Sayfa 790/930 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Yeni rakamları sindirmesi anlaşılan biraz zaman alacak.. 1,65-1,70 arası gider geliriz sanırım..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Yeni rakamları sindirmesi anlaşılan biraz zaman alacak.. 1,65-1,70 arası gider geliriz sanırım..
    Öyle bi hava veriyorlar ama yemezler...
    İş Bankası olarak hala ahalinin 3 5 krs una göz dikmissiniz...
    Bütün kağıtlarında yaptığınız gibi hep bı muhafazakar saçma sapan bı borsa anlayışınız var..
    Milletin elinden kağıdını almaya çalışıyorsunuz...
    Tabii bide işbirlikçilerinin var portföy değerini geçemez diye bağırıp çağıran...
    Dike dike portfoy değerini geçireceksiniz ama ahalinin canını fazla sıkmayın..
    Galip ten biraz feyz alin mtryo 7 oldu be.....
    Koskoca iş bankasisin 40 krs temettülu kağıtla hala 160 li fiyatlarda oynasiyorsun...
    Rahmetli Nejat Eczacıbaşı in bı lafı vardır..
    Bi bankanın bi sanayicinin en büyük görevi toplumda servet yaratmaktır..
    Yoksa sizin yaptığınız gibi 3 5 krs peşinde koşmak değil...

Bütün hesaplarınız , isyat tan yeterli kazandılar daha fazla gitmez intibani verip mallarını ucuzdan toplayalım üzerine..
    Kendinizi çok uyanık zannediyorsunuz ama benim bütün amacım o kirli kanlı emperyalist paralarinizi alabilecegim kadar almak üzerine..
    Devam edin serefsizliginize, seyretmesi de bize düşsün..

4. Capture.PNG

Hal böyle iken kimse işyat pahalı demesin. En fazla değerindedir. Artmaması içinde hiçbir neden yoktur. 25.12.2019 verileri ile.

İSFIN tavana doğru gidiyor, bakalım biz ne yapacağız..En azından gün sonu 1.7 üzeri kapatsın şimdilik yeter
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Geçirin artık şu portföy değerini..
    Yikin geçin yılların alışkanlığını...
    Koskoca iş bankasisin, malin cogunluguda elinde...
    Nedir bu cekingenliginiz , tutuklugunuz..
    Satış falan yemezsiniz merak etmeyin daha çok alıcı gelir..

Karanlık odada çok küçük bir hacimle 1.71 kapattılar.. Yersen tabiii

8. Değerli dostlar;
    Kamudan emekli devlet memuruyum. İş yat. temettüsünde vergilendirme tam mükellef yada dar mükellef e göre değişiyormu. Ben hangisi oluyurum,konuyu bilen maliye yada muhasebeci bir arkadaş cevaplarsa sevinirim. Saygılarımla...

Sayfa 790/930 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •