Sayfa 783/1002 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. 128 milyar USD nerede diye is isten gectikten sonra sormak hic samimi degil kimse kusura bakmayacak. Benim gibi ekonomi-finans cahili bir adam bile daha satisin baslarinda bunun nereye gittigini farkedebiliyorsa, azicik evds- bddk verisi takip ederek, herkes biliyordu. Hatta "Birakalim da batsinlar mi" bile dendi acik acik. Demekki bu sirketler hem iktidar hem de muhalefet icin too big to fail imis.
    Simdi, islem bittikten sonra nerede bu USD diye sormanin anlami yok.

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    128 milyar USD nerede diye is isten gectikten sonra sormak hic samimi degil kimse kusura bakmayacak. Benim gibi ekonomi-finans cahili bir adam bile daha satisin baslarinda bunun nereye gittigini farkedebiliyorsa, azicik evds- bddk verisi takip ederek, herkes biliyordu. Hatta "Birakalim da batsinlar mi" bile dendi acik acik. Demekki bu sirketler hem iktidar hem de muhalefet icin too big to fail imis.
    Simdi, islem bittikten sonra nerede bu USD diye sormanin anlami yok.
    sanki onlar fail olursa bizi de yanında götürür gibi bir ortam sanki kimin elinde hangi bilgi var bilinmiyor.

mesela gökçek fetöyle en çok reis ile ben mücadele ettik diyor görevden alınıyor ama kimse hesap sormuyor gibi gibi. mücadelenin mükafatı alınır bir yerde değil mi

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bence düşük faiz yüksek kur mantıklı.damat sonunda doğruyu yaptı reis olacaklardan korktu.simdi kararını vermiş gibi.ama bence dayanamaz lar.para basmadan kredi genişlemesi olmadan bu politika milletin canına okur.iktidar bence bunu devam ettiremez
    yabancının fit olduğu bir rakam vardır ondan sonra kendiliğinden gelir düzeltme kanısındayım bastıkları parayı sıvayacak yer arıyolar ama bakalım global krizden önce mi sonra mı gelecekler bize

4.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    yabancının fit olduğu bir rakam vardır ondan sonra kendiliğinden gelir düzeltme kanısındayım bastıkları parayı sıvayacak yer arıyolar ama bakalım global krizden önce mi sonra mı gelecekler bize
    Bence bunlar gitmeden gelmez yabanci.

Kaldi ki, de ki geldiler, bunlar soyguna devam edecek.

Hani bir yerde petrol bulunsa, cok sevinen SSK emeklisinin durumuna benziyor.

5. kendi ülkesinden kacan sanayicilerin oldugu yere yabancı yatırımcı gelecegini düşünmek komik olmazmı
    mevcutlar bile kacarken /kacmaya fırsat kollarken

6.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    kendi ülkesinden kacan sanayicilerin oldugu yere yabancı yatırımcı gelecegini düşünmek komik olmazmı
    mevcutlar bile kacarken /kacmaya fırsat kollarken
    yurt dışına kaçan türk gençlerini oransal olarak en fazla çalıştıran şirketin gelip burada yatırım yapması gibi bir şey..

7. adam artık şafak geçiyor..
    kaz

8. Ben tweet leri acamiyorum tapatalk tan

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Sayfa 783/1002 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz