Sayfa 783/1000 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Beyaz yaka topiğinde gram altın için hesap yapmışlar bugün.2000 yılında 5 lira imiş 76 kat artmış.Gram altının yarısı kadar bir kazanç.Ama gene de benim yanıldığımı gösterir bigparadaki grafiklerden demek ki kazanç anlaşılamıyor.Emeğiniz için teşekkür ederim.O konu niye öyle oldu onu araştıracağım.Acaba bedelsizler grafikte hesaba dahil edilmiyorlar mı.Herneyse sizin hesaba göre aslında işctr deki kazanç da fena değil.

Tama hocam, çok uzadı bu konu.

Siz gram altın alın, yatırımınızı da ona yapın.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Mesele ISCTR meselsi değil, mesele sn hkm'nin haklı çıkma meselesi.

Halbuki şöyle demiştim.

Gene de ısrar etti.
    Sn delikan öyle şey olur mu,ben borsaya para yatırıyorum ,kendimce alım satım kriterlerim oluyor.Mesleğimle alakalı bir olay da değil.Allah razı olsun hissenete burda çok değerli insanlar var biri de sizsiniz.Elbette yanlışım söylenecek kendimi düzelteceğim doğru neyse ona göre yatırımlarıma karar vereceğim.Haklı çıksam ne çıkmasam ne önemli olan doğruyu öğrenmem.Emeğiniz için teşekkürler.Öbür türlüsü ego olur kibir olur malum bazı topiklerde eleştirdiğimiz arkadaşlar gibi yaparsak olur mu.Her düşünceye her itiraza acaba ben yanılıyormuyum diye bakarım hep.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Dün geceki ölüm yakma gömme sohbetini kaçırmışım.
    Bir arkadaşım bana pamuk yerine silikon ile tıkıyorlar artık demişti. Gayet ciddiydi.
    Doğru mu acaba? Bu konuda bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.
    Silikondan once de epey bir kazik sokup gönderiyorlar, onun icin pamuk veya silikon son veda icin cok anlamsiz kaliyor.

Nasıl yani, ben şimdi gezdirmeye çıkamayacağım mı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bu arada otellere yaz tatili için corona kuralları yollanmış.sanırım 244 madde var.Girişte ateş ölçümü,ayrı masalar, uzak oturma,açık büfe yok masalara servis,genelde tek kullanımlık malzemeler,herkese maske uygulaması,otelden çıkışlarda eskisi gibi 2 saatte oda temizlenip yeni müşteriye hazırlanması yok,sanırım 12 saat kadar ara veriliyor.Çoğu otel sahibi bu koşullarda açmayız deyip olayı kapatmışlar.Bu yıl turizmden para gelmez,o sektör ve beslediği sektörler göçer,işsizlik de yazın coşar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    2000 yılının mayıs ayında 1 gr altın 5.5 TL civarında imiş. Şimdi 380 TL.

2000 yılına Altınboğa köyünde 1 dönüm tarla 50 gram altın imiş. Şimdi 35 gram altın.

2000 yılında cennetayağı mahallesinde 1 dönüm arsa 100 gram altın imiş. Şimdi 3 kilo altın.

Ne yapalım şimdi sn hkm.

Hadi siz söyleyin.

ISCTR mi alalım, tıp fakültesi mi okuyalım, altınboğadan tarla mı alalım, cennetayağından arsa mı alalım, gram altın mı alalım.

Gerçekten gereksiz yere çok uzattınız konuyu ve yoruldum. ( Sadece ve sadece sizi cevapsız bırakmamak adına)

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    2000 yılının mayıs ayında 1 gr altın 5.5 TL civarında imiş. Şimdi 380 TL.

2000 yılına Altınboğa köyünde 1 dönüm tarla 50 gram altın imiş. Şimdi 35 gram altın.

2000 yılında cennetayağı mahallesinde 1 dönüm arsa 100 gram altın imiş. Şimdi 3 kilo altın.

Ne yapalım şimdi sn hkm.

Hadi siz söyleyin.

ISCTR mi alalım, tıp fakültesi mi okuyalım, altınboğadan tarla mı alalım, cennetayağından arsa mı alalım, gram altın mı alalım.

Gerçekten gereksiz yere çok uzattınız konuyu ve yoruldum. ( Sadece ve sadece sizi cevapsız bırakmamak adına)
    Sn delikan uzatmadım size teşekkür ettim okumadınız mı.))))))))))O seçenekler içinse asla tıp okumayın aman aman ne okuyun ne okutun ne tavsiye edin.Bizim işin içine ettiler maalesef.Boşverin altını,tarlayı ,işctr yi falan sn delikan şurda muhabbet ediyoruz işte.Bugünün karı bir şey öğrettiniz bana fena mı oldu.Sizin bugün bir şeye canınız mı sıkkkın.Sorun bensem unutun gitsin ,kusuruma bakmayın cidden , sizden değerli mi ya sn delikan ayıpettiniz valla.

Bu arada bu cennetyatağı neresi ki ))))))

Sayfa 783/1000 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •