Sayfa 78/305 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 617 - 624 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Endeks 110 bin olmuş crdfa artmamış bilmem ne...endeks hissesi değil ki endeks yükseldiğinde bu da yükselsin....crdfanın endeksle ne alakası var....crdfayı satın bence banka hissesi alın...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Senin bu kafayla borsada olmaman gerekir. Borsada olmanın amacı yıllık faiz, fon getirisin üstünde bir kazanç elde etmek.

%5 fazla alacağım diye niye borsada risk alıyorsun o zaman.

Aman hisse artmasın bu fiyatlardan yeteri kadar hisse alayım mantığı bu hisse kaarını geliştirmediği sürece doğru değil.
    Sanayi şirketi olur yatırımları olur, arsası vs olur dersin hisse uyurken toplayım.

2.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Senin bu kafayla borsada olmaman gerekir. Borsada olmanın amacı yıllık faiz, fon getirisin üstünde bir kazanç elde etmek.

%5 fazla alacağım diye niye borsada risk alıyorsun o zaman.

Aman hisse artmasın bu fiyatlardan yeteri kadar hisse alayım mantığı bu hisse kaarını geliştirmediği sürece doğru değil.
    Sanayi şirketi olur yatırımları olur, arsası vs olur dersin hisse uyurken toplayım.
    Endeks artıyor diye crdfanın artması mı gerek ??? O zaman banka hissesi alsaydın demenin nesi yanlış ???? Evet ben az kazanç ama sağlam temettü yatırımcısıyım bu crdfa da bana uyuyor...

Peki ya senin yatırım şekline ne demeli...hem crdfasın hem de endeks yükseliyor ama crdfa yerinde sayıyor diye yakınıyorsun..kim yanlış yapıyor bi düşün istersen..

Polemik yaratmak icin demiyorum...endeks hissesi olmadığı için u30 hissesi olmadığı icin niye yükselmiyor sorusu sorulmamalı diyorum....

Tekrar diyorum fiyat buralarda kalsın temettümü 1.50 li fiyatlardan tekrar crdfa almak niyetim...ve her ay da düşük fiyattan almak istiyorum..ben doğru trendeyim de sen yanlış yerdesin....

3. biri sıkılmış herhalde... basmış sabah sabah 100000 adet

4.  Alıntı Originally Posted by treasurykey Yazıyı Oku
    Arkadaş bir şirket karlılığını 5 senedir gıdım arttırmaz mi yaaa... hersene 25 hersene 25... ulan millet uzaya çıktı bunlar hala 25... ıyi ki bir senede 25milyon nasıl kar edilir onu öğrenmişler hedeften gıdım sapmıolar...
    sesli güldüm yemin ederim

şimdi satsaaakkk altın yumurtlayan tavuğu satmış olacaz... satmasaaaakkk eee bir heyecanı yeni bir hikayesi yok... yani gerçekten altın yumurtlayan tavuk ama senede hep 25 gr yumurtluo

5.  Alıntı Originally Posted by oyuncu Yazıyı Oku
    sesli güldüm yemin ederim

şimdi satsaaakkk altın yumurtlayan tavuğu satmış olacaz... satmasaaaakkk eee bir heyecanı yeni bir hikayesi yok... yani gerçekten altın yumurtlayan tavuk ama senede hep 25 gr yumurtluo
    böyle satsak satmasak dediğime bakmayın... şaka yapıyorum
    ben bu sene 2,5 TL nin altında her fiyattan param oldukça alıcıyım...

6.  Alıntı Originally Posted by oyuncu Yazıyı Oku
    böyle satsak satmasak dediğime bakmayın... şaka yapıyorum
    ben bu sene 2,5 TL nin altında her fiyattan param oldukça alıcıyım...
    İşte bu...sonunda gülen biz olucaz...hele şu temettüleri alalım onları tekrar crdfalara ekleyelim...yönetimin temettüleri tekrar nisan ve mayıs ayında vereceklerine inancım tam..1 sene de 2 temettü hiç de fena olmayacak..lidfa ile ilgilendiler....bu sene garfa ile ilgileniyorlar...elbet bize de sıra gelecek...

7.  Alıntı Originally Posted by oyuncu Yazıyı Oku
    ısıtıp ısıtıp değil kardeş, tescili... yani genel kurulda alınan karar damgalı mühürlü kayıtlı kuyutlu oldu artık göz yönetim kurulunda... haftaya gelir gari hem temettü haberi hem de kar haberi... haftaya çırparlar önce yukarı sonra aşağı...
    hakkaten çırpıyorlar da önce aşağı başladı... burdan dönüşün sonu 1,95 olmalı en az...

8. Alın alın batan geminin malları bunlar.

Elinde hissesi olupta hissesinin prim yapmasını istemeyen bir yatırımcı grubu.

Enteresan endex olmuş 110 bin Hale'n temettü konuşuyorlar. Hem temettü ödeyen hem prim yapan Tüpraş, hektaş gibi hisseleriniz olsa herhalde yukseliyor diye satardınız.

Sayfa 78/305 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •