Sayfa 77/124 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 609 - 616 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Atıp tutmalar güzelde elimizde ki 50,100 lotla bekler dururuz ky almaya başladığı an geçmiş olsun qnb tahtayı kapatmış ne var ne yok alıyor bazı aklı evvellerde onların ekmeğine yağ sürüyor. Ky bu tahtada para falan kazanamaz. Elinde ki 100 lotla kendini zengın sananlar var. Ulan qnb arzdan beri 500 bın lot çekti tahtadan bakalım nerden okutacak aldığı malı. Burdaki bazı zavallılarda davul zurna çalıyor hısse tavan gıdıyor diye elınde ne var ne kazanacaksın desen bakar sağa sola. Burada da zarar yazacak olan yine ky olacaktır. Ky nın sırtından kazansınlar bakalım.. A1 i, gedik i, qnb si eksik olmadı tahtadan varmı ziraatten yapıkredınden ordan burdan alabilen. Ben olsam topluca boşaltırım malı kucaklarına alsınlar bakalım ne yapacaklar çok değerli arzum hisselerini.
    Bi sat da kurtulalım senden ver kucaklarına

3.  Alıntı Originally Posted by Uzman61 Yazıyı Oku
    Bi sat da kurtulalım senden ver kucaklarına
    Sen varya sen kimin adamısın bılmıyorum, ya da hangi aracı kurumda çalışıyorsan senın hakkında çok şüphelerim var. Ya portfoyun de yuklu arzum var ya da birilerine çalışıyorsun. Arzum la beraber hısse nete musallat oldun. Sana soruyorum kaç lot malın var yaz buraya. İnsanları yönlendirmedekı amacın ne benım elimde 110 lot arzum var yuzde yuz gıtse bıle pek birşey ifade etmez. Senin elinde ne var yada kıme çalışıyorsun. Hıssenın tavan tavan gitmesi benım elimdeki gıbı elli yuz lot taşıyanlara yaramaz 500 bın lot çeken qnb ye yada sen gibilerine muhtemelen bu işten yüklü çıkarın var.
    Hısse şuan tavanı nı bozsa bıle benım kaybım olmaz. Ancak yuklu mal çekenlerin yada ky üzerinde hesap kitap yapanların yuklu zararı olur..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Kimseden çıkarım yok merak etme.satın diyorsan önce kendin satıp örnek olman lazım.millete satın diyorlar iken kendin satmıyorsan burada kötü niyetli olan sensin yada birşeyden anlamıyorsun. Bak aslanım millet satsa da sen mal alamazsın bunu önce öğren. Büyük fonların önceliği var ondan dolayı KY için tek kazanç yolu elindekini tutmasıdır. Ne zaman satması gerektiğine herkes kendi karar verir zaten.tavanda 30 m alıcı varken satan aptaldır zaten

5. Bak zıpır ben kimseye mal satın demiyorum zira bende satmadım arzdan aldıklarımı. ancak senin burada bu malı sureklı guzellemen bana senın hakkında çok şüpheci olmam gerektiğini söylüyor. 60,70 hatta 100 tl leri hedef göstermen. Sen bu şekilde yaparak işte o fonların veya çalıştığın adamların ekmeğine yağ sürüyorsun. Buradaki ky ye faydan olmuyor. Gedık mı fon A1 mı Fon fonun önceliği varmış. Sen hangi Fondasın onu söyle. Bırde uzmanlarla çalışıyormuş.
    Hedef vermeyeceksin o zaman insanları yönlendırmeyeceksın. Şuan alan kurumların hepsı tavanlar bittiği an tahtaya malı basacak. Hiçbirisi malı alıp fonda tutmak için almıyor. Kartopu misali. 500 bin lot malın yuzde onu kaç para yapar o uzmanlara sor bakalim. Ulan yatacak yeriniz yokta.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Arkadaşlar bosverin herkes dalgasına baksın. Fiyat hedef al-sat tavsiyesi vermek zaten yasal olarak sakıncalı. Şirket ucuzmuş pahalıymış alinirmis satilirmis herkesin kendi kararari.

Ben arza katıldım aldığım 200-250 lot verecek kıvama gelince verir gecerim daha da yüzüne bakmam.

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7. Kervan gıda Norvec fonu aldı uzun vadeci diye reklam yapıp gaz verdiler adamların 4.mu 5. tavan mi tam hatırlamiyorum pozisyonlari yariya dusmustu. Simdi ne durumda bilmiyorum. Optimum vade- kârı yakaladığına inanan kim olursa olsun malı basar çıkar. Elinde 20-30 lotu olan elektrik-su faturası çıksa yeter diyen insanların bile harçligına göz diken onları yonlendirmeye calisan zihniyet kahrolsun. ne diyim. Her yerde arzlar boyle olmamali, bir gun patlar vs. yorumları da cabası. Araci kurumlar ve paralı piyonları, zorunuza gidiyorsa arzda verirsiniz kurumsala yuzde 80, oturur paylaşırsınız. Onu yapamiyorsunuz, yapamazsiniz zaten hem mal ucuza gider hem de bu kadar rakiple anlasamazsınız o zaman KY eline bakacaksınız sineye cekip her yerde vaz vaz otmeyeceksiniz.

ARZUM tavanda bekleyen 26.4 mlyn lot, bu saatte kadar 893 bin lot satış oldu,

Sayfa 77/124 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •