Sayfa 781/981 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    yarim akliyla zihni sinir projeleri sunacak müthiş tiplerimize bırakıyorum sahneyi...iyi geceler..bu günü unutmam mumkun değil...çünkü yaş gunum idi...
    Yeni yaşınızı kutlarım Sn BORA YAŞAR
    Gençlik güzel şey

Amerika Türkiyeyi gözden çıkarmadı ama başka bir şeyi (veya kişiyi) gözden çıkardı.

Türk milleti olararak tarihimiz boyunca 16 devlet kurduk ,hiçbirisi savaşlarla yıkılmadı hep içimizden yıkıldık.
    Gündemimimiz tamamen Dolar,s400,f 35 'e odoklanmış durumda .Ama esas mevzuyu ıskalıyoruz gibi...
    Biz BOP eş başkanıyız diyenlerle beraber birileri 5-6 milyon Suriye'liyi Anadolumuza dağıtıp topoğrafik yapımızı bozmaya başladılar.
    Milliyetçiliği ayaklar altına aldımdiyenler,şimdi s400 le vatan savunmasına geçtiler.
    Eğer gerçekten milliyetçiysen,rejim mejim işlerini bırakıp Esadla anlaşıp bu insanları memleketine gönder.Ben hastanede paramla tedavi olamıyorum ama Suriyelilerin hem önceliği var hemde parasız tedavi oluyorlar bu nasıl iş arkadaş...????

Belki hayal ürünü gibi gelebilir size ama ,ABD ikinci 15 Temmuzu Suriyeliler üzerinden yapacak gibi geliyor bana...Adamlar her konuda örgütlenmiş durumdalar...bunlarada ABD nin silah vermediği ne malum...??

Bukadar olumsuz habere TL tepkisiz kalıyorsa,pentegon illaki birşeyler planlıyor demektir..AKP onun için çok rahat...!!!Yaptırım yapsan ne olur yapmasan ne olur ayaklarında....

Dikkatinizi tekrar çekeyim,bu Suriyeliler mevzusu ekonomik yaptırım çok daha ötesinde bir mevzu.....

4. Doları bu saatten sonra en az 4 puan faiz indirimi kurtarır.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Doları bu saatten sonra en az 4 puan faiz indirimi kurtarır.
    300 bp dolari oynatmaz..500 veya 600 5.93 e goturur dendi bloombergte

6. Dis isleri resti cekmis. Alacagim ucaklari yoksa muttefiklik falan kalmaz diyor.

7. Son dakika! Dışişleri Bakanlığından, ABD'nin F-35'lerle ilgili kararına ilişkin yapılan açıklamada, "Bu tek taraflı adım müttefiklik ruhuyla bağdaşmadığı gibi meşru gerekçeye de dayanmıyor. ABD'yi stratejik ilişkilerimizde onarılmaz yaralar açacak bu hatadan geri dönmeye davet ediyoruz." denildi.

8. Sayın Bora Yaşar,
    Yeni yaşınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice sağlıklı yaşlar geçirmenizi dilerim.

Sayfa 781/981 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •