Onemli Gunler Banner
Sayfa 78/173 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1379 madde; 617 - 624 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Tüm hastanelerin covid ve türevleri grıbal enfeksiyon vesair sebeplerle dolup taştığına dair gazetelerde televizyonlarda haberler mevcut.
    Ancak esas tehlike 45 yaş üstünde görülen inme felç beyin pıhtı baloncuk atması kalp bozuklukları na bağlı hastalıklar ile ani ölümlerin artmış olması oldukça vahim . Bir kalp ameliyatı için 1 milyon isteyen özel hastaneler olduğu kulağıma geliyor.
    Vatandaşı covid vurdu şimdi enflasyon vuruyor. Covidten dolayı ani ölümler ekonomiyi tehdit eder hale geldiği söyleniyor. Devlet hastalerşndekş vatandasın 850 milyon muayene basvurusu da sağlıkta bir cıkmaza işaret.
    Şu 1000 yataklı balcova avmnin hastaneye bir an önce dönüşmesi lazım tüm Almanya Fransa İngiltere tedavi olmak için sırada.!
    Tınaztepe sağlık holding yerine sağlık grubu demeye başlaması da ayrı bir çekici.
    Ölen öliyor sağ kalan bizimdir demekten başka elimizden bir sey gelmez....
    Sağlığınıza dikkat edin.
    2 Milyar Dolar

2. Sayın Acemşah,TNZTP tahtasında bir şeyler dönüyor ama çözemedim.Keriz silkeleme mi?yoksa yatırımcı sk...me mi? Bu durumu ancak sizin gibi tecrübeli birisi çözer....Saygılar...

3. 2023 sonun da da 3 haneli beklenti vardı ne yazık ki tutmadı..o kadar olumlu paylaşımlar var ama tıntın kaç aydır elimde ne yazık ki bir arpa boyu yol almadı kısa vade de ...aşağı yukarı 4 aydır....yatırım yapacaklar dikkat etmeli her yazılana fazla inanmayın..benim yazdıklarım da dahil..belki uzun vade de iyi yerlere gelecektir...bakalım şimdi bilanço zamanı...üstadların yazdığı ne tutacak..özellikle acemşahın...inşAllah yazdıkları tutar..
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

4. kısa vade de zamankaybından başka bişey olmadı ne yazık ki....

5. Tınaztepeye girerken paylaştığım beklentilerin hepsi, zamanı geldiğinde gerçekleştiğini gördüm. Fiyat anlamında ise benim Şubat mart gibi 120 tl olabilir diyordum bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini az bir zaman sonra göreceğiz beraber.
    Orta ve uzun vadedeki vizyonlarda beklentilerin çok ötesinde olumlu gelişmeler oluyor.
    Borsa hareketlerine yekün olarak baktığınızda tınaztepe değerini korurken bir çok şirketin %50 oranında eridiğini görmekteyim.
    Çok zorlu bir ekonomik durumdan geçiyoruz; başka başka mecralarda çok kazanayım derken insanlar aralarının yarısını kaybediyor ayrıca iflas dalgasında borsaya açık şirketlerde yakalandığınızda hisselerinizin hiç bir değeri kalmıyor.!
    İflas dalgasında 25-30 durumu kritik borsa şirketinin iflas açıklaması oldukça muhtemeldir.
    Velhasıl Tınaztepe Balçova Sağlık Kompleksi yakında faaliyete başlayarak Zengin Avrupalı kardeşlerimize sağlık hizmeti vermeye başlar.
    Tınzatepenin bir diğer farklılığı yoğun özkaynaklı kaliteli büyümedir. Yakında Avrupada da bir takım atılımların oluşmasını bekliyorum. Açıklanması muhtemel milyar kar şimdilik benim için önemli değil; Yatay ve dikeyde iş kolları ile hizmet ihracatı büyük fırsatlar yaratabilir.
    Bol kazançlar dilerim.!
    2 Milyar Dolar

6. Mordoğan manal koyu üzümcü adasındaki Tınaztepe Zengin Avrupalılar Yaşlı Bakım Merkezi Geriatri Hastanesi ve Huzur evi projesini de önemsiyorum.
    Mordoğan 1000 ölçekli ilave revizyon imar planı da yayımlanarak yürürlüğe girmiş. Hayırlı olsun.!

https://izmir.csb.gov.tr/karaburun-1...-duyuru-447455

https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#ara...08015000820163
    2 Milyar Dolar

7. Tavancılar burda mı 😁 tavan gelir mi 🚀🚀

8.  Alıntı Originally Posted by Kütahyalı Yazıyı Oku
    Tavancılar burda mı �� tavan gelir mi ����
    gelir mi..........şaşırtır mı bizi...

Sayfa 78/173 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •