Sayfa 769/1005 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Geçen arbitraj olayında SKBNK, TKBNK vb. GEDİK gibi bir aracı kurum şirketleri bedelli yaparak kurtulmuştu.

Bakalım taşın altına elimi soktum başarabilecek miyiz bu seferde.
    Bu sefer işin vadeli bacağı yok bence sistematik bir problem olduğunu sanmıyorum. Dünkü margincall'un çoğu döviz kontratlardan geliyordu bence.

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bu sefer işin vadeli bacağı yok bence sistematik bir problem olduğunu sanmıyorum. Dünkü margincall'un çoğu döviz kontratlardan geliyordu bence.
    Bugün bankalarda satan GEDİK özellikle ak, ykb vb
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

3. 200 günlük ortalama çok kısa zaman aralıklarıyla 3.kez çalışmış gözüküyor. Dördüncü de öperler

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Sigara fiyatlarına zam gelmesi ve fiyat aralığının 45-50 ₺ seviyelerine yükselmesi bekleniyor.

100 lira olsun ses çıkarırsam itiraz edersem ne olayım...

inaşallah dahada artar...
    200 yapsınlar çayada sağlam sokacaklar marketler çay satışını bile kısmaya başladı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    bedava peynir fare kapanında olur
    Bozkurt üstat güzel söz
    seçimden önceki-son cuma günü- banklarda yüklü şort açıldıysa banka hisselerinde henüz düşüş başlamamış bile olabilir, dikkat et, çarpılma derim
    ..

yapıdan sonra akkızdada çözülme olacak mı takipteyim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Koçta şuana kadar 6,5m alım var, bekleyen 8,8m
    Akbank 27,5m alım olmuş bekleyen 37m
    ISCTR 15m alım olmuş bekleyen 42m en ümitsiz burası gibi

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    200 yapsınlar çayada sağlam sokacaklar marketler çay satışını bile kısmaya başladı
    gerçekten ihtiyacı olduğunu düşündüğüm ve losemili çocuklar hariç bütün yardımları bende kestirdim.Etrafımda bir çok kişi aynı düşünceye sahip artık.Çok şükür durumum iyi sağlığım iyi olduğu sürece sıkıntım yok , 27 senedir borsadayım son 2 sene kadar rahat ve güzel paralar kazanmadım ama Tv de veya sokakdaki yokluğu gördüğüm için tepkimi yasal çerçevede verdim.Tvde depremde o insanlarla beraber ağladık üzüldük yardımlar yaptık ama bakıyorsun tepki yerine KADER deyip yönetimden memnun olduklarını gösterdiler , insanları anlamak yerine artık bende yönetenler gibi hareket ediyorum kendi sınırlarımda yapmam ve yapmaman gereken şeylere göre hayatımı yaşıyorum .Bu yüzden benim için artık herkes hak ettiği gibi yaşasın taşın altına ben elimi koyduğum yerde , heryerde hayat pahalılığını ve zorluğunu söyleyen insanların bu tavır ve hareketleri beni yordu
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 769/1005 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •