Sayfa 777/1002 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Teşekkür ederim sayın Lemon.

Aşağıdaki sorum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Bir sorum olacak. Şu fona baktım:

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=FCV

İçeriğinin çoğu vadeli işlemler nakit teminatları. Vadeli işlemler nakit teminatlar borsa gibi riskli midir? Yoksa faiz gibi risksiz midir? Aydınlatırsanız sevinirim. Borsa istemiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sayın Lemon.

Aşağıdaki sorum hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Bilgim olmayan konuda kimseyi yanıltmak istemem ama faizlerin %30 bulduğu ortamda risk 4 fon ile %30 getiriyi tercih etmezdim.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

3.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Bir sorum daha olacak. Şu fon aşırı karlı:

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=HDH

Son aylık, 6 aylık, 1 yıllık ve 3 yıllık sabit aşırı bir getiri var. Paranın %10'u yatırılabilir mi sizce?

Borsa riskine değebilir.
    Hedefportföy'le konuştum. Bu fon yeni müşterilere kapalıymış. Diğer fonları için katılım minimum 2 Milyon TL. Ama diğer fonlar yanına bile yaklaşmıyor, çok düşük.

4. bist için ne dedik geçen haftalarda..sat sat diye bağıranlar seçimden sonra 6 binden alır artık. hadi usta geçinen investing çömezlerini dikkate almıyorum da youtuber geçinen adamların en kötüsü 10 senedir bu işin içindedir, hiçbişey mi öğrenemediniz yav..4 binci sözde ekonomistler falan..tahmin yapayan ekonomist ortada uzmanım diye gezmesin abi. nasılki düzgün bi adam evin ekmeğini getirmeliyse ekonomist de iyi tahmin yapabilmeli..süslü cümlelerle hiç kıvırma hakları yok. fal bak demiyoruzki verilere bak enflasyona bak bi zahmet de öyle konuş..adam bloombergde programa çıkmış bugün 5200 mü kapattı bakmadım valla felan diyor: ) memleketin okumuşu da böyle olursa..

iyi yonetiliyor demek ki....
     Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ppz günlük fon değil mi?
    Diğer bankaların para piyasası fonlarını nasıl geçiyor acaba?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Tefas ta yok, firma ile ozel sozlesme ile alabilirsiniz

Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Bir sorum daha olacak. Şu fon aşırı karlı:

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=HDH

Son aylık, 6 aylık, 1 yıllık ve 3 yıllık sabit aşırı bir getiri var. Paranın %10'u yatırılabilir mi sizce?

Borsa riskine değebilir.

Bloomberg su hisse forum dan amator ruhlar cagirsa ne sohbet olur yahu
    arada twitter daki sohbetler cok daha heyecanli oluyor onlari dinliyorum ben

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    bist için ne dedik geçen haftalarda..sat sat diye bağıranlar seçimden sonra 6 binden alır artık. hadi usta geçinen investing çömezlerini dikkate almıyorum da youtuber geçinen adamların en kötüsü 10 senedir bu işin içindedir, hiçbişey mi öğrenemediniz yav..4 binci sözde ekonomistler falan..tahmin yapayan ekonomist ortada uzmanım diye gezmesin abi. nasılki düzgün bi adam evin ekmeğini getirmeliyse ekonomist de iyi tahmin yapabilmeli..süslü cümlelerle hiç kıvırma hakları yok. fal bak demiyoruzki verilere bak enflasyona bak bi zahmet de öyle konuş..adam bloombergde programa çıkmış bugün 5200 mü kapattı bakmadım valla felan diyor: ) memleketin okumuşu da böyle olursa..

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    bist için ne dedik geçen haftalarda..sat sat diye bağıranlar seçimden sonra 6 binden alır artık. hadi usta geçinen investing çömezlerini dikkate almıyorum da youtuber geçinen adamların en kötüsü 10 senedir bu işin içindedir, hiçbişey mi öğrenemediniz yav..4 binci sözde ekonomistler falan..tahmin yapayan ekonomist ortada uzmanım diye gezmesin abi. nasılki düzgün bi adam evin ekmeğini getirmeliyse ekonomist de iyi tahmin yapabilmeli..süslü cümlelerle hiç kıvırma hakları yok. fal bak demiyoruzki verilere bak enflasyona bak bi zahmet de öyle konuş..adam bloombergde programa çıkmış bugün 5200 mü kapattı bakmadım valla felan diyor: ) memleketin okumuşu da böyle olursa..
    Dur bakalım nereye , yan kağıtlar hala sönük

Sayfa 777/1002 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •