Onemli Gunler Banner
Sayfa 782/788 İlkİlk ... 282682732772780781782783784 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Her ay maaş sonrası kenara koyabildiğim miktarı buna atıyorum çok bi lotum yok olması için böyle fırsat vermesini isterim.yükselmediğini hatta düştüğünü gördükçe seviniyorum. Bedelli yapsa da daha çok lotumuz olsa hatta diyorum.

Hlgyo bedellisi bile henüz gelmedi.
    Bunun gelme olasılığı var mı.

Alıntı Originally Posted by damdakikuş Yazıyı Oku
    Hlgyo bedellisi bile henüz gelmedi.
    Bunun gelme olasılığı var mı.
    Spk nın keyfine kalmış

4. Bedellinin Geleceğini hiç sanmıyorum ama gelsin isterim. Ayrıca ne güzel düşmüş bugünde maşallah.

Alıntı Originally Posted by Doodlebug Yazıyı Oku
    Bedellinin Geleceğini hiç sanmıyorum ama gelsin isterim. Ayrıca ne güzel düşmüş bugünde maşallah.
    Paramızla belamızı bulduk
    Yıllardır bu hissede kalanlar sermayesini kaybetti beyefendi...

6. Çakırın Mematiye söylediği o meşhur replik aklıma geldi. "Azdan az çoktan çok gider." özellikle son 3 yıldır enflasyon karşısında parası pul olmuş tahtacı düşünsün

Alıntı Originally Posted by Doodlebug Yazıyı Oku
    Çakırın Mematiye söylediği o meşhur replik aklıma geldi. "Azdan az çoktan çok gider." özellikle son 3 yıldır enflasyon karşısında parası pul olmuş tahtacı düşünsün
    Tahtacının maliyetinden düşük yatırımcı bu hisse de yoktur. Adnanın aldığı payın gerçek maliyeti ekranda gözükenden düşüktür. Adamlar kaynağın başında akarı kendine çevirmiş altına 6 -7 milyonluk arabalar çektirmiş...
    Yediği içtiği şirketten el altından ne bok yediklerini bilmesekte tahmin edebiliyoruz.
    Azdan az giderken çok olan çoğalmıştır...
    Kendimizi kandırmayalım...

Devasa varlık üzerine çökmüşler alıp verdiklerinden komisyon alsalar parayı koyacak yer bulamazlar...

Sayfa 782/788 İlkİlk ... 282682732772780781782783784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •