Sayfa 778/997 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Çapraz ateş yapalım dedik bastı aşağı ,
    yalnız bazı tahtalarda ve bankalarda sanki dolarla oynayan ekip mal topluyormuş havası var.
    7.99 maliyetle yonca mevcut,
    eregl,sasa zaten takip edenler bilir.
    Ahhh ahh sakal bırakacam yeminle..

SASA nı grafiğine bakın..Şaka gibi..Sonra yok serbest piyasa yok yabancı yok bık bık..

Neo..

HALKB davası düşerse biraz bazı sermeyesi ge-le-bi-lir..

Gerçek batı sermeyesi..Biraz "destek çıkın" diyebilirler..Yada biz talep edebiliriz..

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Ahhh ahh sakal bırakacam yeminle..

SASA nı grafiğine bakın..Şaka gibi..Sonra yok serbest piyasa yok yabancı yok bık bık..

Neo..

HALKB davası düşerse biraz bazı sermeyesi ge-le-bi-lir..

Gerçek batı sermeyesi..Biraz "destek çıkın" diyebilirler..Yada biz talep edebiliriz..
    Gundi,

bende sasa 2017 den beri var , sen biraz geriden geliyorsun.
    Sakal bırakıcam diyorsun ya , öbür köyde kuzu size anlatıyordu ve yazıyordu sende orada yazıyordun bol bol ,
    ne yazmıştı bu badem spor oyununu laz oğlu bulut buldu diyordu neden biliyormusun , rus uçağı düştüğünde gizli el diye ozaman ele aldığım düzenek sonra büyümeye başladı badem spor oldu , çöküşçülerin baba sı kuzu o zaman ne kadar uyardıysam terste kaldı ve benim oyun düzeneğimi kabul etmek zorunda kaldı.
    İşin özü ben 2017 den beri bunları yazıyor ve stratejimde kullanıyorum bu yüzden sakal bırakmana gerek yok .
    Ha tekniğe inanmayıp graf koymanda ilginç olmuş
    onu biz takip ediyoruz.

3. Viop XXXIII

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    reis bu gece 22:30'da gül yüzünü trt'de biz kullarına gösterecek. genel olarak çok bir beklentim yok.

seçim kanunu çalışmaları hakkında acaba ne diyecek? çünkü mevcut kanuna göre 2023'te aday olamayacak. ancak erken seçimde aday olabiliyor. o da cumhur+50 mv desteğiyle meclisten geçiyor.

bugün memmet bahçeli ortaya konuştu ama insan düşünüyor "bu laflar kime?"

reis kimlere cevap verecek?
    Erken seçimde aday olabiliyor muhabbeti önemli bir detay. Bu unutturulmuş durumda. 2023 anketleri Millet ittifakı X aday Cumhur ittifakı Recep Tayyip Erdoğan şeklinde hep beklentiler. Dediğiniz teknik durumda erken seçim zaten gerekmekte. Soru da şu AK parti zaten erken olacak olan seçimi ne kadar erken yapar.

Benim yorumum pandeminin bitmesi ile ekonomide geçici bir bahar havası olacak dünyadaki Sıkılaşmanın başlamasından önce. Bu döneme denk getirilen bir erken seçim alınabilecek en yüksek oyu getirecektir Hükümete. Ne öncesinde ne sonrasında istenilen etki sağlanamaz. Bunun için düşüncem 2021 Eylül- 2022 Mart arasındaki bir dönem olacağı yönünde. Son ana kadar hiç bir belirti olamayacaktır. 2 ay gibi bir süre bırakılarak yeni bir seçim yapılır gibi geliyor. İktidarlar seçim çalışmaları için az süre bırakmayı severler çünkü bu süre zarfında ülkedeki her sıkıntının faturası kendilerine kesilecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Gundi,

bende sasa 2017 den beri var , sen biraz geriden geliyorsun.
    Sakal bırakıcam diyorsun ya , öbür köyde kuzu size anlatıyordu ve yazıyordu sende orada yazıyordun bol bol ,
    ne yazmıştı bu badem spor oyununu laz oğlu bulut buldu diyordu neden biliyormusun , rus uçağı düştüğünde gizli el diye ozaman ele aldığım düzenek sonra büyümeye başladı badem spor oldu , çöküşçülerin baba sı kuzu o zaman ne kadar uyardıysam terste kaldı ve benim oyun düzeneğimi kabul etmek zorunda kaldı.
    İşin özü ben 2017 den beri bunları yazıyor ve stratejimde kullanıyorum bu yüzden sakal bırakmana gerek yok .
    Ha tekniğe inanmayıp graf koymanda ilginç olmuş
    onu biz takip ediyoruz.
    Yok dolar tarafında da olduklarını söylüyorum sen yok diyordun..Ona sakal bırakacam diyorum..
    Yoksa biliyorum seni..

Teknik analiz için koymadım Bu TA falan değil..
    Böyle bir grafik olabilir mi sence serbest piyasada..

Ha keza bazen borsadaki bar dizilimlerinide koyuyorum..

Bu TA bakıyorum demek değil..

5. Dardanel % 1.000 (yüzde bin) bedelli sermaye artırım kararı almış.
    Bedelli haberinden bir saat önce Niyazi Önen sahibi olduğu % 66 hisseyi kendi sahip olduğu Niyazi Önen Holding A.Ş.‘ye devretmiş.
    Vay vay vay
    Yüzde bin nedir ya?

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ''Borsada kilidin anahtarını bulursan, KİLİDİ DEĞİŞTİRİRLER.''
    Anahtarcıya kilit mi dayanır,istediği kadar değiştirsinler, sonuç değişmez. fakir geldik fakir gidecez abi

tahminim Osbir aralığa kadar gelmez Mehmet abigiller, 23 martta işaretledi bi kere

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yedek kulübesinde Sasa var basganım, fıskırtalım mı
    28 mayıs da cuma günü yazdıydım, bugün fışkırtma gerçekleşmiş, işte tahmin işte sonuç

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Yok dolar tarafında da olduklarını söylüyorum sen yok diyordun..Ona sakal bırakacam diyorum..
    Yoksa biliyorum seni..

Teknik analiz için koymadım Bu TA falan değil..
    Böyle bir grafik olabilir mi sence serbest piyasada..

Ha keza bazen borsadaki bar dizilimlerinide koyuyorum..

Bu TA bakıyorum demek değil..
    Rekabetçi kurla ihracatçı kazanması için yapılan düzenek o,
    Bu düzenek sisteme bağlı,
    yoksa dolar endeksinin dip yaptığı ,kendi ligimizdeki ülke para birimlerinin dolara karşı kazandığı ortamda biz neden dayak yiyiyoruz diye arkadan çok sorguladık.
    Ha sen badem sporu sadece borsa da görme bir çok iş dalında mevcutlar ,

Sen baktınmı o graf neden o şekilde çizilmiş diye ,tahtayı *** etmeden birileri çatır çatır mal sattı ha ismi yabancı gözüküyor , mal el değişimi bitti tahtayı teknik olarak üçgenin içine yine soktular.
    bu git geller olsun iyidir , ok ne kadar gerilirse o kadar ileri gider.

Sayfa 778/997 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •