Sayfa 78/178 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1420 madde; 617 - 624 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

2. bakalım bugun güzel gidiyor tahtacı bi süpriz yapmazsa...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. Keko hocam yil sonu net kar beklentiniz nedir

4.  Alıntı Originally Posted by bilal8890 Yazıyı Oku
    Keko hocam yil sonu net kar beklentiniz nedir
    600 milyon net kar...30 milyon eksik veya fazla...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    600 milyon net kar...30 milyon eksik veya fazla...
    hocam 600 ml kar en az 30 tl demek, inanılmaz bir rakam olur benim için. Inşallah dediğiniz çıkar...

6.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    hocam 600 ml kar en az 30 tl demek, inanılmaz bir rakam olur benim için. Inşallah dediğiniz çıkar...
    bu konuda merak etme sen dostum...vardır bir bildiğimiz... tabi o kara fk 10 ile ederi 30 tl olur...ama işin içinde agresif bir büyüme varsa, e-ticaret ve pazaryerindeki pozisyonu agresif iyileşiyorsa vede ges işinde ciddi hamleler yapacak ise kısacası piyasa gelecekte teknosanın karını çok agresif artıracağına kanaat getirirse ?? o vakit fk 10 değil de belki de 20 den değerleme yapar...tıpkı şu anda yenilenebilir enerji şirketlerinin fk larını çok yüksek tuttuğu gibi...

bence 30 tl minimum fiyatı olmalı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. bilançoya az kaldı..bu son günlerdeki çıkışlar sadece doğum sancılarıdır...piyasa yakında nur topu gibi bir yıldızına daha kavuşacak...güzel sektörde ,güzel işler yapan ve gelecek vaadeden bir evlat olacak...umuyorum ki piyasa onu çok sever...bizim sevdiğimiz gibi....

8.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    İklimsanın geleceği çok parlak, ciddi hikayelere gebe. Gün gelir Teknosa bunun gölgesinde kalır, söyleyeceklerim bukadar
    Bugünkü korksa haberinden sonra
    Daha yazacak bir şey yok
    Sabır bakalım oda bizde fazlasıyla mevcut

Sayfa 78/178 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •