Sayfa 77/310 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 2477 madde; 609 - 616 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Sanirim amac sizi stop ettirmek 3,72 - 3,73 suan

2. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Citi son bir haftada 4 milyon almış. Aylık olarak yaklaşık 6 milyon almış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Umut bey stop oldunuz mu cok merak ettim 😀

6.  Alıntı Originally Posted by DoğruDürüst Yazıyı Oku
    Umut bey stop oldunuz mu cok merak ettim
    Maliyetim çok düşük. Bugün çok gitgel yaşadım. Hep sınırda bıraktı. Akşam takası da göreyim dedim en son. Citi güzel güzel alırken satılır mı bilemedim.

7.  Alıntı Originally Posted by trader2000 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 3-4 gündür sizleri takip ediyorum, 25 senedir ortağm bu sahtekarların, bu hisseden bi cacık olmaz, ben yıllardır alıp satıyorum be böylece zararımı kurtardım.. işk koye olduunda 15-16 (7.5-8)lardan sattm ve altlardan yine aldm sattm.. Bera/ eski kombassan bu hareketleri yılda 1-2 kere yapıyor... yok mahkemeşer düşecek felan falan hep fasa fiso, sonuçta daha çok hisse senedi olacak ve satacaklar.. bera iner çıkar, başka bb olmaz.. “Bence”
    Yakın zamanda bir arkadaşımla görüştüm. LCW arsa satmisiniz durum ne diye. O arsalar olmasa ayakta duramaz dik dedi. Çok kıymetli arsalar var. Geçmişteki kötü yönetimin suçunu bu yönetime atmak hicde adilce olmaz. Bir şans vermek lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by EsaretinBedeli Yazıyı Oku
    https://twitter.com/SAYGIKARR/status...707053570?s=19

Reetleyinn ARKADAŞLAR 2500 GÖRÜNTÜLENME OLMUŞ DESTEK VERİN PAYLAŞIN.
    Neden. Sen kimsin. Derdin nedir. Amacın nedir. Bu ülkeyi soyup soğana çevirdiniz yetmedi sıra işbankasına mı geldi. Fabrika kalmadı ülkede. Hadi başka kapıya. Yada efendilerinin yanına git.

Sayfa 77/310 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •