Sayfa 773/983 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Bu tür insanlar toplumda ezilmiş, hep baskı altında psikolojik bozukluğu olan karakterlerdir. Ancak böyle dikkat çekmek için boş boş konuşmayı çok severler. Baksana bütün dikkatleri üstüne çekip reyting aldı bile. Salladı bi martaval. O emojiler de zaten gösteriyor koca bir BOŞ olduğunu...

2. Troll nedir ya biri bana aciklarmi...?
    Basindan beri ne soyledikse hepisi gerceklesti
    Olmaz cagri dedik -olmadi...!!! Kimse inanmadi
    Gun geldi fiyat dahi yazdim buradan alinir buradan satilir.
    Para Kaybetmek helbette kotu bir duygu onemli olan seviye..(Adam olmak)
    Bence vijdan azabi cekmesi gereken ve burada surekli cagri kesin fiyat bukadar oldu dolar gitti...
    O sahslar bana gore onlardir Troll
    Her zaman gercekci oldum uzak durun caniniz yanar dedim...
    Bukadar hakaret neden...!?
    Neysem artik icimden gelmiyor soylemeye nereden neyi gozden kacirdiniz siz bulun...¦!!

3.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Troll nedir ya biri bana aciklarmi...?
    Bence vijdan azabi cekmesi gereken ve burada surekli cagri kesin fiyat bukadar oldu dolar gitti...
    Neysem artik icimden gelmiyor soylemeye nereden neyi gozden kacirdiniz siz bulun...¦!!
    soytarı soytarılık yaptıkça mesleğinden para kazanır...

Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Troll nedir ya biri bana aciklarmi...?
    söylediğn çıkmış gözün aydında birazda hukuksuzluk karşısnda mazlumun yanında olmayı deneyip yücelebilirdin.
    bende hisse vardı ancak kararın siyasi olabileceği endişesiyle aldığım fiyattan satıp çıktım ama başka hissede çarpıldım kısmetsiz dayak bile yenmezmiş ne yapalım sağlık olsun

5. arkadaşalr konuyu atlayıp gerçekleri yazılarımızdan eksik etmeyelelim şuan bulundugumuz durum hukuksuzluktur ne ali ne mehmet troller aklınızı karıştırmasın bir devlet eliyle taş gibi bir firmanın küçük yatırımcısına atılan madik konumuz bu operasyonu kim yaptıysa bizim ilgi alanımız odur UNUTMAYALIM MEDYE ENGÜZEL DERT ANLATMA KİTLELERE ULAŞMA YERİDİR DERDİMİZİ YAZILARIMIZI DOGRU YERE DOGRU KİŞİLERE YÖNLENDİRELİM

6. kosta denen arkadas dgzte gibi sig bir tahtada 100 bin lottan bahsediyor. koyarsin hesap dokumunu herkes gorur. cok defa tahataya girdim dgzte nin 100 bin lotu yedirmez kimse orda size anca aldiginiz 1000 lotu yuz bin gibi anlatirsiniz iste burda..

7. Değerli hürriyet paydaşı arkadaşlarım;

16 ağustos ile 28 ağustos arasında tam 12 gün, gece-gündüz çalışıp araştırarak, mevzuatları hatim ederek, çevremdeki avukat arkadaşlarım, hukukçular ve idare mahkemeleri konusunda tecrübeli kimselerle uzun uzadıya istişareler yaparak tek başıma hazırladığım dilekçe ile 5 arkadaş ile birlikte 28 ağustos sabahı mahkemeye başvurdum, bizi destekleyen arkadaşlarımızdan da güç olarak ve onların da hakkını koruma hedefiyle bu hukuk sürecini başlattık.

şimdi görüyorum ki, avukat olduğunu söyleyen bazı kimseler, bu dilekçeyi kendisinin yardımıyla hazırlandığını ortaya yaymaktadır. Ortada bir tane mahkeme dilekçesi var o da benim hazırladığım ve kimseden esirgemediğim bir dilekçedir. Kaldı ki ortalıkta dolaşan ilk hazırladığım dilekçenin mahkemeye verdiğim dilekçenin müsveddesi olduğu, çok basit ve yalın olduğunu hatırlatmak isterim.

Değerli arkadaşlar, kervan örneğinde olduğu gibi bu işten yüklü miktarda para kazanan avukat vardır. Hem borsayı bilip, hem de bu forumları dolaşan ve kendine güvenen bir avukat, sadece mahkeme masraflarını alır, kendisi ekstra bir ücret talep etmez, borsayı bilen bir kişi olarak da kazanacağına inanıyorsa 100 bin tl'lik bir hisse alsa zaten %200'den fazla kazanacağı için bizimle güç birliği yapardı.

Neymiş, bireysel davalar hiç bir şey kazandırmazmış. Illa avukat tutulmalıymış. Ben avukat tutulmasın demiyorum ki, gücü olan elbette tutsun, bize de faydası olur ancak burada zaten çağrı ümidiyle son kuruşuna kadar hürriyet alan biri zaten para kaybetmiş, bir de binlerce tl avukat masrafı mı ödesin?

Parası olan elbet tutsun, ben de destekliyorum ki, bu hakkını aramak için daha sağlam bir yoldur. Yanlız şu unutulmamalı ki, bir tane el yazısı ile mağduriyetini içten bir şekilde yazarak başvuran adamın bana göre dilekçesi daha makbuldur zira hakimi daha fazla etkileme gücüne sahiptir.

Bir diğer şık, bu hissede sadece küçükler değil, büyükler de var. Onlar zaten avukat tutarlar ve hem de en iyisini tutarlar. Mahkeme süreci biraz ilerlediği anda dava birleştirme başvurusu ile tüm başvurular birleşir, orda büyüklerin avukatlarıyla da bir araya gelir, ortak davada güç birliğiyle zaten sonuç almak için var gücümüzle mücadele ederiz.

Sonuç olarak şunu tekrarlıyorum, bireysel veya avukat aracılığıyla başvuran herkesle hem bilgimi, hem de dilekçemi paylaşmaya hazırım. Durup dururken gücünüz yokken bir de avukat masraflarıyla karşılaşırsınız. Adı üstünde idari bir karar, idare mahkemesinde görülecek, biz birşey bilmesek bile hakim resen kanunları uygulamak zorunda, ortada bir yanlış varsa bunu da düzeltmek kanuni görevi.

Bu vesileyle bir kez daha hatırlatmak isterim.
    *** KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. *** LÜTFEN, tüm bilgi, haber ve önerileri akıl süzgecinizden geçirerek son kararınızı kendiniz veriniz YOKSA ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

8. Sayın strateji emeğiniz için teşekkür ederim

Sayfa 773/983 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •