Sayfa 78/521 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 4168 madde; 617 - 624 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Güzel hesaplamışsın da bir şeyi atlamışsın, PARA NEREDE !!!

Sana söyleyim nerede vakıfbank ta, bu para karşılığında vakıfbank ne verdi, vakıfbank eplas a tapu verdi, doğrumu bu dediklerim?

Peki senin hesabına göre 18 tl den 23 tl den mazharın sattığı hisseleri piyasadan nasıl alıcaz, para vakıfbank ta bizim elimizde bir kağıt var tapu denen birşey.

Burada konuşuyonuzda boş konuşuyorsunuz, ver mahkemeye bakalım hakim ne diyecek sana, söyleyimmi ne diyecek benim dediğimden farklı bir şey demiyecek. Hatta birde fırça atacak mazhar denen şirket sayesinde fabrikanızı geri almışınız daha ne istiyonuz diye..

Kemal deyip duruyorsunuz tahsisli onaylanırsa Kemal in cebine gitmeyecek o hisseler Mazharın kasasına konacak. Basvuruda Kemal yazıyormu yazmıyor daha niye Kemal deyip duruyonuz anlamıyorum.

Bak ben bugün de hisse aldım çok düştü diye, buraya yazanlar dan hanginiz benim gibi aldı merak ediyorum. Madem hisseler dipte alım fırsatı veriyor, buraya yazıp izleyeceğinize ucuzken alın sizde, almak isteyen gayet rahat alabiliyor. Satmak isteyende satabiliyor.

Evet fiyatlarda bir baskı var bende çok net hissediyorum, baskılayanlar sayesinde de gayet uygun fiyatlara hisse geldi, piyasa değeri sırf fabrika arsası değerinde neredeyse, basmane, romanya, almanya, tire tekstil, şirketin marka değeri, tecrübesi, bayi ağı (bu konuda pek verimkar olmasalarda) da bonus olarak duruyor.

Ben kimim onuda söyleyim 10 yıl evvel yani hisse 1 tl civarlarında her an batma riski olan, herşeyi hacizli, hammadde almak için para bulamayan, fabrikasının bahçesinde hacizlerden dolayi satilamayan hurda reno12, tofas şahin kartal dolu olan, tüm mülkleri vakıfbank tarafından icradan satın alınmış her an kapı önüne konulabilecek bir firmaya güvenerek yatırım yapan biriyim, emin olun ki halen de yatırım yapmaya devam ediyorum. 0.80 tl zamanından da 45 tl den de hisse aldım, hatta en son değerleme haberiyle 27-28 tl lerden de 20 bin e yakın hisse aldım. Bu hisse hepimize çok şey öğretti, ama en önemli öğrettiği şey sabır oldu, sabreden eninde sonunda kazanacak..

Her genel kurula katıldım ve gördüğüm en büyük izlenim Kemal bey in çok yaşlanmış olmasıydı, cebine 100 milyon tl para koyun ne yapayım ben bu parayı der gibi duruyordu, farkettim ki ona lazım olan şey para değil itibar, zamanında zedelenmiş olan itibarını fazlasıyla geri koyabilmesi için paraya ihtiyacı yok, bize ihtiyacı var, bizleri mutlu ederse herkes onu konuşur, hisse sahibi olanda olmayanda, eminim bizleri mutlu edeceği zaman çok yakın..

Saygılar
    mazhar Zorlu’nun sattığı hisseleri alanlar spekülatör Fahrettin göllü ve adamları a 1 capital ile hareket ettiler

Hisseyi 50 TL ye çok güzel haberlerle taşıdılar

49 den 23 kadar boşalttılar mal küçük yatırmcıda değil diyen arkadaşlara katılmıyorum

K. Yatırımcı da 5 milyonun üstünde mal var kimse satmıyor. Spekülatör bu Malı yerine koyamadı Ayrıca senin dediğin gibi her kademede düştükçe nitelikli yatırımcılar geliyor çünkü şirket varlıkları ve değerlemeleri çok yüksek bunu herkes görebiliyor piyasada Ege plastiğin gücünü gören insanlar oldUkça çok Gürcistan’da bir arkadaşım var plastik boru imalatı yapıyor ona biraz bahsettim de Ege plastiğin ekonomisi nasıl pek bilmem ama asmaların borusu iyi olduğunu söyledi
    Şirketin kar marji ortada.
    Gelelim mevzuya
    Kemal zorlu en büyük hatayı Bu spekülatörlera teslim olmakla yaptı şimdi tahsisi sermaye artırımı yaparak şirketi borçsuz bir hale getiriyorlar yeni bir plan var değerlemeler gelecek oyun büyük hayırlısı olsun Biz de dayanabildiğimiz kadar dayanacağız çocukların düğününe 5,10 sene var

2.  Alıntı Originally Posted by Odinn Yazıyı Oku
    Şu operasyonu kimler yapıyorsa; kemal sibel vs kim varsa hepsinin anasını avradını yedi ceddini……
    Sibel’ e laf söyletmem bak bozuşuruz…

3.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Sibel’ e laf söyletmem bak bozuşuruz…
    Merhaba,

Neden Melasis? Sebebini de yazaydın bari, haddimizi bilelim.

Yavuklun mu? Yasak aşk falan mı var?

İsmi geçmese de, adam 7 sülale diyince zaten kurtuluşu yok.

Kemal'e giydiriyorsun bir zamandır, bir yazında da "sen de bu işin içindeysen diye.." ona da giydirmiştin.

Bir süredir, hesap sormaya gücümüz de var, diyorsun. Daha önce bu anlamda yazanlar da oldu.

Artık sorun şu hesabı da bir görelim.

Adam ne yatırımcıyı, ne de devlet kurumlarını takmıyor...

Hadi hesap soracaklar, birleşin ve sorun hesabı...

Ben ancak buradan, yazarak sorabiliyorum. Senelerdir hesap sorarken, beni sorgulayanlarınız vardı.

Sorun hesabı...

Yada kestirmeden gidelim, laf söyletmeyecek kadar yakınsan Sibel'e, bir zahmet ona sor,

"Ne var, ne yok, ne oluyor?" diye.

Yaaa...

İyi bir hafta sonu diliyorum.

Saygılarımla,

4. 17 ARALIK 2021 - 18 ŞUBAT 2022 EPLAS TAKAS ANALİZİ

5.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Neden Melasis? Sebebini de yazaydın bari, haddimizi bilelim.

Yavuklun mu? Yasak aşk falan mı var?

İsmi geçmese de, adam 7 sülale diyince zaten kurtuluşu yok.

Kemal'e giydiriyorsun bir zamandır, bir yazında da "sen de bu işin içindeysen diye.." ona da giydirmiştin.

Bir süredir, hesap sormaya gücümüz de var, diyorsun. Daha önce bu anlamda yazanlar da oldu.

Artık sorun şu hesabı da bir görelim.

Adam ne yatırımcıyı, ne de devlet kurumlarını takmıyor...

Hadi hesap soracaklar, birleşin ve sorun hesabı...

Ben ancak buradan, yazarak sorabiliyorum. Senelerdir hesap sorarken, beni sorgulayanlarınız vardı.

Sorun hesabı...

Yada kestirmeden gidelim, laf söyletmeyecek kadar yakınsan Sibel'e, bir zahmet ona sor,

"Ne var, ne yok, ne oluyor?" diye.

Yaaa...

İyi bir hafta sonu diliyorum.

Saygılarımla,
    Sebebini sorma mevzu derin

6.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Sebebini sorma mevzu derin
    Merhaba,

İyi bakalım kardeşim, ileride yazarsın yada söylersin.

İyi bir akşam diliyorum herkese.

Saygılar,

7. 28.01.2022 tarihinde tahsisli sermaye artırımı için başvuru yapıldı. Tahminen ne zaman cevap gelir. Bedelli ve bedelsiz sermaye arttırımları gibi aylarca sürüklerler mi ? süreç nasıl işleyecek sizce

8. Tahsisliler çabuk onay alıyor

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 78/521 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •