Sayfa 794/1004 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: Viop LV

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,295
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Biri de tavan değil mi abi senin
    Son 100 lot kalmış idi. onu da bugün verdim.
    (geçen bi daha yüklü oyun oynamam dedim ama iş inada bindimi dayanamıyorum )
    Yekün alınca da fırsatını buldumu çarpıyor pala affetmiyor.

Pala bugünlük sevinsin bakalım.
    Sen bana bakma Salih ağabeyim ben kaybedince yazıyorum(çoğunlukla diyeyim) durum totalde o kadar da vahim değil.
    Az vahim

Not: Endexe göre kaybım bugün için %3 .
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2. Hakan Kara

Merkez Bankasının geçen ayki faiz kararı metni gördüğüm en kötülerden biriydi, bugünkü ise en iyilerden biri.

3. Piyasa değeri, yüksek hisselerin durumu

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Normalde BIST30 dan çıkarılacak ARCLK yükselerek gönderilebilir.

Herifin VIOP'daki pozisyonu önemli ama ağırlığı az. Temettü endeksinden çıkacak muhtemelen, uzun vadeli düşünmek gerekecek. BIST'den çekilip Londra'da tekrar sokulacak da deniyordu.

BRSAN bir şey diyemeyeceğim herif yükseltip gelene verebilir. ENKAI gibi olabilir onu da önce BIST30 a soktular sonra patron almasa çoktan BIST30 dan çıkacak duruma geldi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Altını bugün shortlamak lazımmış meğerse

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Normalde BIST30 dan çıkarılacak ARCLK yükselerek gönderilebilir.

Herifin VIOP'daki pozisyonu önemli ama ağırlığı az. Temettü endeksinden çıkacak muhtemelen, uzun vadeli düşünmek gerekecek. BIST'den çekilip Londra'da tekrar sokulacak da deniyordu.

BRSAN bir şey diyemeyeceğim herif yükseltip gelene verebilir. ENKAI gibi olabilir onu da önce BIST30 a soktular sonra patron almasa çoktan BIST30 dan çıkacak duruma geldi.
    ne loading bu sefer? onu da diyeydin.

bir anlamı olmayan bin tane mesaj. kusacam az kaldı.

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Normalde BIST30 dan çıkarılacak ARCLK yükselerek gönderilebilir.

Yeni brsn bulduk ,enerji ve gıda, minik minik devam,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Yaşasın treydir kardeşliği!

Dün kağıt değişimi yapayim dedim, sattığım turkcell ;))

Aldığımı söylemiyorum..
    Herkes yapamaz treydirligi, tbrkler
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 794/1004 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •