Onemli Gunler Banner
Sayfa 79/690 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 625 - 632 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. A1 capital ana hisseyi satiyor ruchanlari silip supuruyor nede olsa 1 ruchan 4 hisse olarak donecek bize.ruchanlar ucuz

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mıstık Yazıyı Oku
    arkadaşlar bende 1000 lot var. bedelliye yakalandımmı anlayamadım. sabah satsam normal fiyatdan satamazmıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Hesabınızda KlgyuE 1.000 lot
    Klgyo R 1.000 (x 4 = 4.000 lot KlgyoEyi temsil etmektedir.)

görülecektir. YTD.

3. 19 Kasım rüçhan ın satışı için son tarih, 25 kasım bedelli tarihi olmalı. Daha önce bedelliye katılmadığım için sormak istediğim bir şey var.

Rüçhan fiyatı hisse fiyatından farklı fiyatlanır mı? Örneğin hisse fiyatı düşerken rüçhan + gider mi?
    Ya da düşükten rüçhan mı almak ?

Elden çıkartıp çıkarmama konusunda kararsız kaldım
    Son düzenleme : Ufukoztrkk; 11-11-2020 saat: 14:28.

4.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Hesabınızda KlgyuE 1.000 lot
    Klgyo R 1.000 (x 4 = 4.000 lot KlgyoEyi temsil etmektedir.)

görülecektir. YTD.
    teşekkür ederim. bedelliye katılmam için bedelli parasını hangi tarihe kadar ayarlamam gerek

Alıntı Originally Posted by mıstık Yazıyı Oku
    teşekkür ederim. bedelliye katılmam için bedelli parasını hangi tarihe kadar ayarlamam gerek

KAP açıklamasına göre KlgyoR 19 Kasım 2020 tarihine kadar Rüçhan pazarında alınıp satılabilecek.Bu tarihe kadar her gün aracı kurumunuza başvurup Rüçhan bedelini ödeyip KlgyoRleri KlgyoEye (Ana hisseye) çevirebilirsiniz diye biliyorum.

25 Kasım 2020 tarihi ise elinde KlgyoR olanların bedelli parasını yatırmak için son gün sanırım.

Benim tavsiyem lütfen her zaman KAP açıklamalarını ve SPK bültenlerini takip edin.
    Bu sitenin KURUMLAR kategorisinde hem KAP hem de (Duyurular-SPK Bülteni) SPK Bülteni görülebilir.
    Bol kazançlar.YTD.

Alıntı Originally Posted by Ufukoztrkk Yazıyı Oku
    19 Kasım rüçhan ın satışı için son tarih, 25 kasım bedelli tarihi olmalı. Daha önce bedelliye katılmadığım için sormak istediğim bir şey var.

Rüçhan fiyatı hisse fiyatından farklı fiyatlanır mı? Örneğin hisse fiyatı düşerken rüçhan + gider mi?
    Ya da düşükten rüçhan mı almak ?

Elden çıkartıp çıkarmama konusunda kararsız kaldım

Eğer elinizde 1 lot KlgyoE varsa 1 KlgyoR da gözükür. 1 KlgyoR 4 lot anahisse (KlgyoE) bedelinde olup olmadığını hesaplayıp sonucuna bakarak karar verebilirsiniz.Yatırım hesabınızda farklı fiyat gelişmeleri olacaktır. Bereketli kazançlar.YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    KAP açıklamasına göre KlgyoR 19 Kasım 2020 tarihine kadar Rüçhan pazarında alınıp satılabilecek.Bu tarihe kadar her gün aracı kurumunuza başvurup Rüçhan bedelini ödeyip KlgyoRleri KlgyoEye (Ana hisseye) çevirebilirsiniz diye biliyorum.

25 Kasım 2020 tarihi ise elinde KlgyoR olanların bedelli parasını yatırmak için son gün sanırım.

Benim tavsiyem lütfen her zaman KAP açıklamalarını ve SPK bültenlerini takip edin.
    Bu sitenin KURUMLAR kategorisinde hem KAP hem de (Duyurular-SPK Bülteni) SPK Bülteni görülebilir.
    Bol kazançlar.YTD.
    bilgilendirdigin için teşekkür ederim. ALLAH razı olsun..

8. hakikaten tam bi ********miş bunlar ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 79/690 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •