Sayfa 770/837 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820 ... SonSon
Arama sonucu : 6694 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Akbank ve Vakıf 1 aylıkları 50 ye çekmiş , stopaj artışınıda eklersek çok sert 8 puan düşüş oldu , herkes 60-65 leri beklerken yine fena ters köşe yaptılar.

Geçen sene politika faizi 8,5 iken zaten 36 faizi alabiliyoduk , ne anladık bu işten , inanılmaz şeyler oluyo ülkede hakikaten, sabah sabah tüylerim diken diken oldu...

2. Özgür Demirtaş , Bilal e anlatmış..

“Deliriyorum: Diyorlar ki Madem Ekonomi kötü: Neden AVM’ler dolu, Neden yollar Dolu, Neden Oteller dolu?

Bak AKTROL: Senin BİLE anlayacağın şekilde anlatayım: Türkiye’de Mülteciler hariç 80 Milyon yaşar. 10 Milyonu Zengin, 20 Milyonu Orta Direk, 50 Milyonu FAKİR.

AKP zengini ULTRA Zengin yaptı, Orta Direği Sildi Süpürdü, Fakiri daha fakir yaptı.

Ultra Zengin AVM’ye Haftada bir gidiyorsa artık ÜÇ gitmeye, Bir araba alıyorsa artık ÜÇ almaya, Tatile bir hafta gidiyorsa artık ÜÇ hafta gitmeye, başladı…

Gördüğün kalabalıklar AYNI kişiler. SATILIK beyninle anladın mı? YOKSA ÖZGÜR DEMİRTAŞ basit anlatımı ile bir daha anlatayım mı?”
    distance

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Akbank ve Vakıf 1 aylıkları 50 ye çekmiş , stopaj artışınıda eklersek çok sert 8 puan düşüş oldu , herkes 60-65 leri beklerken yine fena ters köşe yaptılar.

Geçen sene politika faizi 8,5 iken zaten 36 faizi alabiliyoduk , ne anladık bu işten , inanılmaz şeyler oluyo ülkede hakikaten, sabah sabah tüylerim diken diken oldu...
    Faiz işi bitmiştir , stopaj siz ppf lari bile bozmaya başladım

4. Sağlıkta yeni dönem: Uzaktan muayeneyi SGK karşılayacak
    Hastanelerde yeni dönem başlıyor. Uzaktan muayene masrafları artık Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından karşılanacak. Doktorlar gerekli gördüğü takdirde rapor ve reçete yazabilecek..ntv

Bu iyi oldu.

Zaten devlette doktorlar içeri girsen de muayeneyi uzaktan yapıyordu. Şimdi uzaktanın gerçeği de var.

Ortopedi bile Fiziken hiç muayene yapmayıp uzaktan ya kan tahlili, MR vs. ya da reçete yazıp gönderiyorlardı.

Gitmeye gerek kalmadı.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Ne yapıyorsun. Banka hissesi mi alacaksın...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Çıkan fiyatların düştüğünü hiç görmedim bu ülkede , anlık indirimler hariç
    Son 3-4 senede yaşadıklarımızın hangisini görmüştük. Dünyada bile görülmemişti.O nedenle bazı fiyatlar geriye gelmek zorunda. Ev-Araba-Kira-Restaurant fiyatları en başta
    Cehalet Mutluluktur..

7.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Doların sabit kaldığı durumda TL'ye verilen faiz aynı zamanda dolar faizidir. Burdan bakmak lazım. Birde alternatif ne var?
    Cehalet Mutluluktur..

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    perşembe günü merkez 1000 baz puan faiz artırıp masaya demir yumruğunu vuracaktır dolar alanlar şok olacaklar

Sayfa 770/837 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •