Sayfa 782/940 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    IHLGM ; 1.34 kapanış yaptı...
    Yapması gerekeni yaptı bugün... Tamda önemli dirençten döndü 1.36...
    DİRENÇ ; 1.36 - 1.41- 1.45...
    DESTEK ; 1.28 - 1.24...
    Aşağıda ; 1.24 önemli desteği...
    Yukarıda ; öncelikle 1.36 daha sonra ki en önemlisi ; 1.45 kanal direncini sağlam geçmesi ve desteklemesi şart... Sağlam geçer desteklerse ; 1.67 hedef direnci olur ve yapabilir...
    Y.T.D.
    Teşekkür ederim Hocam.

2.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    INDES ; 19.13 kapanış...
    17.86 geçilirse ; 19.90 yapabilir demiştik... 19.54 dedi...Şimdi ; 19.90 hala gündemde olmakla beraber ; 19.90 kanal direncide sağlam geçilirse ; 20.13 - 21.18 - 21.96 kanal direnci takip edilecek...
    Öncelikle ; 19.90 takip
    Aşağıda 19.22 - 18.30 ve yukarıdaki diğer destekler takip...
    Aynı zamanda ; 21.96 bu yükseliş dalgasının son direnci... Geçilirse yeni bir yükseliş dalgası başlar...
    Geçerse bakarız...
    Y.T.D.
     Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    Selam sayın prof hocam ve tüm arkadaşlar.Değerli prof hocam jant tavandan kapattı. Bir yorum yaparsanız sevinirim. Birde polho ile indes arasında gidip geliyorum hangisini alacağıma karar veremedim. Bu iki kağıdın da destek ve dirençlerini yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
    INDES ; 20.02 kapanış yaptı... Yeni yazmıştım...
    20.22 den döndü...şimdilik yukarıda yazdığım seviyeler ve hedef takip...
    Ben pek şunu alın veya bunu alın deme taraftarı değilim belki biliyorsunuzdur...Zaten sizde hangisini alayım diye sormamışsınız...
    Şimdi teknik olarak görünüyorki POLHO daha diplerde görünüyor INDES e göre ama teknik olarak ve n.ş.a...
    Temel olarak araştırmaya ihtiyaç duyar...
    POLHO ; 3.89 kapanış yaptı...
    DİRENÇ ; 4.10 - 4.29 - 4.43...
    DESTEK ; 3.85 - 3.74 - 3.59...
    Aşağıda ; 3.85 önemli kanal desteği... Üzerinde kaldığı sürece tutulabilir ve 4.43 kanal direncini deneyebilir ilk etapta...
    INDES teknik olarak primli görünüyor... Ama neye göre o da çok önemli..
    Temel olarak araştıralım...
    Mesela JANTS...
    364.80 tavan kapattı... Ama ; 140.00 veya 175.00 seviyelerde sorulduğunda teknik olarak pahalı denmişti...
    Çünkü 35.## lerden geldi on ayda buraya... Teknik olarak pahalı yani...Demek ki teknik bazı hisseler için bitebiliyor...İşte tamda bittiği yerden temel analiz devreye giriyor... Bu yüzden taşıyacağınız vade ve hedefinize göre önce teknik sonra temel analizi iyi yapalım..
    Ara dirençleri yazmadan temeline sığınarak önce ; 420.00 sonra ; 490.00 sırada...
    Hayırlısı olur inşallah...
    Y.T.D.

3. Hayırlı seneler. Usak, cemts, parsn, papil öne alınan hisseler. Elimde olanlara gelince ( petkm, isyat, tknsa, Brksn, afyon, mipaz, rheag, usak ve ilk kalınım KARTN )

4.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Şirket için de yatırımcı içinde iyi yönde de değerlendirilebileceği gibi bazı spekülasyonlarada sebebiyet verebilir... Genelliklede şirketlerin kendi hisselerini toplayarak K/F larını daha iyi göstermek için yaptıkları durumlar vs vs...bunu internetten araştırırsanız daha detaylı öğrenebilirsiniz aslında..
    Yada temel analizcimiz esselocan beye müracat edelim...
    Yanlış anlatmak istemem...
    Y.T.D.

Sayın Prof alıntıladığım bir yazı var umarım faydası olur:
    https://www.alternatifyatirim.com.tr...-21-59-1040436

Burada bahsediyor. Yatırımcıyı koruma amacı güdülmüş.
    Ytd

5. Sayın üstadım yine döktürüyorsunuz. Çok tşk ederim. Hakkını helal et.Kal sağlıcakla iyi ki varsınız

6.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    INDES ; 20.02 kapanış yaptı... Yeni yazmıştım...
    20.22 den döndü...şimdilik yukarıda yazdığım seviyeler ve hedef takip...
    Ben pek şunu alın veya bunu alın deme taraftarı değilim belki biliyorsunuzdur...Zaten sizde hangisini alayım diye sormamışsınız...
    Şimdi teknik olarak görünüyorki POLHO daha diplerde görünüyor INDES e göre ama teknik olarak ve n.ş.a...
    Temel olarak araştırmaya ihtiyaç duyar...
    POLHO ; 3.89 kapanış yaptı...
    DİRENÇ ; 4.10 - 4.29 - 4.43...
    DESTEK ; 3.85 - 3.74 - 3.59...
    Aşağıda ; 3.85 önemli kanal desteği... Üzerinde kaldığı sürece tutulabilir ve 4.43 kanal direncini deneyebilir ilk etapta...
    INDES teknik olarak primli görünüyor... Ama neye göre o da çok önemli..
    Temel olarak araştıralım...
    Mesela JANTS...
    364.80 tavan kapattı... Ama ; 140.00 veya 175.00 seviyelerde sorulduğunda teknik olarak pahalı denmişti...
    Çünkü 35.## lerden geldi on ayda buraya... Teknik olarak pahalı yani...Demek ki teknik bazı hisseler için bitebiliyor...İşte tamda bittiği yerden temel analiz devreye giriyor... Bu yüzden taşıyacağınız vade ve hedefinize göre önce teknik sonra temel analizi iyi yapalım..
    Ara dirençleri yazmadan temeline sığınarak önce ; 420.00 sonra ; 490.00 sırada...
    Hayırlısı olur inşallah...
    Y.T.D.
    Sayın üstadım yine döktürüyorsunuz. Çok tşk ederim. Hakkını helal et.Kal sağlıcakla iyi ki varsınız

7. Ayrıca takip listemizde bulunanlardan netas da 30 Lu rakamlara doğru tırmanıyor. İlk hedefi 40 TL civarı ve ikinci hedef olarak 52 TL veriliyor. Orta vade takipte üzmez. Temele bakmadan bu bilgileri verelim.
    Ytd

8. Yeni yılımızın ilk tavanında Adem13 beyi tebrik ediyorum. Devamını diliyorum. Alıştık artık.
    😊

Sayfa 782/940 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •