Sayfa 78/1230 İlkİlk ... 28687677787980881281785781078 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Naçizane...

Başlık sizin ve uyguladığınız stratejiler "bir yerlerde" not ediliyor üstadım...Bu tip platformlarda "yatırım anlayışı" bağlamında ortak bir konsensüs oluşturmanın mümkünatı da yok zaten...Kendi adıma gayet istifade etmekteyim...Teşekkürlerimi sunuyorum...
    Güzel sözleriniz için teşekkürler...özelden de istifade ettiğini yazan arkadaşlar oluyor...bu benim için yeterli zaten.

Ancak başlık benim değil, kısır tartışmalara boğulmayalım, başlığın verimi azalmasın diye zaman zaman modere etmeye calisiyirum...bu başlık benim kadar dudu nun da başlığı..zaman zaman deneyimli çok değerli arkadaşların katkıları da oldu, ama arkası pek gelmedi...ona vurgu yapmaya çalıştım.

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Selamlar. Hızlıresim yerine başka bir servis kullanabilir misiniz? Biz yurtdışından erişemiyoruz hızlıresime. Ddos saldırılarına çözüm bulmak yerine yurtdışından gelen trafiği toptan bloklamış bu akıllılar.

3. İyi geceler,
    Hesabımdaki hisselerden birisinde bir gariplik farkettim. Hisse sayısı artmış. Bu durum bankayla ilgili bir hatadan mı kaynaklanıyor yoksa birisi yanlışlıkla hissesini bana mı transfer etti?

bedelsiz vermıştir

5.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    uzun vade yatırımın ve ek gelirin ne kadar önemli olduğunu anlatan örneklerden biri daha.

DW Türkçe'nin yayınından.

Bu amca reperbahnda çıtır kızlara gidiyordur ondan yetmiyordur. Yoksa 450 eur bir kişinin boğazına çok rahat yeter. Zaten karıya gitmiyor olsa çeker gider kırsala 200 eur kira verir ne işi var hamburgda yaşıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    bedelsiz vermıştir
    Bedelsiz değil

7.  Alıntı Originally Posted by cigulinin hayaleti Yazıyı Oku
    Bedelsiz değil
    Hesap hareketlerinden inceleyebilirsin.

8.  Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    Selamlar. Hızlıresim yerine başka bir servis kullanabilir misiniz? Biz yurtdışından erişemiyoruz hızlıresime. Ddos saldırılarına çözüm bulmak yerine yurtdışından gelen trafiği toptan bloklamış bu akıllılar.
    Çok basit indikatorler...günlük grafikte bar tipini mum seciyorsun, indikator kısmında da ema (exp. Moving average)...5 ve 22 günlük, 5 günlük ortalama 22 günlüğü kesince al ya da sat sinyali oluşuyor.

Çok kolay, kendiniz de kendi grafiklerinizi oluşturup inceleyebilirsiniz.

Sayfa 78/1230 İlkİlk ... 28687677787980881281785781078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •