Sayfa 773/1001 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Faiz arttırımı yapsa bile fiyatlanmıştır zaten. Fed sebepli bir çöküş ben beklemem. Sadece babalar gene realizasyon ve yeni mal toplama için her sene yaptığı gibi orta vade ortalamalara çekerler endeksi. 1600 altını da sanmam ben.
    Bugün bir arkadaş yazmıştı, o na katıldığımı yazmıştım. Şu an alınan hisseleri 2 sene tutarsanız çok iyi prim yapacağını düşünüyorım. Ama artık ne alsam gider dönemi olmaz. Sağlam kağıtları uygun yerlerden toplamak çok iyi bir yatırım bana göre

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. bu gecede çin tayvana girer olur biter bizede girer tabi..

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    2270.50 den 5 adet de benden olsun
    cuma seans sonu kapatacağım
    Ana tema bu kısım. Ben şort ceton salladım yazınca akabinde hayek abi de yazdı.
    Alıntı olunca sanki bana laf sokar gibi olmuş mert abi, benle bi alakası yok yani

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

23 şubat rusyada erkekler günü veya vatan savunucuları günü gibi bir adla kutlanan gün. ordaki vatan da motherland türkçede de anavatan gibi bir anlamı var. yani işin propaganda boyutu içeriye de yönelik aslında.

baltık, doğu avrupa, ukrayna, kafkasya, ortadoğu ve orta asya cumhuriyetlerine en zayıf halkadaki ukraynayı ezerek akıllı olun dediler.

bence sürpriz oldu.
    audentes Fortuna iuvat

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    nato neden ukrayna hava sahasını kapatmıyor? bunu yapacak gücü yok mu? hakikaten yoksa zaten sırayla herkesle ilgilenir bu ruslar...

yok bu güç varsa neden kullanılmıyor? garip...

ukrayna'nın yanı başında moldova, yanında polonya, romanya derken bir bakmışsın avrupanın içinde...kimse dur demezse durur mu? niye dursun?

NATO nun açıklaması çok garip...askeri güç göndermeyeceğiz diyor...lan hani yanındaydınız ukrayna'nın? hep destek tam destekti...

bir yanımızda rusya diğer yanımızda bu avrupalılar...bizimde işimiz zor...aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık...

ruslara asla güven olmaz...tarihte defalarca savaşmışız...asla dost olmaz...diğer tarafta da utanmadan ve açık açık pkk yı destkleyen besleyen bir avrupa ve abd var...bunlara nasıl güveneceksin?

6. Abka bunlar yeni shortlar ise yeniden bir daha dusun
    sp500 pullback yapmadi
    sp500 grafigi ile viopda pozisyon acacak olsam Sp500 un 4300 seviyelerine geri geldiginde kisa stoplu acardim[gun sonunda bu rakamin uzerinde bile olabilir spx]
    boyle bir zamanda short kovalamak yerine kademeli hisse alimi daha az zarar verir
    ....

7. Burası uzun vadeli temettü topiği olmuşta benim haberim yokmuş .

Teminatın 4 te 3 ünü kaybetmiş olarak sizler adına sevindim kimse yakalanmamış bu sert düşüşe tebrik ederim herkesi .

Aslında kendi her zaman uyduğum kurallara riayet etmedim gece poz taşıdım ilk defa vadeli gece açıldığından beri .

Buda bana iyi bir ders oldu şu anda pek yok ama çağrı vardı onu hep uyarırdım yapma diye bu kez hataya kendim düştüm .

Sezgilerim ve teknik konusunda bu hataya düştüm çünkü saldırmayacağını düşünüyordum ama yanıldım .

kalın sağlıcakla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ana tema bu kısım. Ben şort ceton salladım yazınca akabinde hayek abi de yazdı.
    doğrudur sn. bozkurt
    sn. mert45 size de tşk ederim

Sayfa 773/1001 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •