Sayfa 790/1002 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bu burada dursun lazım olur...

[IMG][/IMG]
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2. Arkadaşlar daha once sormuştum.kimseden yanit gelmedi. Tekrar soruyorum. Fonlarin kistaslarina nereden ulasabilirim? Fon dagiliminda bulamadım.

3.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Arkadaşlar daha once sormuştum.kimseden yanit gelmedi. Tekrar soruyorum. Fonlarin kistaslarina nereden ulasabilirim? Fon dagiliminda bulamadım.
    Ne sorduğunuz anlaşılmıyor
    Cevap alamamanızın sebebi bu olabilir

4.  Alıntı Originally Posted by abelardousa Yazıyı Oku
    KUB son bir yıllık dönemde alıştığımız performansından çok uzak kaldı, fonda yönetim değişikliği mi oldu bilen var mı?
    2021 yilinin basindan beri herhangi bir degisiklik yok

Fon kistasi bist kyd 1 aylik usd mevduat olsa da genelde pozisyonlari yabanci varlik tarafi oldugu icin ( 50 yabanci hisse senedi + etf - 25 yabanci öst ) yurt disi tarafi cok yatay gitmedigi sureclerde hep kistasini gecmistir

6 aydan uzun vadelerde yabanci hisse senedi ( örnek TMG ) gibi getiriler sunuyor

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Ne sorduğunuz anlaşılmıyor
    Cevap alamamanızın sebebi bu olabilir
    Şöyle söyleyeyim .fonun getirisinin hangi ensturamana gore belirlendigi demek istedim. Ornegin %80 bist 100 + %20 bist 30, %100 pp +1 gibi..

6.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Arkadaşlar daha once sormuştum.kimseden yanit gelmedi. Tekrar soruyorum. Fonlarin kistaslarina nereden ulasabilirim? Fon dagiliminda bulamadım.
    Yatırımcı bilgi formunda ve izahnamelerinde ayrıntılı yazar.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

7.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Şöyle söyleyeyim .fonun getirisinin hangi ensturamana gore belirlendigi demek istedim. Ornegin %80 bist 100 + %20 bist 30, %100 pp +1 gibi..
    tefas sayfasında sol aşağıda 'KAP bilgi adresi' yazan yere tıklayın.

8. Tamam buldum . Teşekkürler herkese

Sayfa 790/1002 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •