Sayfa 789/1002 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Takıldığım yer şirket ana sözleşmesindeki maddeler öyle olduğunu umuyorum

Bölüm VIII:
    Çeşitli Hükümler:
    Genel Kurul Toplantıları, Sermayenin Azaltılması ve Tasfiyeye Ait İlanlar:
    Madde 30:
    Şirkete ait ilanlar Türk Ticaret Kanunun 37. maddesinin 4. fıkrası mahfuz kalmak kayıt ve şartıyla
    İstanbul’da sabah gazetelerinden biri ile en az onbeş gün önceden yapılır.Türk Ticaret Kanun’nun
    397 ve 438 maddeleri hükümleri tatbik olunur.Yapılacak ilanlarda Sermaye Piyasası Kanunu ve
    ilgili mevzuat hükümlerine uyulur.
    sonuç başarabildin sanırım...

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    sonuç başarabildin sanırım...
    Ben kendi hayal dünyamda başardığıma inanıyorum gerçek dünyada yaşayanlar ne almış ne vermiş umrumda değil benim aldığım verdiğim bir nefes var sağ olduğum sürece bedenenen ve aklen varım yaşıyorum ve varım gersi vızıltı

3. cümlemizin Mevlüt kandili mübarek olsun.

4. Cümlemizin Mevlüt kandili mübarek olsun nice kandiller görmek ümidiyle

5. Evet arkadaşlar iyi günler aldığım bilgiyi paylaşıyorum 6 ay icerisinde borsaya kesin dönüş olacak dendi ali bey ile görüşen ikinci şahsın söylediyi söz bana böyle fesih davası açılmış şrkt onu beklemişler denildi şrkt in lehine sonuçlanmış dava yıllardır mağdur arkadaşlar mağdur ve hakkı yenmiş insanı sevindirmeyi seven bir insanım bu durumu ögrendim ama bukadar dayak yemiş yatırımcılar olarak 6 ay icerisindeki gelişmeleri resmi bir şekilde teyit edilmeden hiç bir şeye inan mamak gerek. tekrarlıyorum sordurdum ve bana 6 ay icerisinde kesin gelecek dendi.

6.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar iyi günler aldığım bilgiyi paylaşıyorum 6 ay icerisinde borsaya kesin dönüş olacak dendi ali bey ile görüşen ikinci şahsın söylediyi söz bana böyle fesih davası açılmış şrkt onu beklemişler denildi şrkt in lehine sonuçlanmış dava yıllardır mağdur arkadaşlar mağdur ve hakkı yenmiş insanı sevindirmeyi seven bir insanım bu durumu ögrendim ama bukadar dayak yemiş yatırımcılar olarak 6 ay icerisindeki gelişmeleri resmi bir şekilde teyit edilmeden hiç bir şeye inan mamak gerek. tekrarlıyorum sordurdum ve bana 6 ay icerisinde kesin gelecek dendi.
    ikisi bir mi tekmi gelecek bilgisinide verdi mi yakın arkadaşın.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ikisi bir mi tekmi gelecek bilgisinide verdi mi yakın arkadaşın.
    Nedense birleşmeyi spk nın onaylıyacağını düşünmüyorum boyayı kurtarmak için onaltı iştiraki olarak aldı gelecek varlık halka açılıyor yönetimi ve denetimi%100 tmsfnin elinde bulunan şirket Fiba gurubu iştiraki olarak aldı ve halka arzını fiba yüklendi neler oluyor bu borsada

Sayfa 789/1002 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •