Sayfa 790/999 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: Viop - XXV

Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    demireli atlamışsınız....
    Atlamadık, onlar (Demirel, Çiller) ikinci sınıf. Ben 1. sınıf olanları yazdım. Yoksa daha arada Erim vs var. Hani şu üstüne türkü yakılan,
    "Erim erim eriyesin" diye. Yeni nesil ismini bile bilmez.

2. Demirel Ecevit insandı bunlar...simdi ki .....

3.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    kendine bağımlı hale getirmen lazim , bu işin sırrı bu..yoksa şapkadan tavşan çıkardıkları falan yok , ekonomi bakanlığına deniz43 u koy mesela doları 6.50 bandına çeker..
    bu arada deniz hocamı tanımam etmem lakin okurum..
    Özellikle kırsalda hele bi istedikleri sonuç çıkmasın hemen sosyal yardımlar kesilir öyle böyle değil yardımı kesmeyi geçtim daha da kötü sunu yaparlar

4. ecevite kimsenin bir şey dediği yok..ama onunda hüsamı vardı.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

ecevitin en büyük günahlarından birisi ortanın solu kavramı gibi bir saçmalığı chp ye sokması..

solculuğu bir şey sanıyorlar.. sağcılığı bir şey sananlar gibi.. bir de sosyalistçilik oynayanlar var..

Atatürk solcu değildi.. realist ve pragmatist açık fikirli birisiydi..

chp yi sol parti olarak sınıflandırmak eski yöneticilerin önemli bir hatasıydı..chp merkez partidir.. Türkiye demektir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by blackburn Yazıyı Oku
    Demirel ecevit insandı bunlar...simdi ki .....
    peki arkadaş ana yazıya verilen cevaplara bakarak sana bir soru sorayım..bankalar krizinde en son batan banka kimindi ve niye en son o battı.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    ozaldan mevzu açılınca geriye gitmedim.. aydın mv bu menderes, eski chp li ,toprak ağası..
    istimlak mevzusu olunca parti falan kuruyor, bilirim bunu da..
    Menderes Aydın değil Kötünahiye milletvekilidir, mikrop ararsan benim memlekete bakacan.

Ikinci olarak, esas mafyanın başı Celal Bayardı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Atlamadık, onlar (Demirel, Çiller) ikinci sınıf. Ben 1. sınıf olanları yazdım. Yoksa daha arada Erim vs var. Hani şu üstüne türkü yakılan,
    "Erim erim eriyesin" diye. Yeni nesil ismini bile bilmez.
    Nihat.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 790/999 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •