Sayfa 783/891 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. İhlas grubundaki soyguna,hırsızlığa,ahlaksızlığa ekonomi otoritesi engel olabilir mi, isterlerse olurlar. Neden istemiyorlar orasını yazmak sakıncalı olabilir.

Öncelikle imtiyazlı hisseleri ortadan kaldırmaları lazım. Kaldırmıyorlarsa bedellilerine izin vermemeleri lazım. Sadece iki önlem bu soygunu durdurabilir. Ama yapmıyorlar işte.!!!

Halkın çıkarlarımı patronların çıkarlarımı. Şu ana kadar patronların çıkarlarını korudular ama devlet Halkın çıkarlarını korumak için vardır. Korumuyorlarsa orada bir suç işleniyordur.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 2000 2010 yılları arasıydı sanırım ..
    ihlas bi tavan oldumu yedi (7)tavn olurdu ilk tavanda alamasakta ikinci tavanda atlardık para kazanırdık ..
    o günler yine gelirmi gelir valla ..
    60 kuruşa hisse yok ..
    her hisse bi gün deyerini bulur ..
    9 aylıkta ilk defa kar açıkladı ..yıllıkta kar gelirse dahada hoş olur ..
    yabancı alımı var önümüzdeki hafta güzel şeyler olabilir ..
    kötü hisse diye bişiy yok kötü yerden alınmış hisse var ..ytd

3. Alın size gerçek soygunları , oynanan oyunları göremeyen çok bilmiş daha..Endex olmuş eskiye göre 203 bin 0,50-0,60 krş'luk batık şirketler bile 7.00 tl ile 10.00 tl fiyatları görmüş örnek:Trabzonspor 0.80 krş'lu fiyatlarda idi şimdi bak kaç tl'miş sayacağımız benzer hisseler çoktur.İhlas holding ve iştirakleri kasalarını tıka basa para doldurmuş bedellilerden peki neden yükselmiyor hisseler bunu Mücahit efendi değil sermaye piyasası kurulu açıklamalıdır mağdur yatırımcılara ki bana sorsalar şirketlerin içleri boşaltılmış ,soizeygun yemiş değersizleştirilmiş batırılmak için bir kıvılcım yeter durumuna düşürülmüş ama siz hala kötü kağıt yokmuş efendim nerden alınacağı önemliymiş biz bilmiyorduk ya bilge efendi hatırlattı bize dünya kar açıklasa olumlu haberler yayınlasalarda bunu mevcut fiyatlardan satış için kullanıyor iblis..Yatırımcıya bundan daha büyük kötülük olabilirmi..
    Maximum arkadaş ne diyor;''İhlas grubundaki soyguna,hırsızlığa,ahlaksızlığa ekonomi otoritesi engel olabilir mi, isterlerse olurlar. Neden istemiyorlar orasını yazmak sakıncalı olabilir.'' doğru değilmi..Çekirge bir sıçrar iki sıçrar günün birinde bir gözü pek baba yiğide denk gelecek muhakkak anyayı konyayı görecek ya inşallah bakalım ne zaman...

4. Avatarıdemokrat76 demokrat76 is offline
    Gümüş Üye

Duhul
    Feb 2017
    Gönderi
    5,132

Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Hastalıksız,dertsin,şifalı ve sağlıklı günler dostlar.. Başkent,Getto,Demokrat,Atik ve diğer ihlasla yüklü donanımlı mübarekler nerelerdesiniz acik yorum yapsanız diyorum aklım, fikrim, beynim,gönlüm şifa bulsun mecburi sağlığımızın bekası için sıkışıp kaldığım hanemde..Sizlerde evlerinizden çıkmayın dostlar ,Siren(),Hus,Cefaks sizlerde çıkmayın,cümleten seviliyorsunuz..Allah'a emanet olun.............................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...............
    Demokrat76-biraz moral bozukluğu can sıkıntısı var elbette lakin umut ile beklemeye devam.dışarı çıkma konusu ise tüm gayret çabalar uygulanıyor fakat özellikle bankaların muco gibi doymak bilmeyen iştahlarına yetişmeye çalışıyorum.kredi kartı bireysel ve ticari krediler de kamu bankaları dahil hepsi çok vicdansızca ve fırsatçılık ile erteleme seçenekleri sunduğu için ödemeye çalışıyorum.
    her açıdan zor bir süreç olsa da çok rahat atlatıp birkaç ay sonra unutmuş olacağımızı düşünüyorum.
    dua temenni ve iyi dileklerinize katılıyorum.Rabbim hepimize bela ve musibetler den korusun.tüm forumdaşlara ihlaszedelere selamlar saygılar.......................................... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...................
    Demokrat Kardeşim'e ,Rabbimiz olan Allah gani gani rahmet eyliye..Mekanı cennet olsun..Özledik seni be kardeş,gittiğin yer çokmu uzak dönülmeyen yerdemisin Diğer güzel arkadaşlarıma selam olsun...bende hepsini seviyorum herşey para değil dostluklar çok daha önemli ve bakidir..

5. Geriye doğru zamanda yolculuk yaptım 170 li sayfalar da güzel dostluklar,paylaşımlar,yorumlar gördüm kardeşlik adına inanın çok duygulandım..sizede tavsiye ederim..

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Geriye doğru zamanda yolculuk yaptım 170 li sayfalar da güzel dostluklar,paylaşımlar,yorumlar gördüm kardeşlik adına inanın çok duygulandım..sizede tavsiye ederim..
    Bazen bende bakarım Sn.Visem eski sohbetlere. Güzel günlerdi o günler rahmete kavuşan arkadaşlarımızda oldu bende hayatın kıyısından döndüm ancak maddenin ne kadar manasızlaştığına şahitlik etsem de bu zalimlere kinim hiç bitmek bilmedi.
    Neyse eski sohbetler diyorum çünkü bu topikte temel, teknik gibi analizlerin hiçbir önemi olmadığını hatta şirk-et kapa ağzımızla kuş tuttuk dese ertesi gün tutmuştuk fakat kaçtı dese, yani ....şak geçse buna hiç bir otoritenin karşı çıkmayacağını geç de olsa öğrendik...
    Sn. Visenin telaşı da bu yönde biz yandık siz yanmayın derken biraz sert çıkabiliyor ve arkasından gönül almayıda iyi bilir.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kıymetli ATİK kardeşim,paylaştığınız,verdiğiniz,değindiniz önemli konular,güzel ve değerli bilgiler için teşekkür ederim..Ayrıca benim duygu ve düşüncelerimi çok iyi analiz edip beni ön yargısız anladığınız,dinlediğiniz için de sağ olasınız..Güzel tarafından baktığımız her şey güzeldir mühim olan güzel bakabilmek dolaysıyla güzel insan her zaman güzel bakar güzel değerlendirir çünkü o insan güzel vasıflarla ,huylarla donanımlıdır..Selam olsun adil ve adaletli olanlara güzel huylu insanlara..Sağlıklı ve mutlu günler dilerim..

8.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz, biran kimsecikler olmucak burda kendi kendime spekle konuşacağım diye çok korktum
    --------
    Bütün yollar romaya çıkmasa bari
    Yok buradayım, aldık biraz ... Bu hafta dönüş sinyali üreteceğini düşünüyorum.
    Eğer gerçekleşir ise bir miktar daha almayı düşünüyorum.
    Şimdilik gerektiği kadar takip ediyorum.
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hakuna matara....memento mori.

Sayfa 783/891 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •