Onemli Gunler Banner
Sayfa 771/1009 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Mesele Aston Martin değil...

Bana göre Aston Martin, doktora göre Masserati, sana göre Jane Seymour...

Mesele Kızıl Elma... Büyük ödül yani...

Aston Martini her hafta sonu cilalayıp parlatırdım...ıslak mendille jantındaki kuş pohlarını silerdim

Bak Selçuk' un Taner' in ve bilumum hepsinin taktiği şu....Gözümü spekülatörlerin arasında açtım, sonra da Mergen Hoca dergahında yetiştim ben...yemezler..

Dipten zirveye at bi fibo retratment 6 tane var log skalada log fibo, lineer yap fiboyu 6 tane daha gelir etti 12..

Bi 50 lik, 100, 200 günlük EMA, bi de 52 haftalık etti 16..

Bi TA trendi uzun, bi orta etti 18...iki de fan çizgisi etti 20...gerçi bu fan çizgilerini pek bilmiyorlar...

E...iyi de illa ki bunnarın birine değecek ulen zaten Sonra da gördünüz mü doğa kanunu, TA yok diyenlere gelsin, cevap modunu kapat....yersen....kanun tek abicim, Pala kanunu...titanizm...ben sattım hisse uçtu gitti, gidecek tabi teres bulba sana hayır mı yapacaktı bilanço iyi geldi diye...

Sözüm meclisten dışarı..ama ha..

Şimdi MERGEN dergahı lafını sevdim , MERGEN ın konuşma tarzını sevmem kendine de söyledim yıllar evvel yani yazarak şahsen tanışmam bana izleme beni dedi be de izlemedim Galip ın kaatına teknik yapan adamı ne izleyeyim .
    Bu piyasa da Nuri Sevgen, Mert Yılmaz, Ateşan Aybarsla yüzyüze tanışıp konışmuşluğum var aklıma hep gelir madem çok bılıyon ne diye krupiyelik yapıyorsun , ama Ateşan ı severim en düzgün adamlardan biridir diğer ikisi de kötü değil.
    Ama Ali perşembe abimiz ki teknik ustasıdır ne demişti teknik analiz çıkmaz çizgiyi nereden çekersen olur diye kendisi de teknik analizin kralı idi, Selçuk Hoca aslında Ali Perşembe gibi bir stratejik sistem kurmaya calışır bu sayede tek işi borsa olan biri nasıl kuyumcu altın düşerken de çıkarken de kazanıyorsa sen de aynısını yap der.

Bizim piyasada zor zaten spek seni yolmak için bekliyor çok az paran varsa pek bakmayabilir ama çok para da işin zor. Zaten o zaman sen spek olmalısın. Pala ne dese odur.

Şimdi zatı adam kendi bilse oynar yer sana iye anlatsın bunu en doğru Ali Perşembe borsada para yapmak çok sıkıcı bir iştir, ile Ali Ağaoğlu ben o kadar iyi olsam adımı bilemezdiniz diyerek söylemiştir.

Yani doğru tabii palanın kayığının dalgasına kaptırabilirsen parayı yersin yoksa uzun vadeli yatırımcı olursun
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Başka bir şey yazaydin şimdi tüm Konyalılar böyle yapıyor izlenimi olacak. Benim krediler vardı hepsini bu yolla kapadım. Normalde tüm limiti kullandım bu ay ikiside limit vermiş. Ben daha fazla risk alamam artık. Okullar açılıncaya kadar yada en geç kış girmeden borç bitmeli benim planda.
    Abi Konyalı değilim ben, Konyada yaşayan gariban bi Angaralıyım. 😀

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bu piyasa da Nuri Sevgen, Mert Yılmaz, Ateşan Aybarsla yüzyüze tanışıp konışmuşluğum var aklıma hep gelir madem çok bılıyon ne diye krupiyelik yapıyorsun , ama Ateşan ı severim en düzgün adamlardan biridir diğer ikisi de kötü değil.
    Ateşan Aybars'ın kitabı vardı bende, kim bilir nerede şu an, Modern TA ydı ismi galiba, Mergen Hocanın zaten 3 veya 4 kitabını almıştım, bi tane de ortak bi tanıdık vasıtasıyla göndermişti imzalı. Yani Mergen Hocanın en azından yaptığı TA da bir emek vardır, bir kurgu yapar, der ki bi çanak tamamlamış, göstergeler zayıflıyor, şuraya kadar sarkıp bi kulp takar, sonra da şu kadar mesafe daha gider der. Geçen TV de gördüm Selçuk Beyi, bi tane fibo atmış anlatıyor da anlatıyor, oğlu da galiba bi aracı kurumda.

Bu sosyal medyayla bu iş bambaşka bir boyut kazandı, adamın 200 bin takipçisi var, tam zirvede hastayım dedi kayboldu ortalıktan piyasa %20 düştü, alım fırsatı filan dedi bankalar fışkıracak dedi, bi daha düştü bedava burası dedi, adam sürekli boğa. Bi kişi de aga sen ne diyorsun demiyor, üstelik adam grafik falan da atmıyor, sadece ben böyle düşünüyorum diyor.

Bi başkasına SPK mal çakmaktan ceza verdi taze, hala bık bık bütün millet kuyruğunda dolaşıyor.

Taner desen at 3 tane ortalama, göz kararı paralel kanallar çiz bolca, şuradan dönerse buraya burdan dönerse oraya, alkış kıyamet..

Bi tek bizim eskilerden Sidabumi var dürüst sistemli karşılıksız amme hizmeti yapan, gerçi o pek sevmez beni azılı Elliott Analizi düşmanı olduğum yıllardan...belki de hatırlamıyordur. Bi Selman diye biri vardı fx ci, kapattı hesabı bastı gitti o da kendi alanında sağlamdı, pek analizlerine bakmıyorum ama İsmail var eski forumdaş o da fena değil, bi de Devrim Akyıl var pek analizi manalizi yok ama genellikle onla hep paralel düşünür bulurum kendimi...yok abi yok kimse..

Ha yok mu...var elbette, ne adamlar vardı bu forumda da...paylaşılmıyor...paylaşmayacaksın zaten...paylaştığın her analiz mundar oluyor...neyse..

-----------------------------------

1 milyar dolar denince milletin kafa almıyor, zaten matematikle sorunlu yurdum insanı.

20 TL den 20 milyar TL yapıyor, daha da berraklaştıralım;

Tanesi 5 milyondan, 4000 tane daire alınabiliyor.

Anadın mı...deli para...

Yerli ve milli abilerimiz...

4.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Ateşan Aybars'ın kitabı vardı bende, kim bilir nerede şu an, Modern TA ydı ismi galiba, Mergen Hocanın zaten 3 veya 4 kitabını almıştım, bi tane de ortak bi tanıdık vasıtasıyla göndermişti imzalı. Yani Mergen Hocanın en azından yaptığı TA da bir emek vardır, bir kurgu yapar, der ki bi çanak tamamlamış, göstergeler zayıflıyor, şuraya kadar sarkıp bi kulp takar, sonra da şu kadar mesafe daha gider der. Geçen TV de gördüm Selçuk Beyi, bi tane fibo atmış anlatıyor da anlatıyor, oğlu da galiba bi aracı kurumda.

Yerli ve milli abilerimiz...
    Siz de eskilerden siniz anlaşılan MERGEN hoca ağdalı konuşur, geçen düşüşte Perihan a yarım saat " Dur bi arabayı dinlendirelim yağına, suyuna bakalım benzin alalım" diye konuştu hızını alamadı arabanın hava filtresi ne yağ filtresine de bakalım muhabbeti açtı, sanki oto sanayi ustası, gülsem mi kızsam mı bilemedim altına yorum yazasım geldi hoca, silecek lastiklerini antifriz ı de kontrol et diye, geyikçi adam.

Buna bi şey demem Galip ın kağıdına ne teknik analizi yapıyorsun işte bu insanı kekleme hareketi bunu görünce kıymeti kalmaz adamın bana göre.

Bir ara fikir teatisinde bulunmak lazım aga İstanbul'da isen. Seçimden sonra..
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

5. Dün akşam muhtemelen bir yanda sinirden uyuyamayanlar ve evdeki eşyaları kıranlar ile bir kesimde bu da mı gol değil diyenler olmuştur.
    Videoyu seyrettikten sonra.

6. Keşke sadece seçimi kaybetseydik diyenler olacak gözüküyor.

7. Sadece bu iktidar değil, kim gelirse gelsin kendi seçmeni tarafından çalıyor ama çalışıyor modunda.akp öncesi geçmişte de aynısıydı.

Bu yüzden dünkü haber konusu çokta şaşırılmayacak bir durum.sadece mevcut iktidarların karşı tarafında ki muhalif kesim tarafından eleştirilen bir durum.

chp iktidar olursa ilk çıkacak yolsuzluk , yandaşa verilen ihale haberinde tüm kendi seçmenleri de bugünkü akp seçmeni modunda olacağına adım gibi eminim.

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bundan bir milyar dolar en az cukka bunlar tüm ihaleler de %25 -30 götürüyorsa biz bittik bu ati alan Üsküdari geçer sonrasının çözmek lazım.

Sayfa 771/1009 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •