milyar dolarlık enerji yatırımı
    Enerji konusunda Abu Dabi ile yapılan anlaşma çerçevesinde Türkiye'de rüzgar, güneş enerjisi ve termik santraller inşa edilecek. Ayrıca hidrojen üretimiyle ilgili çalışmalar da hız kazanacak.

Söz konusu anlaşmanın 29 milyar dolarlık bölümü enerjiyi kapsarken, Ankara çalışmalara çeşitli oranlarda "yerlilik" şartı ekledi.

Hadi hayırlısı.
    Komşuda pişer, bize de düşer.

Sayfa 769/841 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •