Sayfa 782/1000 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Evet Amerika'da şu an resesyon yok ama resesyon Amerika'ya on yıllar uzaklıkta da değil. 1 ya da 2 yıl içinde ilk resesyon sinyalleri gelecek diye tahmin ediyorum. FED zamanın daradığının farkında ve bir sonraki resesyona hazır olabilmek için hem taperingi hem de faiz rezerrvini kuvvetlendirmek için biraz hızlı gidiyor. Zira FED, Trump'ın bildiklerinden ve anladıklarından daha fazla bilgiye ve tecrübeye sahip.
    Hem tecrübeye sahip hem de senarist fed.Trump sadece bir oyuncu, evet çok önemli bir oyuncu ama sadece bir oyuncu.Asıl senarist fed ve arkasındakiler.Onlar da dolarda faiz artışı,global kriz ve borsalarda çöküş diyor.Yani bence öyle diyorlar ))))))

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    USDTRY - HOURLY -

Bugune kadar GUNLUK ve HAFTALIK grafik paylastik

Bu da kisa vadeli - saatlik - grafigimiz

Lutfen numaralara ve fibonacci seviyelerine dikkat ediniz

WATCH OUT

5.57 - 62 araligi artik son dusus yeri olmasi lazim. (Yoksa bende kafayi yiyecegim artik)

Kisa vadeli beklentimi ok ile belirttim. (5.88/ Fib Rec 78.60%)

.........

....yabancılar günlük 89 ho yı çok sever ,5.52.---5.57 yi kırarsa günlük 200 ema 'ya kadar boş..4.72 deneyebilir...!!!

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hem tecrübeye sahip hem de senarist fed.Trump sadece bir oyuncu, evet çok önemli bir oyuncu ama sadece bir oyuncu.Asıl senarist fed ve arkasındakiler.Onlar da dolarda faiz artışı,global kriz ve borsalarda çöküş diyor.Yani bence öyle diyorlar ))))))
    Ayrıldığımız ufak bir ince nokta var. Ben FED'in Amerikan politikacılarının üzerinde ve nispi olarak bağımsız ve kuvvetli bir yapısı olduğunu düşünüyorum. Buraya kadar aynı noktadayız sanırım. Ama ben FED'in tüm bunlara rağmen yine de Amerikan devlet yapılanmasının yönetiminde ve o güce hizmet eden bir yapı olduğunu düşünüyorum.
    Evet çeşitli lobi ve çıkar grupları FED'e etki etmek istiyorlardır ama bunu Amerikan hükümetine etki ettikleri oranda başarabiliyorlardır diye düşünüyorum. Yani Amerikan hükümetinden bağımsız olarak bir yapılanma içinde olduklarını düşünmüyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. TBMM kürsüsünden 3.havalimanı ihalesinde yapılan usulsüzlüklerle ilgili..

https://twitter.com/aykuterdogdu/sta...559680/video/1

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ayrıldığımız ufak bir ince nokta var. Ben FED'in Amerikan politikacılarının üzerinde ve nispi olarak bağımsız ve kuvvetli bir yapısı olduğunu düşünüyorum. Buraya kadar aynı noktadayız sanırım. Ama ben FED'in tüm bunlara rağmen yine de Amerikan devlet yapılanmasının yönetiminde ve o güce hizmet eden bir yapı olduğunu düşünüyorum.
    Evet çeşitli lobi ve çıkar grupları FED'e etki etmek istiyorlardır ama bunu Amerikan hükümetine etki ettikleri oranda başarabiliyorlardır diye düşünüyorum. Yani Amerikan hükümetinden bağımsız olarak bir yapılanma içinde olduklarını düşünmüyorum.
    Ben de tam olarak fed in uluslararası malum konsorsiyumun elindeki bir kurum olduğunu düşünüyorum,amerika ile alakası bizimki ile alakasından bir tık fazladır o kadar )))))

Misal trump ne derse desin fed faiz artırımlarına takır takır devam edecek.Doları da piyasadan düzenli olarak çekecek.FED in yapacağı bu işlere amerikan hükümeti hiç bir şekilde karışamaz.

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ben de tam olarak fed in uluslararası malum konsorsiyumun elindeki bir kurum olduğunu düşünüyorum,amerika ile alakası bizimki ile alakasından bir tık fazladır o kadar )))))
    Onlarin parasi dolar bizimkisi ise gayme, ne tiki yahu?

Onlar tikladimi, bize sak deye kokune kadar girer!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by simon Yazıyı Oku
    rsi 33 seviyesinde. ben 30 altini gormeden bir tepki olacagini dusunuyorum hala. cikip sonra dususe devam edebilir.
    elinizde son 5/6 yıllık grafik varmı peki.

rsi en son nereye kadar düşmüş.

Sayfa 782/1000 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •