Sayfa 791/936 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon
Arama sonucu : 7488 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Mesela biz bu yıl paydaslarımıza yüksek oranda zam yaptık.Ama ara zamlar yok bu yıl.
    Büyük şirketler de aynısını mı yapacak acaba?
    Bu yıl kuru 36 40 arası bekliyorum.
    Fordfason yönetimi 3 yıllık mali politikasını mehmet şimşek oturdugunda yapmıştır.
    Biz yıllık yaptıgımıza göre onlar 3 yıllık yapmıştır.
    Sonra seçime yaklasıyoruz sanırım.
    Ytd
    değerli uzunvade87 kardeşim, görüşlerine neredeyse bire bir katılıyorum, tahta fiyatlarında kısa vadeli (işin doğasında bu var, olmalı) olası düşüşler hariç düşüş bekleyenlerin hepsi bu dönem boynuzu kırılmış koçtan beter olacak.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    değerli uzunvade87 kardeşim, görüşlerine neredeyse bire bir katılıyorum, tahta fiyatlarında kısa vadeli (işin doğasında bu var, olmalı) olası düşüşler hariç düşüş bekleyenlerin hepsi bu dönem boynuzu kırılmış koçtan beter olacak.
    Hayırlısı abi.
    Sepet iyidir.biriktiren alan tutan sepet yapmalı.
    Dudu gibi iş bilen biri bile sepet yapıyor.
    (Ben tek hissedeyim benim bakıs acım farklı;)
    Dönemsel oynaklıklar olur geçer kapatır şirket farkı.
    Hayırlısı…

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Hayırlısı abi.
    Sepet iyidir.biriktiren alan tutan sepet yapmalı.
    Dudu gibi iş bilen biri bile sepet yapıyor.
    (Ben tek hissedeyim benim bakıs acım farklı;)
    Dönemsel oynaklıklar olur geçer kapatır şirket farkı.
    Hayırlısı…
    şapkası çıkmam abi diye bir reklâm vardı, ben de istisnai dönemler ve hisseler hariç hep sepet taraftarı oldum. senin gibi bilgili insanlar tek hissede olursa mutlaka ölçüp biçmiştir. sayın Dudu, burada piyasayı iyi bildiği belli olan kurtlardan. Allah gönlü güzel olan herkesi kazançlı çıkarsın. burada hepimiz alın terimiz olan birikimlerimizi değerlendirmek için uğraşıyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    şapkası çıkmam abi diye bir reklâm vardı, ben de istisnai dönemler ve hisseler hariç hep sepet taraftarı oldum. senin gibi bilgili insanlar tek hissede olursa mutlaka ölçüp biçmiştir. sayın Dudu, burada piyasayı iyi bildiği belli olan kurtlardan. Allah gönlü güzel olan herkesi kazançlı çıkarsın. burada hepimiz alın terimiz olan birikimlerimizi değerlendirmek için uğraşıyoruz.
    Est abi.
    Benim durumum farklı.
    Koc un şirketlerine faaliyet raporlarına bakıyorum arada elimde olmasa da soruyorum sorusturuyorum sonra.Bu ayrıntıya girme işi boğduğu için birbirne yakınsak orta ve uzun vade getiri sundukları için iyi şirketler tek hissede park edip durduk.pandemi öncesi basladık pandemi sonrası bitirdik.
    Avantajım pandemi öncesi de portföyün büyük kısmı ford otosanda idi.pandemi sonrası işgyo kuyas kristal asuzu thy gibi teknikte cok katlayan hisselerden cıkısları da buna ekledik.İlk girilen para maliyeti dibin dibine gitti.Haliyle ben burda daha rahat olurum tavır olarak.Fordfasonda maliyetim cok düşük kaldı😀
    Gerek dudu gerek diğer kişilerin yazdıklarını iyi değerlendirip ölçüp tartmalı yatırımcı.Ama ben korkuların genelde yersiz çıktıgını gördüm daima.
    Bazen süre uzar ayrı mesele.Ancak mutlaka ederini bulur.
    Piyasa miyoptur.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Koç ykbnk sını satmış diyorlar.
    https://www.ekonomim.com/ekonomi/reu...-haberi-744166

Benim duyduğum satış işinin bittiği idi ama. Bakalım . Koç ların kafasından neler geçiyor acaba.

6.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Est abi.
    Benim durumum farklı.
    Koc un şirketlerine faaliyet raporlarına bakıyorum arada elimde olmasa da soruyorum sorusturuyorum sonra.Bu ayrıntıya girme işi boğduğu için birbirne yakınsak orta ve uzun vade getiri sundukları için iyi şirketler tek hissede park edip durduk.pandemi öncesi basladık pandemi sonrası bitirdik.
    Avantajım pandemi öncesi de portföyün büyük kısmı ford otosanda idi.pandemi sonrası işgyo kuyas kristal asuzu thy gibi teknikte cok katlayan hisselerden cıkısları da buna ekledik.İlk girilen para maliyeti dibin dibine gitti.Haliyle ben burda daha rahat olurum tavır olarak.Fordfasonda maliyetim cok düşük kaldı😀
    Gerek dudu gerek diğer kişilerin yazdıklarını iyi değerlendirip ölçüp tartmalı yatırımcı.Ama ben korkuların genelde yersiz çıktıgını gördüm daima.
    Bazen süre uzar ayrı mesele.Ancak mutlaka ederini bulur.
    Piyasa miyoptur.
    benzeri bir durumu pandemi öncesi, esnası migros'ta yaşadım, traktör mü Migros mu derken sepet yapmadım, Migros olsun dedim, hata ettim çünkü arada ciddi bir prim farkı oldu, gerçi çok şükür iyi kazandım, şimdi prim potansiyeli olarak kimi koç şirketlerinin benzer oranlara sahip olduğunu düşündüm, önceden de vardı elimde biraz ama sepete döndüm artık. koçların tahta ve temettü istikrarı, takasların daha toplu olması vs.

ali sukoyvermezse işler bence yolunda. neyse ki işlerin başında Ömer var, ciddi adam, herkesle yüz göz olmuyor, derin bir entellektüel, yani alinin diline dolayıp da sahip olmadığını anladığım vizyona gerçekten sahip.

sezarın dediğini tekrar edeyim "artık zarlar atıldı". bundan sonrası nasip...

7.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    benzeri bir durumu pandemi öncesi, esnası migros'ta yaşadım, traktör mü Migros mu derken sepet yapmadım, Migros olsun dedim, hata ettim çünkü arada ciddi bir prim farkı oldu, gerçi çok şükür iyi kazandım, şimdi prim potansiyeli olarak kimi koç şirketlerinin benzer oranlara sahip olduğunu düşündüm, önceden de vardı elimde biraz ama sepete döndüm artık. koçların tahta ve temettü istikrarı, takasların daha toplu olması vs.

ali sukoyvermezse işler bence yolunda. neyse ki işlerin başında Ömer var, ciddi adam, herkesle yüz göz olmuyor, derin bir entellektüel, yani alinin diline dolayıp da sahip olmadığını anladığım vizyona gerçekten sahip.

sezarın dediğini tekrar edeyim "artık zarlar atıldı". bundan sonrası nasip...
    Sayfayı işgal ediyorum ama sunu ifade edeyim.Ali iş hayatında basarısız değil.
    Gecen bahsettiğim sebeplerle subjektif alanlar insanı farklı yerlere sevk edebiliyor.
    Yapmayacağı seyler yaptırabiliyor karizmasını çizdiriyor.bana göre yanlış ama iş hayatında böyle olmadıgını düşünüyorum.
    Yapılacak çok ii varken spor gibi boş bir alana yöneldiği için hobi olarak yanlış buluyorum tabi.
    Aslında kızgınlıgı sürekli ölçülebilen alanlarda olan Ali ölçülemeyen farklı öğelerin oldugu yerde şaşırdı.tez vakitte baskanlıgı bırakması ümidiyle
    Bu ülkede bazı alanlara girmiceksin yoksa dokunulur olursun.
    Ömer entel biri entel olan adam hazlarınj kontrol eder Ali entel değil hazlarını yönetemiyor😀
    Şirkete dönersek patron hedefleri verir holding yönetimş olarak şirket yönetimi de o hedeflere ulaşmaya çalışır.
    Ytd syg

Sayfa 791/936 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •