Onemli Gunler Banner
Sayfa 784/891 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Oo dostlar nostalji yapmışsınız güzel günlerdi, sahi cefaks yazmaz oldu buralara hayırdır inşallah?

Sevgili ws kardeşim senin bir arkadaş var di hani herkesin telefonu var di onda, ara ara ariyordu , iste bir spk bir ihlas holdin bir forum yonetimini.... bir rica et de yetkilileri arasın, bir ricam var di onun icin
    Tüm forumdaslarima sevgiler saygılar
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Ballı üyeyi cin çarptı kayıplarda bak iyi niyet,dostluk,arkadaşlık,kardeşlik adına güzel gelişmeler var gel iki kelamda sen et yoksa pahalı maliyetli yatak lemonlar senindemi keyfini kaçırdı o zaman maydanoz verelim geeellllll çengelköy hıyarları bunlaaaarrrrr... seviliyorsun..
    https://youtube.com/shorts/WFyPzX-2PJM?feature=share
    yahu insan sana nasıl kızsın
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    2000 2010 yılları arasıydı sanırım ..
    ihlas bi tavan oldumu yedi (7)tavn olurdu ilk tavanda alamasakta ikinci tavanda atlardık para kazanırdık ..
    o günler yine gelirmi gelir valla ..
    60 kuruşa hisse yok ..
    her hisse bi gün deyerini bulur ..
    9 aylıkta ilk defa kar açıkladı ..yıllıkta kar gelirse dahada hoş olur ..
    yabancı alımı var önümüzdeki hafta güzel şeyler olabilir ..
    kötü hisse diye bişiy yok kötü yerden alınmış hisse var ..ytd
    belki güzel şeyler olur ..
    beklemek lazım ..
    🤔

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Oo dostlar nostalji yapmışsınız güzel günlerdi, sahi cefaks yazmaz oldu buralara hayırdır inşallah?

Sevgili ws kardeşim senin bir arkadaş var di hani herkesin telefonu var di onda, ara ara ariyordu , iste bir spk bir ihlas holdin bir forum yonetimini.... bir rica et de yetkilileri arasın, bir ricam var di onun icin
    Tüm forumdaslarima sevgiler saygılar
    Siren,ben seni kıvrak danslarınla ve inceden inceden insanlarla dalga geçip hakaret etmenizle (mesela;Atik arkadaşımıza bilinçli olarak''Atık'' demiştiniz) sonrada salağa yatmanızla tanımıştım ama daha ne hünerler varmış sende baksana direk dansıda yapıyormuşsun..Vay bee...Malesef Covid19 gibisin her şeye bulaşıyor dil uzatıyorsun ...

5. Bugün bir miktar daha arttırdık. Hayırlı sı bakalım.
    Biraz daha sertlesecek gibi...cool:;;
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hakuna matara....memento mori.

6. Siren,kimlerden bahsettiğini bilemedim ama eğer tahmin ettiğim değerli insanlarsa merak etme sana her gün her saat selam gönderiyorlar özellikle de seni hiç unutamadıklarını söylüyorlar.. Forum yönetimi çatısı altında görmüşler seni fiskos ederken hemde kağıt kalem elinde yazıp çiziyor sonrada oynuyormuşsun.. Onlarda, gözlerimize inanamadık diyorlar...Vay bee..

7. Endeks olmuş 2.150, bizimki hala sertleşecek.
    Geeell. Maydanoza geel.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Red face

Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Endeks olmuş 2.150, bizimki hala sertleşecek.
    Geeell. Maydanoza geel.
    Oxsijen'im valla o bahsettiğin konuyu dün işleyecektim sonra dedimki her açığada parmak basma bazılarınıda görme vaz geçtim yazmaktan ama yarıldım gülmekten..Seni kutlarım kaçmamış gözünden.. Valla ne yalan söyleyeyim seni kardeşim gibi kendime yakın hissediyorum buna inan..Selamlar...

Sayfa 784/891 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •