Onemli Gunler Banner
Sayfa 772/1005 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: Viop L

1. bakın arkadaslar halkın bir kısmı bir yerlere kanalize ve sosyal medyayla da ic ice degil ... simdi sen muhalefet olarak ulusal medyaya cıkmazsan nasıl vaatlerini anlatacaksın ? nasıl karsı taraftan oy alacaksın ! ulusal ve görsel tamamına yakın medyayı sen kullanırsan ve seni bilmeyen bir kesim senden haber alamaz ayrıca kulaktan dolma bilgilere de hadi git ordan der yani asla ama asla eşit mücadele olamadı !
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Dallama sensin bilmem kime oy vermişmiş halk o yüzden yardım etmeyecekmiş. Kadermiş vs vs.
    Benim için parti, ırk, mezhep, din önemi yok ama senin var. Pislik bi zihniyetin var.
    dallama olmasan ortaya yazılmış bir yazıya kendi dünyanla bakıp hakaret edip bana akıl vermeye kalkmazsın.Ne yazdığının farkında değilsin , insanlar birilerine yardım yapacaksa kimseyi ilgilendirmez seni ilgilendirmediği gibi , sanamı veya senin gibilere ni sorucaz mesala deprem bölgesine 50000 gönderdim ben kim,hangi parti,arap mı,türkmü görüyormuyum HAYIR peki hangi uzullunla düşündünde bize iftira atıyorsun.Bak senin gibiler zor anlıyor diyorumki insanlar birilerinden mennun değilse neden tepkisini vermez bak sadeleştirdim anla diye.Ne dedik bu kim olursa olsun arkadaşında olabilir , siyaside olabilir aklına ne geliyorsa olay bu.
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Kemal 48 49 gibi bitirecek bence.
    Ama çok bekleyeceğiz
    secbul daha tahmin yok mu tahmin...Bir grafiğe bir yoruma yenileceksin.

4. iktidar yanlıları kendilerine oy vermiyenleri nankörlük,terorist,vatan haini ilan eder,iktidara talip olanlar ihtiyac saHibi olanlara yardım eder bakr ki kendi desteklediği görüşe oycıkamaz yardım yaptım pişmanım der) bu millet karşılıksız iylik yapmayı ne zaman unuttu yav ,ALLAH NE BU İKTİDAR ZİHNİYETİNE NEDE İKTİDARA GELMİYE CALIŞAN ZİHNİYETE BU MİLLETİN İNSANLARINI MUHTAC ETMESİN AMİN YARABBEL ALEMİN...ÜLKEM VE MİLLETİM ADINA UTANC DUYUYORUN..HER İKİ GÖRÜŞTEN DE UTANC DUYUYORUM ALLAH BİZLERİ AF ETSİN Y.T.D

5. muhalefet yanlış bir sıtırateci izledi.
    sağ ve sol olarak ikiye ayrılacaklardı.
    iki dane cumhur adayı çıkarcaklardı.
    meclisi alıp, ikinci turda anlaşacaklardı.
    çarşıya prinç evdeki bulgur olayı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku
    iktidar yanlıları kendilerine oy vermiyenleri nankörlük,terorist,vatan haini ilan eder,iktidara talip olanlar ihtiyac saHibi olanlara yardım eder bakr ki kendi desteklediği görüşe oycıkamaz yardım yaptım pişmanım der) bu millet karşılıksız iylik yapmayı ne zaman unuttu yav ,ALLAH NE BU İKTİDAR ZİHNİYETİNE NEDE İKTİDARA GELMİYE CALIŞAN ZİHNİYETE BU MİLLETİN İNSANLARINI MUHTAC ETMESİN AMİN YARABBEL ALEMİN...ÜLKEM VE MİLLETİM ADINA UTANC DUYUYORUN..HER İKİ GÖRÜŞTEN DE UTANC DUYUYORUM ALLAH BİZLERİ AF ETSİN Y.T.D
    bunun nedeni toplumun kesin bir biçimde ayrılmış olmasından. toplum olarak maalesef bölündük ortadan ikiye.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku
    iktidar yanlıları kendilerine oy vermiyenleri nankörlük,terorist,vatan haini ilan eder,iktidara talip olanlar ihtiyac saHibi olanlara yardım eder bakr ki kendi desteklediği görüşe oycıkamaz yardım yaptım pişmanım der) bu millet karşılıksız iylik yapmayı ne zaman unuttu yav ,ALLAH NE BU İKTİDAR ZİHNİYETİNE NEDE İKTİDARA GELMİYE CALIŞAN ZİHNİYETE BU MİLLETİN İNSANLARINI MUHTAC ETMESİN AMİN YARABBEL ALEMİN...ÜLKEM VE MİLLETİM ADINA UTANC DUYUYORUN..HER İKİ GÖRÜŞTEN DE UTANC DUYUYORUM ALLAH BİZLERİ AF ETSİN Y.T.D
    Amin. İşte ben buna kızıyorum. Altına imzamı atarım.
    Hala sosyal medya da orada burada insanları bölmeye çalışıyorlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

8.  Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    secbul daha tahmin yok mu tahmin...Bir grafiğe bir yoruma yenileceksin.
    Doğru demiş.
    Çok bekleyeceğiz , yani daha çok bekleriz anlamında.

Sayfa 772/1005 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •