Sayfa 782/891 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Gel vatandaş gel. Pazar endeksi 2050, enflasyon % 50 ama maydanoz hala 60 kuruş. Gieeell.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama öyle boş lafla peynir gemisi yürümüyor. Adamlar öyle ya da böyle mevzuata uydurarak 3 milyar hisseyi halka arz etmiş ve cukkaları cebe indirmiş. Artık sk...miş gö...ün davası olmaz misali şöyle olmalı böyle olmalı ile bir yere varamazsınız. Kaderine razı olacak ya da aktif olarak hakkını arayacaksın. Tercih senin.
    Madem öyle doğruları sen yazda biz okuyalım hem sana ne kimin ne yazıp çizdiği okumaz ,katılmaz geçersin hem sen değilmisin mahmut paşa malları bunlar diyerek pazarcı ağızıyla çığırtkanlık yapan mal pazarlayan tekin adam değilsin vesselam benim bildiğim insan dimdik elif gibi doğru olmalı kavak yaprağı gibi bir o yana bir buyana eteklerini savurmamalı...Siren+ Okijen= aynı kişi olabilirsiniz belkide ikiz kardeş çünkü aynı boş faydasız muhabetler ve fitne fesat geliştirme çalışmaları...Bizim değindiğimiz konular gerçek olan konular bunları biz uydurmuyoruz ...Adamların 6 adet irili ufaklı şirketleri borsada işlem görüyor içlerini şaibeli bir şekilde boşaltıklarını nominal değer olan 1 tl'nin yarı fiyatına indirmiş orada tuzağa vuranlara hayır yok demiyor veriyor malı şimdide İhaas'ın kanatlarını yolmaya başladı sonra verecek fırına afiyetle yiyecek halbuki oradaki para tüm yatırımcıların parası ama tavuğu yiyen mücahit Ören hazretleri bizim isyanımız bu haksızlıklara yani balığın başıda kuyruğuda aynı kokuyor..Şimdi senin keyfini kaçıran bu önemli konularla alakalı yorumlarmı.. Yanlış da olsa geçmiş bir merhabamız var o yüzden fazla yormayacağım seni...
    Son düzenleme : wise stockbroker; 09-12-2021 saat: 19:31.

3. Bizim uşağın kafa karıştı sevcen onu ne güzel söyledin dicen gülüşüne kurban zeytin gözlüm dicen beni güldürdün dicen
    Yahu sosyal medyada grafik paylaşanlar olmuş burdada paylaşsınlar söz bise demicem yahu alem bu insanlar lakin insan sevgisi var bende seviyorum şu 3 günlük dünyada değermi birbirimizi kırmaya..
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Madem öyle doğruları sen yazda biz okuyalım hem sana ne kimin ne yazıp çizdiği okumaz ,katılmaz geçersin hem sen değilmisin mahmut paşa malları bunlar diyerek pazarcı ağızıyla çığırtkanlık yapan mal pazarlayan tekin adam değilsin vesselam benim bildiğim insan dimdik elif gibi doğru olmalı kavak yaprağı gibi bir o yana bir buyana eteklerini savurmamalı...Siren+ Okijen= aynı kişi olabilirsiniz belkide ikiz kardeş çünkü aynı boş faydasız muhabetler ve fitne fesat geliştirme çalışmaları...Bizim değindiğimiz konular gerçek olan konular bunları biz uydurmuyoruz ...Adamların 6 adet irili ufaklı şirketleri borsada işlem görüyor içlerini şaibeli bir şekilde boşaltıklarını nominal değer olan 1 tl'nin yarı fiyatına indirmiş orada tuzağa vuranlara hayır yok demiyor veriyor malı şimdide İhaas'ın kanatlarını yolmaya başladı sonra verecek fırına afiyetle yiyecek halbuki oradaki para tüm yatırımcıların parası ama tavuğu yiyen mücahit Ören hazretleri bizim isyanımız bu haksızlıklara yani balığın başıda kuyruğuda aynı kokuyor..Şimdi senin keyfini kaçıran bu önemli konularla alakalı yorumlarmı.. Yanlış da olsa geçmiş bir merhabamız var o yüzden fazla yormayacağım seni...
    Ah wise dostum ahhh. Beni bir tek sen anlardın ama sen de yanlış anladın. Bir zamanlar bana akraba çıkacağız derken şimdi siren ile ikiz yaptın. Senin canın haklı olarak öyle bir sıkkın ki kime ne diyeceğini şaşırmışsın. Neyse olur böyle şeyler.
    Diğer taraftan benim, bu küffarların birşeyini savunduğum da yok. Adamlar çalmak için her yol-yöntemi deniyor. İçerden dışardan. Bedelli ile, yeni iştirak arzı ile, borsada yalan haber ile, manipülasyon ile ...ile, ile. Bunlara ek ve yetmezmiş gibi bir de finans kurumlarını iflas ettirerek çaldılar, çalıyorlar.
    Özsermayesi 57.5 milyar olan THY'nin 697 milyon hissesi var ama gel gör ki 1 milyardan az fazla özsermayesi olan bizim maydanozun 1 milyar 181 milyon hissesi var. Yani demem o ki çalınan çalınmış, yapılan yolsuzlar yapılmış burada yazarak kim senin benim sesimi duyacak. Birçok insan direk SPK'ya, reise, diğer kurumlara, şirketin kendisine yazıyor ama nafile. Şimdi arkadaş gelmiş iştirakler birleş-meli, ...-malı diye bir takım laflar atmış ortaya ya da akıl vermiş biz yılların yatırımcısına. E şimdi bunun gerçekleşme, uygulanabilme gibi bir ihtimali var mı sence? Eğer varsa onu da açıklasın da biz de hak ve destek verelim. Elimizi taşın altına sokalım. Yok işte. En kestirme yol böyle hırsızlarla yola çıkmamak, bunların semtine uğramamak ama uğradık bir kere ve nedense bunların semtinde, pazarında aklıma maydanoz satıcıları geliyor.

5. Oxijen'im,wise dostum diyorsun güzel anlıyorum çünkü bende seni öyle bilmiştim ancak benim bildiğim kadim dostluk böyle değildir..Ayrıca benim yorumuma istinaden tepki olarak yorum yaptığını düşündüm..Ben kimseye kızıp darılmam kolay kolay yarı yolda bırakmam seviyorsam pazara kadar değildir yaralayıcı bir sözü olmadığı sürece ancak insan ne oldu ne gitti ne bitti babında duyarlılık gösterir ne haber der sorar ben bunu açıkçası bekledim ama bir hoşgeldin dahi demedin ..Önemli değil ben fabrika ayarları bozulan cenaze gününde millet yas tutup karalar bağlarken o kahkağalar atıp vursun davullar çalsın zurnalar gün bu gündür deyip halay başında halay çeken Siren'e bile kızamıyorum çünkü Doktor'u bile üstüne varmayın salın çayıra Mevla kayıra demiş Tanışık olmasak da gıyabınızda hepinizi severim bundan emin olun..Daha ne diyeyim kıvrak dansları ve figürleri olan Siren'i bile seviyorum.. Takma kafana biz hala manevi kardeşiz sevgim ise süresizdir.. Selamlar .. Not:''Gelin tanış olalım işi kolay kılalım sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz'' demiş Yunus Emre Hz.

6.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Oxijen'im,wise dostum diyorsun güzel anlıyorum çünkü bende seni öyle bilmiştim ancak benim bildiğim kadim dostluk böyle değildir..Ayrıca benim yorumuma istinaden tepki olarak yorum yaptığını düşündüm..Ben kimseye kızıp darılmam kolay kolay yarı yolda bırakmam seviyorsam pazara kadar değildir yaralayıcı bir sözü olmadığı sürece ancak insan ne oldu ne gitti ne bitti babında duyarlılık gösterir ne haber der sorar ben bunu açıkçası bekledim ama bir hoşgeldin dahi demedin ..Önemli değil ben fabrika ayarları bozulan cenaze gününde millet yas tutup karalar bağlarken o kahkağalar atıp vursun davullar çalsın zurnalar gün bu gündür deyip halay başında halay çeken Siren'e bile kızamıyorum çünkü Doktor'u bile üstüne varmayın salın çayıra Mevla kayıra demiş Tanışık olmasak da gıyabınızda hepinizi severim bundan emin olun..Daha ne diyeyim kıvrak dansları ve figürleri olan Siren'i bile seviyorum.. Takma kafana biz hala manevi kardeşiz sevgim ise süresizdir.. Selamlar .. Not:''Gelin tanış olalım işi kolay kılalım sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz'' demiş Yunus Emre Hz.
    Sağolasın wise'm. Ayrıca sen de şunu bil ki biz de bugün başka yarın başka değiliz. Klavye delikanlısı hiç değiliz. Çizgimiz, yolumuz bellidir ve doğruluk, dürüstlüktür. Gel gör ki herkesi kendimiz gibi bildiğimiz için buralardayız.
    Ha bu ara hoşgeldin bile demedin diyorsun. Hayırdır wise dostum nereye gidip geldin de hoş geldin diyeyim. İnan konu ne ise yabancı kalmışım. Hele bi aydınlatıver bizi. Selamlar..

7. Kardeşim,Ve Aleyküm Selam..Hayırlı Cumalarınız Olsun..Boşver geçmişi kurcalamak yerine geleceği kurgulayalım dostluk,kardeşlik adına..Benden de selamlar..

8. Ballı üyeyi cin çarptı kayıplarda bak iyi niyet,dostluk,arkadaşlık,kardeşlik adına güzel gelişmeler var gel iki kelamda sen et yoksa pahalı maliyetli yatak lemonlar senindemi keyfini kaçırdı o zaman maydanoz verelim geeellllll çengelköy hıyarları bunlaaaarrrrr... seviliyorsun..

Sayfa 782/891 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •