Onemli Gunler Banner
Sayfa 782/913 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. NG kuruldu ama bu hisse ile hıc bir alakası yok sadece patronun sahsı serveti NG otel NG kutahya seramik basında NG olan tum sırketler patronun

Sadece

Kutahya porselen
    Kutahya ambalaj
    Bir de gyo Kutpo nun

2.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    NG kuruldu ama bu hisse ile hıc bir alakası yok sadece patronun sahsı serveti NG otel NG kutahya seramik basında NG olan tum sırketler patronun

Sadece

Kutahya porselen
    Kutahya ambalaj
    Bir de gyo Kutpo nun
    yanlış bir öngörü,NG grubu değil artık NG HOLDİNG den bahsediyoruz kardeş son 1 haftalık konu iyi algıla KÜTAHYA PORSELENİN %75 KİMİN?4,5 dan 6.30 niye geldiki?teknik bilmem ama çok iyi hisseder ve araştırırım

3. Bu sefer kıracak mı?

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4. Sirketı aradım tum sorularıma cevap aldım gayet pozitif bir gorusme oldu

5. Mustafa bey sema hanımın demeci den haberi olmadığını boyle bir haber in ilk önce kendilerine bildirilmesi gerektiğini söyledi
    Özellikle sordu kutahya seramik ıcın yapılmış bir haber olabilir dedi ben ısrar edince kutahya porselen oldugu konusunda

Kendisine mail atmamı haberi gerekli yerlere soracagını bildirdi ve gerekli acıklama yapılacak dedı

6. Kapta kutahya porselen sayfasında Mustafa beyin
    Tel ve mail ı var sizde arayın sorun ki dikkate alsınlar

7.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Kapta kutahya porselen sayfasında Mustafa beyin
    Tel ve mail ı var sizde arayın sorun ki dikkate alsınlar
    gerçekten haberinin olmadığına inanıyormusun?ALLAH aşkına burası kütpo onlar kaçın kurrasıdır bi bilsen sulu getirip susuz götürürler adamı seviyorum ya bu kütpo yu.....bu şirketle katolik nikahı kıyalı 11 yıl oldu,
    vakti saati gelince pas geçtikleri her haberi öyle bir kullanırlar ki dahada alasın gelir. ytd
    Son düzenleme : kutupbaşı; 29-11-2019 saat: 14:27.

8. tum olumsuz haberleri kap a bildirip boyle bir haberi neden atladıklarını da sordum

Sayfa 782/913 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •