Sayfa 79/527 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 4214 madde; 625 - 632 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by dadaş3525 Yazıyı Oku
    Bagfaş artan gübre fiyatlarına paralel aynı 2008 yılı global gübre konjonktür deki süreç benzeri yüksek kâr açıkladı zaten Kâr amacı gütmesi pek düşünülmeyen tarım kredi gübretaş gübrf bile yüksek kâr ederken Tekfen Toros gübre iştiraki nden gelen karlılık nedeniyle benzer bilanço açıklar iken Ege gübredeki gübre segmentinde ki zayıf tablo soru işaretleri dolu bu bilanço hayatın olağan akışına aykırı değilmi ben anlam veremiyorum işin içinden çıkamıyorum nasıl olur gübre fiyatları rekor kırdı benzer aynı işi yapan bırakın başka firma aynı patron Bagfaş bile ayrıca navlun uçtu ihracat rekor gelirler döviz cinsi ve hem döviz arttı hem deniz yolu taşımacılık altın çağına girmiş şimdi nasıl böyle bir bilanço Bagfaş son zamanların en iyi bilanço açıklamış burda da akıl tutulması var malesef aynı emsalleri milyar dolar olan limana sahip iken borsa değerinin 190 milyon dolar da takılıp kalması bunu piyasanın fark etmiyor olmasındaki akıl tutulması benzeri sektörün genel fotoğrafının tersi açıklanan bilanço açıklama istenmeli neden böyle

Daha önce de belirtmiştim bu gübre işinden hiç hayır görenedşk diye, gider kalemleri limanın karını da törpülüyor zaten, olmasaydı daha iyiydi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. 1 ay içinde endeks 15-20 bin puan çıktı nerdeyse, hisse yerinde bile duramad, aşağıya geldi hatta.
    Çok iyisiniz gencolar, önünüz hep açık olsun.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. ichimoku' ya göre tehlikeli bölgelerde dolaşmaya başladık..
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

4.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku

ichimoku' ya göre tehlikeli bölgelerde dolaşmaya başladık..
    Üstad ekranda degilim bulutun üzerinde mi?
    Üzerindeyse ok bnm için

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Üstad ekranda degilim bulutun üzerinde mi?
    Üzerindeyse ok bnm için
    Bulutun üstünde şimdilik.
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Valla bu hissenin altında kara bulutlar dolaşıyor.
    Inşallah kara bulutlar hissenin üstüne çıkmaz.
    Bakalim görelim.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Ichimoku bultunun uzerindeyiz. 173.3 a kadar mesafemiz var. Su anda dolar bazli 17.7 civarindayiz. 17.4 dolar bazli dibimize cok az kaldi. Yap bi 2 li dip de sen de rahatla bende. YTD

Sayfa 79/527 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •