Sayfa 788/1001 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,547
    Borsa,borsa de çık operasyon yapılacak de ayağına kurşun sık,peşi yok öyle şey de borsa tepetaklak olsun,beklentim 69.000

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,547
    Çadır mahkemeleri kurdur teröristleri kurtarmak için,megri,megri halay çek,manisali CHP'li şehit töreninde manisalı olan CHP lideri özgür özele saldır,ulen siz kimsiniz,vatan hainleriylen kim kol kola girdi,vahdettini,iskilipli hocayı,şeyh saidi destekleyen kim ???,varmı içinizde giresun 5000 kişilik 42-47 gönüllü alay ruhu,varmı içinizde bu vatan için bağış yapan,Atamıza ve onun kurduğu sisteme bile hakaret ettiniz,Atamızın heykeline Ataput dediniz,2 ayyaş dediniz,Atatürk milliyetçiliğini ayaklarımızın altında ezeriz dediniz,Allah topunuzun belasını versin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,547
    Borsa yine nane molla,sabah açılışta göstermelik yukarı açtı,peşi anında aşağı bastı 72000 sınırında sayılır

4. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5. Son yıllarda ülkede olan korkunç felaketler oldu ve bunlara sebebiyet verenler her daim kazançlı çıktı.

Kazanlara bakıyorsun hiç kimseye hiç bir faydası olmayan kan emiciler. (Namuslu ve ahlaklı insanları tenzih ediyorum)

Kaybedenleri hep birlikte görüyor ve izliyoruz.

Gençler umutsuz, çiftçi üretimden vazgeçmiş, hayvancılıkla uğraşan kendinden bezmiş, işçi, emekli, memur perişan bir halde.

Sanayici yatırım yapmıyor, olanı dışarı kaçırıyor. Öğrencilerin tek amacı meslek edinip yurt dışına kapağı atmak.

Eğitim çökmüş tarikatlara teslim edilmiş, anayasa askıda, hukuk guguk olmuş, bilim yok, liyakat yok vsvs.

Çürümedik bir yapı kalmadı, tabiri yerindeyse tuz bile koktu.

Ben yazarken daraldım, UMUT yok UMUT insanlar gülmeyi unutmuş.

Sokakta insanlar birbirini eften püften sebeplerle birbirleriyle kavga ediyor.

Ne kadar güçlü bir ülkeyiz ki hala ayakta duruyor gibiyiz.

Almanya bizi kıskanıyor!!

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,547
     Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Son yıllarda ülkede olan korkunç felaketler oldu ve bunlara sebebiyet verenler her daim kazançlı çıktı.

Kazanlara bakıyorsun hiç kimseye hiç bir faydası olmayan kan emiciler. (Namuslu ve ahlaklı insanları tenzih ediyorum)

Kaybedenleri hep birlikte görüyor ve izliyoruz.

Gençler umutsuz, çiftçi üretimden vazgeçmiş, hayvancılıkla uğraşan kendinden bezmiş, işçi, emekli, memur perişan bir halde.

Sanayici yatırım yapmıyor, olanı dışarı kaçırıyor. Öğrencilerin tek amacı meslek edinip yurt dışına kapağı atmak.

Eğitim çökmüş tarikatlara teslim edilmiş, anayasa askıda, hukuk guguk olmuş, bilim yok, liyakat yok vsvs.

Çürümedik bir yapı kalmadı, tabiri yerindeyse tuz bile koktu.

Ben yazarken daraldım, UMUT yok UMUT insanlar gülmeyi unutmuş.

Sokakta insanlar birbirini eften püften sebeplerle birbirleriyle kavga ediyor.

Ne kadar güçlü bir ülkeyiz ki hala ayakta duruyor gibiyiz.

Almanya bizi kıskanıyor!!

Ne yazıkki öyle mimarıda zat,yani EŞBOB BAŞKANI ABD DESTEKLİ.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsa yine nane molla,sabah açılışta göstermelik yukarı açtı,peşi anında aşağı bastı 72000 sınırında sayılır
    245 dolar pandemi ve deprem yerleri tutmalı.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

12 Şehit Kaç Dükkan? - Yılmaz Özdil

https://www.youtube.com/watch?v=hl3EoUlno30&t=932s
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 788/1001 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız