Sayfa 786/913 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Yaklaşık 10 yıldır bu kağıtta işlem yapıyorum ve tahtacı ilk defa beni şaşırtan hareketler yapıyor. İlginç bir şekilde önce bilanço çok kötü geldi. Şİmdi bu kötü bilançoya rağmen kağıt gidiyor. Şirket şu anda en kötü durumunda, ambalaj fabrikası kapatılmış, porselen fabrikalarının birinde yenileme sebebiyle uzun süredir üretim yok. Bu durumda 2020 yılında açıklayacağını tahmin ettiğim bilançolardan sonrasını hayal edemiyorum. Hayırlısı������

2. İyi gidiyoruz. Ufak adımlarla hep ileriye. Yukarılarda çok fırtınalar çıkacaktır. Ytd

3. Bugünkü alış satış atabilirmisiniz

4.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    4 56 ya dusus son sılkeleme olarak gorunuyor bu dusus beklenmeyen bir durumdu bılanco ile de son bir dusus yasandı ve artık umıt vermeyen hısse durumuna dustu
    Bu dusuler sonrası buyuk cıkıslar olur bunun ilk adımını gorduk
    Biraz daha buyuk adımlar bekliyoruz

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    yarın ilk işim senı izlemek olacak.. bakarsın....
    bakarsın... selahattinin elındekı malları alıveririm... vasfiye teyze kar stop seviyesını değiştirmiş.. 6.31 altına inmedikçe kimse malımı elımden alamaz dedi... bu teyzeyi seviyorum.. şirin kadın..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by Levo Yazıyı Oku
    Yaklaşık 10 yıldır bu kağıtta işlem yapıyorum ve tahtacı ilk defa beni şaşırtan hareketler yapıyor. İlginç bir şekilde önce bilanço çok kötü geldi. Şİmdi bu kötü bilançoya rağmen kağıt gidiyor. Şirket şu anda en kötü durumunda, ambalaj fabrikası kapatılmış, porselen fabrikalarının birinde yenileme sebebiyle uzun süredir üretim yok. Bu durumda 2020 yılında açıklayacağını tahmin ettiğim bilançolardan sonrasını hayal edemiyorum. Hayırlısı������
    Onumuzdekı sene olabilecek her seyı sımdıden fiyatlar
    Ky bılanco kotu geldi diye satar baskası alır goturur
    Kapanan fabrikaların acıması
    uretım partneri, cın yeni buyuk bir pazar vs vs

7. https://www.haberler.com/amp/kutahya...679041-haberi/
    Kütahya Porselen, en büyük üretici Çin’e ihracata başladı
    Kütahya Porselen, dünyanın en büyük porsolen üreticilerinden olan Çin’e katma değeri yüksek porsolen ihracat yapmaya başladı.
    03 Aralık 2019 08:25
    ---///
    Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli ise 2020’de ihracatta katma değerli ürünlerin payını yükselteceklerini belirterek, “2019 yılında yaptığımız yüzde 45 ihracatın içindeki yüzde 20’lik dilimini katma değerli ürünler oluşturdu. 2020 yılında ise payını yüzde 30 seviyesine çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu.
    https://www.google.com/amp/s/m.dunya...-haberi-458014
    ---///

%20 lik dilimlik payı %30 a çıkarmak.
    İşte SİHİRLİ kelimeler. Büyüme, yatırım, ihracat, katma değerli ürünler.

Yakında, Büyük godoman yabancı yatırımcıları da bekliyorum. Bu haberle kayıtsız kalmazlar. Çin e bu işin merkezine Porselen satmak, BÜYÜK İŞ.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Mekanın sahibi gelecek daha, az sabır...ytd

Sayfa 786/913 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •