Onemli Gunler Banner
Sayfa 774/1004 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    seviyorum alcohol ü, aynı piayasları sevdiğim gibi...
    Bırakamıyorum herikisinide....şu olmalı , tüm piysalar çokmeli kapanmalı, tüm alcohol üretimi durmalı...yada bedenim ölmeli.. Kıyamet gibi bişey olmalı ...
    O zaman belki bırakırım...ne olacağını, sonunu bildiğim şeyi bırakamıyorum ,pislik bişey bu.
    Bilmemek daha iyi.

Craps, pawnstar, svilengrad
    Gel inadı bırak
    beşiktaşta 300 metrekare bi dükkan al
    gerisini bana bırak
    patronluk yapmak yok
    hesap ta vermem
    çok güzel bi hayalim var
    orada sadece güzel zaman geçirecez
    para kazanmayı unut

2. Bir dönem bırakmıştım aslında..
    Ne olmuştu ?
    Reel piaysada ciddi bir kayıp, bir calışanimin yaptığı kaza neticesinde yaşadığım sıkıntı, ve hatam olmayan bir sebep ile yediğim 5 sene hüküm...
    Ve bu 3 ay içinde oldu...hepsi.
    Gece uyurken kalkıyorum kan ter, nefes alamıyorum, ter fışkırıyor üzerinden ,konuşamıyorum,kıpırdayamiyorum..
    Psikologa gittim, anlattım.
    Dediki son dönem yaşadıklarını anlat bana, anlattım....sana bir ilaç vereceğim, yeni bende kullanıyorum...6 ay kullanacaksın.
    Ve o dönem alkohol almadım, piyasaları takip etmedim...yerden bı karış yukarıda yürüyor gibiydim...ama sanki bitki gibi.
    Ama gerçek bir dünya var ondan kopmamak gerek, ve kendi dünyama döndüm...Gerçek dünyaya...zorlandım ama oldu i, biraz yamuk belki ama oldu gibi..cool:;;

craps, pawnstar, svilengrad
    hakuna matara....memento mori.

3.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Gel inadı bırak
    beşiktaşta 300 metrekare bi dükkan al
    gerisini bana bırak
    patronluk yapmak yok
    hesap ta vermem
    çok güzel bi hayalim var
    orada sadece güzel zaman geçirecez
    para kazanmayı unut
    Komutan İstanbul deme bana...son projem, butik bir otel, pazarkule Edirne yunanistan sınır kapısına 2 km mesafede ana yol üzerinde ....yer tamam ..
    Profe henüz net değil, ama butik, nezih bir işletme....havuz ,**uapark, restaurant, belki bungolow...
    Bakalım ...

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Komutan İstanbul deme bana...son projem, butik bir otel, pazarkule Edirne yunanistan sınır kapısına 2 km mesafede ana yol üzerinde ....yer tamam ..
    Profe henüz net değil, ama butik, nezih bir işletme....havuz ,**uapark, restaurant, belki bungolow...
    Bakalım ...

Ya 300metre kare dükkan parası sana çerez parası
    haftada bi çay içmeye geleceksin dükkanın dükkan olarak kalacak
    gelirin olursa eywallah diyeceksin gelmez se gelmesin
    kazık mı kakacaksın dünyaya sanki?

5. Eşimin hep istediği bişey otel işletmeciliği...butik, ...başaracağına eminim..
    10/12 sene önce aynı bölgede bi yer almıştım, bı doktor satıyordu ve aynı proje için almıştım....çok sevinmişti..
    Karaağaç derler oralara...Atam çok mücadele etmiş bu topraklarda kalması için..
    Ama bı gece yine alcohol masasında aldığım fiyatın 2,4 katı USD bazlı bir tekkif ile ongece satmıştım...
    Kazanmıştım ama üzülmüştüm de.....hem projeyi satmış oldum, hem eşimin hayalini...

6. Sap döndü ,keser döndü...kervan döndü....daha güzel bir yeri 2 ay önce 5198 M2 olarak almak oldu...
    Eğer projeyi gelistirebilirsem, hem projeye ,hem eşimi hayaline kavusturabileceğim...
    Ve tabii BIST teki bu döngüden kopabilir , bende hastalık noktasında olan piyasa bağımlılığından kurtulabilirsem...

7.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Sap döndü ,keser döndü...kervan döndü....daha güzel bir yeri 2 ay önce 5198 M2 olarak almak oldu...
    Eğer projeyi gelistirebilirsem, hem projeye ,hem eşimi hayaline kavusturabileceğim...
    Ve tabii BIST teki bu döngüden kopabilir , bende hastalık noktasında olan piyasa bağımlılığından kurtulabilirsem...

bi yanlışını düzeltmişsin sevindim hayırlı uğurlu olsun.

8. Ve gariptir...benim hayalimde, Muğla karacasöğutte, yaz kış teknede yaşamak...

Benim için hayal şimdilik, sebebi sorumluluklarım...
    Ama geçen sene bunu başarabilen 7 dost ile tanıştım...profesör, işletmesi,doktor vs hatta biri bayan...
    Tüm dünyaları 50m2 alan ,deniz,huzur ve gökyüzü...55 yaş üzeriydi hepsi...2 t-shirt 2 short ile bı hafta geçirmeyi, tek göz ocakta tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek, 200 litre temiz su tankı ile bı hafta duş alabilmek...herşeyi minumun kullanarak maksimum yaşayabilmek..vs...
    Gözlerinde ne gördüm biliyor musun...daha önce hiç görmediğim gözler gördüm...

Sayfa 774/1004 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •