Sayfa 785/1006 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: Viop LVIII

mandradasutvar adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz.

hava güzel..biraz kafayı yellendirelim.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,232
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Kalkınmış bir ülkem olmasını istiyorum
    Nasılsın dostum ?
    Ben de çok isterdim.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3. buradan borsaya dönersek,

borsa yörüngede kalmanın tadını çıkaracaktır,..

iktidar ve muhalefet yörüngede hem fikirdir,..

takip edende,

enflasyonda düşüş( mevsimsel veya değil), peşi sıra faizlerde görece düşüş, not artırımları, f-16 onayı ki not artırımlarının ilk sinyali kuşkusuz bu olacaktır,
    ve kentsel dönüşüm ise siyasetin yakıtı olacaktır,..kanal İstanbul ise kentsel dönüşüm içinde kaynar sırıtmaz diye düşünürüm(iktidarlı seçenekte),..

dolaysıyla önümüzdeki yerel seçimleri kim kazanırsa kazansın, kentsel dönüşümün büyüklüğü karşısında borsa bunu olumlu satın alacaktır,..

kentsel dönüşüm :

iktidar için ölene kadar iktidar, muhalefet içinse uzun süreli iktidar seçeneklerini beraberinde taşımaktadır,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bu da çok enteresandır. Dem partisi legal değil öcü birşeyse kapat arkadaş. Kavala yi da içeride tutuyorsun ,milletvekili Can Atalay i da. İktidarı ne durduruyor? Yeri geldiğinde meclise başkanlık ta yapıyorlar, seçime giriyorlar, milletvekili oluyorlar ama tukaka.. Bu legal partiye CHP yaklasirsa pislik oluyor, iktidar yaklaşırsa muteber.. Kapatamiyorsan o zaman sesi keseceksin bu kadar. İsveç gibi olmayacak.
    Sonuç olarak herşey İstanbul için, rant için, para için, alavere dalavere için, Londra da mahalleler satın almak icin. Siyaseti biz vatandaşa bırakıyorlar, kendileri hababam servet pesindeler ayrı gayrı yok.
    Ekleme yapayım. Herkesi az akp li, çok akp li, biraz aAkp li yapma gayreti deler. Ama çok farklı düşünme. Düşünmek senin işin değil.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Özellikle iki yüzlülüğü çok güzel ifade etmişsiniz, tekrar itibar puanı verdirtmedi sistem...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bizden geçti bakalım belki çocuklar.. gerçi peder de bize öyle söylerdi
     Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Nasılsın dostum ?
    Ben de çok isterdim.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    buradan borsaya dönersek,

borsa yörüngede kalmanın tadını çıkaracaktır,..

iktidar ve muhalefet yörüngede hem fikirdir,..

takip edende,

enflasyonda düşüş( mevsimsel veya değil), peşi sıra faizlerde görece düşüş, not artırımları, f-16 onayı ki not artırımlarının ilk sinyali kuşkusuz bu olacaktır,
    ve kentsel dönüşüm ise siyasetin yakıtı olacaktır,..kanal İstanbul ise kentsel dönüşüm içinde kaynar sırıtmaz diye düşünürüm(iktidarlı seçenekte),..

dolaysıyla önümüzdeki yerel seçimleri kim kazanırsa kazansın, kentsel dönüşümün büyüklüğü karşısında borsa bunu olumlu satın alacaktır,..

kentsel dönüşüm :

iktidar için ölene kadar iktidar, muhalefet içinse uzun süreli iktidar seçeneklerini beraberinde taşımaktadır,..
    bu yol taşları böyle döşenmişken, biri olmadan diğeri çalışmazken,..

sorun çıkartacak ve baş ağrtacak olaylar ise:

boğazlar ve möntrö,..

son olarak sürmekte olan savaş nedeniyle Montrö gereği Türkiye savaş gemilerinin geçişine boğazları kapatarak izin vermiyor ve bence çok doğru, buna karşılık AB ve İngiltere ise bunu çok istiyor, tabiki ABD de,..

Suriyenin Kuzeyi,....

son olarak ABD nin Iraktan ve Suriyeden çekileceği konuşuluyorki bu olursa bu boşluğu kim dolduracak,..Yörüngede kalan ve Suriyenin bölünmesi demek olan Güvenli bölgede ısrar eden bir Türkiye bu boşluğu doldurabilir,..

bu böyle olursa Rusya ile papaz olmak kapıdadır,..eğer papaz olunursa dolayısıyla Türkiye Karadenizde kıyısı olmayan 3.devletlerin savaş gemilerine Karadenizi açabilir,..Rusya ve Türkiye Suriyenin Kuzeyin de de sorunlar yaşayabilir,..

bunlarda Türkiyenin ve borsanın önümüzdeki süreçte etkileneceği başlıca olaylar olacak duruyor,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Böyle olumlu olduğumuz zamanlarda bihaber
    gelir, , borsa tepede..
    Ve çakılırız..

Tarih tekerrür eder, etmez görürüz.. Yakında

Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    iktidar ve muhalefetin oluşturduğu 2002 yılı kasım ayından bu yana bir sarmal var, fasit daire,...

seçmen tercih kullandığını sanarak bu fasit daire(döngü) içinde dönüyor,..

bu sarmal gereği biri diğerine rekabette sınır tanımıyor,...rekabet çok artarsa her yol mubah
    2002'den öncesini de be yazayım
    yılların ERBAKAN'ı, ÇİLLER'i, ECEVİT'i, YILMAZ'ı,BAHÇELİ'si... var
    buyrun güleşin diyorsun... adam hepsini yeniyor
    nasıl oluyor ?
    SİYASET MÜHENDİSLİĞİ ile..
    erbakan ve çiller'e.. 28 şubat yapıyorsun
    diğer üçünü bir torbaya toplayıp, başına 2001 ekonomik krizini patlatıyorsun
    ne oldu ?
    hepsinin elini kolunu bağladın... buyrun güleş minderine
    haliyle hepsi yeniliyor
    ne dedim yıllarca

bu SEÇİLMEDİ... ATANDI

anlattığım şekilde başa atandı,

AMERİKA Türkiye'ye neden birisini atar ? işine geldiği üçün

işine gelmeyeni (yukarıdaki 5 lide olduğu gibi ) 5 dakka tutmaz... indirir

Sayfa 785/1006 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları