Sayfa 792/853 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Hocam şafak sayarken kağıdı 5tl ye getirecek galiba

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    şafak 26.............
    Neyin şafağı bu? Bilançoya falan mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Neyin şafağı bu? Bilançoya falan mı?

Evet, 2 Mart 2019 yılsonu bilanço açıklama son tarihi... Ama daha erken de terhis olabilir...

Değerlemede mahkeme dosyası verilerinin ve İLKSAN ın 625 tl/m2 ile satışının emsal alınmasını umut ediyorum

Sadece umut

4.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Evet, 2 Mart 2019 yılsonu bilanço açıklama son tarihi... Ama daha erken de terhis olabilir...

Değerlemede mahkeme dosyası verilerinin ve İLKSAN ın 625 tl/m2 ile satışının emsal alınmasını umut ediyorum

Sadece umut
    Günaydın dün neden bu kadar satış yedi bir düşünceniz varmı

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Benim umidim yok ama sirf yaklasti diye bekliyorum yoksa beklemem sizde cok israr ediyorsunuz bakalim hayirliisi
     Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku

Sadece umut
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Temel analiz ,
    Yorumlarını bekliyoruz.Gerci geçmişe dönük okuduk.Her şeyi anlatmışsın.Tebrik ederim.
    İçerden bir haber mi var?
    İçerden haberlerle işim olmaz... 1154 parselin yıl sonu değerlemelerini yaptırırken, 2016-2017 ve 2018 de, kat karşılığı inşaat sözleşmesi yaptığı kişilerin bazılarından 50 TL ye, 100 TL ye haklarını satın alıyor ve bu rakamları EMSAL aldırarak, benzer fiyatlarla değerleme yaptırılıyordu.

Ancaaaakkkkk:

- 2019 da böyle bir işlem olmadı parsel içinde....

- Nisan 2019 da Mahkeme 2017 fiyatlarıyla, 1154 ün arka sınırında, orman alanı için m2 ye 590 TL tazminata hükmetti...

- Bu dava dosyası, Hakimin gerekçeli Kararı ve bu karara dayanak teşkil eden BİLİRKİŞİ RAPORLARI+GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANININ RAPORU, 2019 yıl sonu değerlemesini yapacak GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANI na gönderildi.. ( MİPAZ Yatırımcı İlişkileri Uzmanı, Volkan Bey in ifadesi olup, her soran öğrenebilmektedir)

-2019 yılı başında yayınlanan, İLKSAN 2018 yılı FAALİYET RAPORU nun 92. sayfasında, Kuzey Marmara Otoyolu KAMULAŞTIRMASI nedeniyle, 102 bin küsür metre2 sini 62 küsür trilyona, yani 2016 fiyatları ile tam 625 TL/m2 fiyat ile sattığı ortaya çıktı. Bu belgeyi
    Mipaz yetkilisine ulaştırdık ve bu YENİ BELGE de, GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANI na gönderildi... (Bunlar malum bilgilerdir)

-Doğan, Medyadan çıktı, dava kazanmaya başladı.

- Yıllar yıllar sonra Sayın CUMHURBAŞKANImız, 7 Aralık 2019 (Doğan Grubu’nun 7 Aralık Cumartesi akşamı Hilton İstanbul Bosphorus’da 60’ıncı yıl dönümü gala gecesine)
    “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Emine Erdoğan’ın teşrifleriyle düzenleyeceğimiz” diye düzenlenen davete katıldı

-Doğan YATIRIM BANKASI kurma için başvurdu

-15 Temmuz Gecesi, Yandaşlar YAN YATMIŞKEN VE ORTALIKTAN YOK OLMUŞKEN, verilen destekler DOĞAN GRUBU na VEFA olarak yağmaya başladı... (Bunu görmeyen salaktır)

-2.093.000 m2 lik, sultanbeyli ve Kuzey Marmara Otoyolu BİTİŞİĞİ arazi için DOĞAN grubuna 2002 den beri yapılan eziyetler, budamalar, imar iptalleri, el koymalar, Medya Grubu DEMİRÖREN e satılırken GÜNDEME GELMİŞ Mİ DİR, GELMEMİŞ Mİ DİR?

En en en önemli husus, BU ARAZİ ÜZERİNE KONUT VE TİCARİ PROJE yapılmasıdır... Benim rüyam, hayalim bu PROJENİN HAYAT BULMASI üzerinedir... Temeli 500 m2 ye oturan 4.000 BİNA, APARTMAN ve/veya birkaç AVM...

Bir gün gerçekleşirse varyaaaa, çok zengin olacağım....

Dediğim gibi benim hayalim, rüyam, hülyam buuuu....

Asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir, 15 Temmuz sonrası, 0.60 lardan daldığım için, elimdeki hisselerin maliyeti sıfırın altına inmiştir ve sadece mevcut ortaklarla dertleşmedir.....

O büyüklükte öyle bir arazinin atıl bırakılacağını sanmıyorum. Ben arazi ve dava benzeri konularda pozitif beklentiler varsa mipazın gyo a dönüştürülmesini beklerim.o adım gelirse bilinki dava sürecinde pozitif beklentiler var.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8. mipaz.jpg

Teknik olarak bir miktar güç kaybı görünüyor.Mahkemenin olacağı 19 Mart a kadar çok şey değişecektir.

Sayfa 792/853 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •