Sayfa 79/691 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 5523 madde; 625 - 632 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Görüşüm bundan sonraki günlerde artık düşmez ama unutmayın ,borsanın%80 i psikolojidir ,onun için çoğunu sattım zararına satmadım ,4.58 ortalama olan malı daha önce verdim zararına verdim ,geçen gün 4 altına düşünce yeniden aldım(insan s.kildiği yere tekrar geliyor ,son derece yanlış bir strateji ama psikoloji böyle bir şey) son durum biraz var ama ,şunu öğrendim ,hayatımda ilk kez spor hissesine girdim ,bundan sonra yemin ediyorum isterse paramın 10 katını kazandıracağına inansam yine girmem

2.  Alıntı Originally Posted by cogito Yazıyı Oku
    Görüşüm bundan sonraki günlerde artık düşmez ama unutmayın ,borsanın%80 i psikolojidir ,onun için çoğunu sattım zararına satmadım ,4.58 ortalama olan malı daha önce verdim zararına verdim ,geçen gün 4 altına düşünce yeniden aldım(insan s.kildiği yere tekrar geliyor ,son derece yanlış bir strateji ama psikoloji böyle bir şey) son durum biraz var ama ,şunu öğrendim ,hayatımda ilk kez spor hissesine girdim ,bundan sonra yemin ediyorum isterse paramın 10 katını kazandıracağına inansam yine girmem
    aynen bende cogito kardeş .ilkkez girdim spor hisselerine sk.seler birdaha girmem bende ortalamama gelse çıkıcam takipte olduğum kâğıtların çoğu gitti başarı hikayesine ve grafiğe göre alım yaptım ama çok aşağı saldı ayarlama yaptı aklı sıra.neyse 6-7 bin zarar var şimdilik oda ortalama düşürmeyle oldu .

3. kapanısa yakın bı daha basabılır gaza

4.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    aynen bende cogito kardeş .ilkkez girdim spor hisselerine sk.seler birdaha girmem bende ortalamama gelse çıkıcam takipte olduğum kâğıtların çoğu gitti başarı hikayesine ve grafiğe göre alım yaptım ama çok aşağı saldı ayarlama yaptı aklı sıra.neyse 6-7 bin zarar var şimdilik oda ortalama düşürmeyle oldu .
    Neden bu hisseyi aldım?
    ,Feneyliyim aslında ama Azizi sevmiyorum , Biraz spordan anlayan birisi Beşiktaş kadrosunun diğer lig takımlarına göre açık ara önde olduğunu görür ,(ben de bunu gördüm + , endeks 110 bin olmuş bunun dönüşü olması gerekir artık diye düşündüm spor hisseleri endeksten en az veya hiç etkilenmezler ) Bazı şansızlıklar ve biraz da doymuşluk olayı ,anadolu takımlarına karşı başarılı olamadı Beşiktaş

Ama en önemlisi ,her başarıda hisseyi aşağı basan psikopat bir y.şak spek var ,işte olayın bam teli burası

Bir kişi bir hisseye yatırım yapıyorsa ,spek denilen ..o ..cuğunun keyfi gelsinde veya bu gün olduğu gibi ,a..sını bellesinlerde hisse kalksın diye beklemez ,spor hisselerinin sermaye olarak batak olduğunu herkes bilir ,spor hisselerindeki olay istikrarlı bir başarı olayıdır en büyük etken .

Naçizane tavsiyem ,uzak durun spor hisselerinden ,az bir hissem kaldı ,o da psikolojik birşey ,,isterse uzaya gitsin ,batak şirketler ve her daim ky dan para koparmaya çalışan kuruluşlardır bknz GSRAY 1 senede 2 bedelli yaptı .. futbol sevgimizi adi yönetimler ve speklerle öldürmeyelim

sevgiyle kalın ..

5. Yoksa bedelsiz mi verecek... 😃 diyor ve bölünme muhabbetine yeni bir boyut kazandiriyorum .. tabiki ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by ASAKA Yazıyı Oku
    Yoksa bedelsiz mi verecek... �� diyor ve bölünme muhabbetine yeni bir boyut kazandiriyorum .. tabiki ytd.
    Hangi parayla verecek bedelisizi ?

7. oğuz24 olumsuz yorumların işe yaramadı. Hiç sesin çıkmıyor. Millete almayın almayın dedin dedin bugün hisse nerelere gitti. Aldığın vebal da sana yeter. Demek ki neymiş bilip bilmeden konuşmayacaksın.. Hep böle ol kenardan izle.. Ama eminim iki gün - kapasın konuşmaya başlarsın..

8.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    4.32 önemli üstünde tutunmalı ve hatta kapanış yapmalı bence YTD.
    İyi bir kura çekersek yön yine yukarı döner gün içi diye tahmin ediyorum.Kapanış beklediğim gibi olmasada yinede iyi marj yapmış gün içi en düşük 4.01'den döndü sonuçta.

Sayfa 79/691 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •