Sayfa 794/1003 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    her %3,5 luk kademede ZPBDL ve ZPLİB 100-200 lot alıp satıyorum. Hiç sıkıtı olmadı.
    arada olan bir şey 9:55 ve normal seans arasında %9 luk ta satış yapıyorsunuz. tabi satışı önceden yazacaksınız . tabi bunun neyin sonucu olduğunu bilmiyorum viopla varantla alakalımıdır bilmiyorum.
    İşlem yaparken gösterge fiyata nereden bakıyorsunuz? Sadece sitesinde gösteriyor galiba gösterge değeri. Uygulamalarda bulamadım.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    Al sat makasını çok açıyorlar bazen.

16th cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Portföydeki hisselerden bazıları tavan veya taban yapmışlarsa sorun olur fiyat. Onun dışında gösterge değere ziraat portföy sitesinden bakıp o fiyatın 1 veya 2 kuruş farkına işlem gerçekleşiyor olması lazım.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    her %3,5 luk kademede ZPBDL ve ZPLİB 100-200 lot alıp satıyorum. Hiç sıkıtı olmadı.
    arada olan bir şey 9:55 ve normal seans arasında %9 luk ta satış yapıyorsunuz. tabi satışı önceden yazacaksınız . tabi bunun neyin sonucu olduğunu bilmiyorum viopla varantla alakalımıdır bilmiyorum.
    Biraz inceledim,%3,5 kademe yaptığını ender olarak gördüm.

Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    İşlem yaparken gösterge fiyata nereden bakıyorsunuz? Sadece sitesinde gösteriyor galiba gösterge değeri. Uygulamalarda bulamadım.
    matrixten takip edebilirsniz.

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Bankanin kendi ppf si yoksa repo yapiyor.
    burgan ve ing'in ppf si yok mesela.

Ppz nin dağılımı yayınlamış %19 osb var .tam 43 adet bono var.
    İş Bankasının PPF'si olmasına rağmen repo yapıyor, benim bildiğim kurum müşterinin eğer faiz duyarlılığı yoksa parasını bir şekilde değerlendirmek zorunda.

6. tefaş yine kasıyor, her gün aynı terane bu saatlerde. server kapasitesinden midir nedir, umurlarında olsa keşke.
    Yani şu kamu hizmetlerinden hayatımın her alanında kaçmaya çalışıyorum, yine bir yerlerden mecbur karşıma çıkıyor.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. Tefaş sitesi çok ağır açılıyor. Bende mi öyle acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Tefaş sitesi çok ağır açılıyor. Bende mi öyle acaba?
    Bende de oyle acilmiyor ancak banka hesabimda tcd fiyati 4.708141 olarak gordum cok az pozitif getiri var sanki. Cuma fiyatindan emin degilim

Sayfa 794/1003 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •