Sayfa 77/877 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 7012 madde; 609 - 616 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Alan varsa satan vardır ; satan varsa alan vardır borsanın işleyişi bakımından normal. Sn.Zdx&Lunar Soul yanlış birşey dememiş ki.
    2 yılda USD bazında kendini korumuş kar ettrmemiş diyor ki doğru söylüyor.

Eğer 2 yılda usd olarak 3x yapsa para kazAndık diyebiliriz diyor...
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Resim nasıl eklenir bilmiyorum ama şöyle söyleyeyim 29 mayıs gününden bugün şuana kadar bankoff 1,38 milyon alışta, diğerleri 1,06 milyon satışta. O günden beri hemem hemen hergün bankoff açık ara en iyi alıcı. Sizce bir haber mi düşecek neden bu kadar agresifler.

3. 600 lerde betonlama kolonlama demirbağlama işleri devam ediyor.700 taban betonunu 2Ç bilançolar ile birlikte temmuz başından itibaren atarız diye düşünüyorum.Sene sonu 1.xxx ler hedef.

4. Bence de artık silkelenip 50-60 dolar seviyelerine çıkmalıdır..sebebide üretim kapasite artışı,,Romanya fabrika,,yerlilik oranı artışı dolayısıyla kârın yükselmesi,,wolswagen üretimi,,,,tabi bunlar benim hayalim,,,YTD..👍🇹🇷

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    2021 martta 20 usd olan hisse dolar bazında 2022 kayıptır. 2023 te şu an 28,5 USD.2021 Marttan bu yana bu hissede olan herkes parasını ancak korumuştur. Abartılacak bir durum yok son 2 sene 3 ayda.
    2022 haziran temmuzda 15-16 usd den alan ne olacak?

6. Froto gibi hisseleri Smrtg gibi yeni yetme hisselerle kıyaslayamazsınız. Ben de halka arzdan Eupwr aldım 15 günde %150 yaptı, Froto ile onu mu kıyaslayalım şimdi?

2 milyon lira paran olsa ve borsada tek hisseye yatıracak olsan Gözün kapalı, gönlün rahat bi şekilde Froto'ya mı yatırırsın Smrtg ye mi?

Tüpraşa, Tofaşa, Ttrak'a mı yoksa son 1-1,5 yılda saman alevi gibi çıkan mantar gibi çoğalan enerji hisselerine mi? Froto da gece rahat uyursun diğerlerinde 3 ayetel kürsi, 1 fatiha 3 elham okur öyle yatarsın Allahım yarın da hayırlısıyla güzel geçsin, taban falan yaptırtmasınlar diye dua edersin.

Bay__Ballı Guest
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Froto gibi hisseleri Smrtg gibi yeni yetme hisselerle kıyaslayamazsınız. Ben de halka arzdan Eupwr aldım 15 günde %150 yaptı, Froto ile onu mu kıyaslayalım şimdi?

2 milyon lira paran olsa ve borsada tek hisseye yatıracak olsan Gözün kapalı, gönlün rahat bi şekilde Froto'ya mı yatırırsın Smrtg ye mi?

Tüpraşa, Tofaşa, Ttrak'a mı yoksa son 1-1,5 yılda saman alevi gibi çıkan mantar gibi çoğalan enerji hisselerine mi? Froto da gece rahat uyursun diğerlerinde 3 ayetel kürsi, 1 fatiha 3 elham okur öyle yatarsın Allahım yarın da hayırlısıyla güzel geçsin, taban falan yaptırtmasınlar diye dua edersin.
    +++++Yapıyorsunuz bu sporu Sn:Oralet bey

Yazdıklarım kişisel düşüncelerim olup asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

Sayfa 77/877 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •