Sayfa 794/1002 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: Viop - XXVII

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Takılıyorum abi sana. Bak o zaman da demişim hakli bile ciksan bu kadar iddialı olma diyorum hepsi o.

Benim sistemi görmek ister misin 15 dakikalık ve sürekli yatayda çarpılıyor trendde tokatlıyor, 1 dakikaliga dönüştürüp iyileştireceğim. Bak düşün 15 dakika vade uzun geliyor. Senle viop topigin vadesi uyuşmuyor aslında sorun bu sadece.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tamam.
    birbirimizi eleştirelim.
    niye tutmadı diye soralım.
    geliştirici olalım.
    kırıcı değil.

1 ayda tam %40 yükselmiş Koç Holding , adam hala şikayetçi , neden bir sürü aptal dangalak geliyo bu foruma anlamıyorum...

batrım tavsiyesi olmasın ama seans sonuna doğru pıs çakacaklar gibi ne dersiniz ağalar...şortu artırıyorum

dow
    15 dk

gece gündüz uğraşıyorum.bununla.oluyor veya olmuyor.değiştiriyorum kazık yediğim yerleri.
    bari hakaret etmeseler.

5. Ons günlükte satta..

6.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    batrım tavsiyesi olmasın ama seans sonuna doğru pıs çakacaklar gibi ne dersiniz ağalar...şortu artırıyorum
    cumadan sonra kırmızı yakarlar dedik bloomberg aktif rasyosu revize edilcek haberini geçti şansımıza

7.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    cumadan sonra kırmızı yakarlar dedik bloomberg aktif rasyosu revize edilcek haberini geçti şansımıza
    cok ıyı bır haber sayılmaz... beklentı tamamen kaldırılması... revıze demek kaldırılmayacak demek...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    önümüzdeki hafta kar satışı olacaktır kesin de, yakalamak önemli zamanını ve miktarını

Sayfa 794/1002 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •