Sayfa 77/579 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 609 - 616 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1.  Alıntı Originally Posted by Tencere Yazıyı Oku
    Vakıf halkbank ozsermayeleri karşılaştıralım

Halk 32.9
    Vakıf 33.46

Off bire bir değişim oranı cikiyir dimi ozsermayeye göre. Sonuçta pwc.gibi rapor yazan kurum neye bakacak banka bu bilemiyorum...

Kabaca..
    Tercere bunlar birleşir mi diyorsun sermayeyide 7 ye bağladılar ya ordan mı çıkarıyorsun
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Cok stres oluyor KD tutunsuzlukten. En azindan Tombikteki gibi "bugun %10, dun %10, helak olduk, borsayi kapatsinlar seyle savasamiyoruz" demiyor!
    5,36 üstünde alırım yine, diğer alt rakamlarda al sat yaptım. Tahsisli kötü bir şey değil, bu bankaya fayda sağlar, ama bugün ama yarın. Fakat pandemi kaynaklı kriz bitmiyor, bitmeyecek gibi duruyor. trump'ın tekrar para istemesi beni daha çok şüphelendirdi, ermenice bir söz vardı tam hatırlamıyorum, agobun kazı gibi verdikce yiyor, doymuyor. İlla doların yükselmesi ve borsaların düşmesi için temel bir neden aramaya gerek yok. Şuan çok insanda yine senet var. Senet işinin karşı bacağı dolar olduğu için dolardayız. Geçiş başladı 7-8 günde ful geçiş biter. Ancak 102-103 bin üstü borsa fiyatlarında endeks tehlikeden kurtulur.

Bosver kulcuyu. Onun bir atraksiyonu yok. Kur rantcisi sadece. Ihracatinin %93'u yabanci para oldugu icin kur gidince gidiyor. Dolar krizindeki 10 gunluk dolar hareketinde butun 2017 kari kadar kar yazmisti. Oyle sirketlere gerek yok. O sirketi aldiginda ulkenin batmasina oynamis oluyorsun. Dolar artinca herseyin fiyati 3 misli artiyor.

Ayrica kulcu halka arzinda 300 bin ortakli, en cok ortagi olan sirket idi. Gecen senelerde de herkes dolustu yok kari boyle yok soyle saglam sirket, yok bilmemne diye. Kimseye de bir kurus kazandirtmadi, mal mal tasittirdi.

Su Turkinvest miydi Turkfen miydi, bir abi vardi oraya milletin paralarini batirmis... 60 yaslarinda... O bile pazarlayinca agzim acik kalmisti.

Tencere Guest
    Vakıfbank referans devir fiyatı 9 TL civarı felandi vakıflara senet verilsi mal alındı...

Bu adil görülmüştü

Tencere Guest
     Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Tercere bunlar birleşir mi diyorsun sermayeyide 7 ye bağladılar ya ordan mı çıkarıyorsun
    Hacı secbul bizi hayallere soktu ben ne bilim haci

Tencere Guest
    16,517 +0,649 +4,09%

Silver

Hiçbir şey..

Abd çin arasında nadir maden kanunu çıkarsa tek gecede...

8. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 77/579 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •