Sayfa 787/804 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797 ... SonSon
Arama sonucu : 6432 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. 3 kusurlerden 100 kusurlere yıprata yıprata yükselip 50 lere geri cekilmis olması yıpratmış gibi görünse de, nihayetinde kords olduğunu unutmamak lazım. Selamlar yine ve yeniden. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by balplus Yazıyı Oku
    Hocam üniversiteyi yatırımcıya finanse ettiriyorlar kısmına katılıyorum. Anlatırken bir yanlışlık olmuş gibi onu açıklayayım. Gelir vergisini yüzde 20 diyelim. Vergiye esas gelir 10 birim olsun. 2 Birim bağış yapıyorsa 2 birimin beşte birini bulalım. 0.4 Birim yapar. Vergiye esas gelirden bunu çıkaracağız. Yani 2 Birimlik bağış yaptığında vergiye esas gelir 9.6 Birime düşmüş oluyor. Tamamını vergiden düşse eyvallah fakat öyle bir durum yok.

Ayrıca bu dönem kar marjı bana düşük geldi. Esas faaliyet karını dolar üzerinden incelersek pandemi döneminden daha düşük oluyor. Enerji fiyatları yükseldi sabit kur problem oluyor fakat başka şirketler kar marjlarını koruyor. Koç grubunu severim ama hadi onu katmayalım Sabancıdan devam edelim. Goodyear, Brisa, Enjsa, Çimsa gibi şirketler güzel bilanço açıkladı. Kordsa hepsinden daha fazla akademik destek alıyor güya. Ben bu sebeple hisseye güvenmedim bu bilançoda.

Tabi söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir. Sadece kendi fikrimi belirtmek istedim.

Saygılarımla,
    Hepsi aynı pislik baksanıza sasa ya yıllarca sömürmüş sabancı bizleri

3. Bu şirketi mehmet kutman aldı diye söylenti vardı

4. Rsı 75 de süper yükseliş gösterirken ne oldu da rsı 64 geriledi

5. Herkesin bayramı kutlu olsun

6. Selamsız bandosu olmuş buralar! Eskiden de böyleydi! Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Selamsız bandosu olmuş buralar! Eskiden de böyleydi! Ytd
    Aleyküm selam. Hissede pek ky yok ya da yazmaya değer bir şey yok. Sürünüyor. Sabırla beklemeye devam

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Aleyküm selam. Hissede pek ky yok ya da yazmaya değer bir şey yok. Sürünüyor. Sabırla beklemeye devam

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sabır öğretir, sürünmesi öğretiyor zaten.
    zamanla alışıyor insan. Ytd

Sayfa 787/804 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •