Onemli Gunler Banner
Sayfa 794/993 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Brave tarayıcı
    bende kullanıyorum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Dün yüzde 7 düşürdüler, bugün de yüzde 7 çıkaracaklar anlaşılan. Oynaklığa bakar mısınız, bana birini hatırlattı da..
    Kripto piyasası bile daha güvenli geliyor bana.

3. E.General Solmazturk;

Ruzgar degisti..!

Bunu, polisin jandarmanin ve yarginin tahammul sinirina geldigi anlatmak icin kullandi.

Simdi, bugunden itibaren, bunlarin hepsi kendilerini kurtarma telasina dustu.

Kaynak, Youtube'da Tele1 yayini.

Ah başkanım bende muzdaripim açik ofis sapık la bu diyecekler , don sutyen ne yaptı isem kurtulamadım. Arada milli piyango , ayakkabı reklamida çikiyor ancak çoğunluk markapia , ben artık mobilden takılaýim ama bir yöntem bilen varsa ona göre işlem yapalım kurtulalım.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu markapia reklamlarını görmeyecek bi yöntem bilen var mı
    SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftçiler için yapılan Çiftçi Destek Kredisi, Tarımsal Kobi Kredisi ve Tarım Borç Transferi Kredisi düzenlemelerini açıkladı. Erdoğan'ın açıklamasına göre; kişi başına 250 bin TL ye kadar verilecek Çiftçi Destek Kredisi nde yıllık faiz oranı yüzde 9.75, vade süresi 36 ay olacak. Tarımsal Kobi Kredisi nde devlet tarafından ödenen kısmı dışında kalan yıllık faiz oranı yüzde 4.75, Tarım Borç Transferi Kredisinde ise yüzde 9.75 olacak.

https://finans.mynet.com/haber/detay...anlari/458526/

Memur emekli bitti diyoruz, bu fiyatlar ortadayken bu % 30 bunlarin olum fermani diyoruz, adam cikiyor yandas'ina verecegi krediyi acikliyor.

Akli sira kirsaldaki koy muhtarlarina birseyler verecegim diye kandirip, onlari oy pesinde kosturacak.

Bu faiz oranlari ile bu kredileri vermez, ciftci yurttas bunu anca Ziraat Bankasina gidince ogrenir, anlar.

Gelir, benim kredi notum dusukmus der, kara listedeymisim, icra takibindeyim, son 3 yillik bilanco istedi der.

Kimse alamaz, bunlarin 300 koyun verecegiz propagandasini hatirlayin.

Ama, meydanlarda. ciftcimize su kadar kredi verdik diye anlatir.

Bunlar tutmaz artik.

6. O gunlerde Tarim Bakani Urfa'li Fakibaba.

Tv'de canli izledimdi.

Oyle bir sunum yaptilar ki, Fakibaba sanki Sultan Suleyman. Inanamazsiniz.

Neyse 300 koyun verecegiz dediler.

Ertesi gun gazeteciler sordu, teminat istenecek mi ?

3 gun sessizlik, cit yok.

4. gun Tarim Bakanligindan biri cikti, 300 donum tarla ipotek teminati istenecek.

Bu ulkenin her yerinde il ilce tarim teskilatlari var.

Ve tum bakanlik bilir ki, koyun ureticisi, en gariban koyludur, gider dag basina hurda insaat tahtasindan, citten cibuktan 60 baslik bir saya kurar ve hayvanini daga tepeye yayar.

Neyse uzatmayalim, 30 koyun bile vermediler bu aciklamadan sonra, ancak o donem bas yalanci gittigi her yerde, ureticimiz 300 koyun verdik deyip durdu.

Ben bu Fakibaba'yi adam sanirdim, adam doktor, Urfa'li adeta adama tapiyor.

Ratlasam hic utanmadin mi diyecegim de, nasil rastlayacaksin,

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    MHP'li Kılavuz, Sinan Ateş cinayeti şüphelisini almaya giden polislere "Siz gidin, sahibiniz gelsin" demiş

https://www.birgun.net/haber/mhp-li-...n-demis-416600
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    O gunlerde Tarim Bakani Urfa'li Fakibaba.

Tv'de canli izledimdi.

Oyle bir sunum yaptilar ki, Fakibaba sanki Sultan Suleyman. Inanamazsiniz.

Neyse 300 koyun verecegiz dediler.

Ertesi gun gazeteciler sordu, teminat istenecek mi ?

3 gun sessizlik, cit yok.

4. gun Tarim Bakanligindan biri cikti, 300 donum tarla ipotek teminati istenecek.

Bu ulkenin her yerinde il ilce tarim teskilatlari var.

Ve tum bakanlik bilir ki, koyun ureticisi, en gariban koyludur, gider dag basina hurda insaat tahtasindan, citten cibuktan 60 baslik bir saya kurar ve hayvanini daga tepeye yayar.

Neyse uzatmayalim, 30 koyun bile vermediler bu aciklamadan sonra, ancak o donem bas yalanci gittigi her yerde, ureticimiz 300 koyun verdik deyip durdu.

Ben bu Fakibaba'yi adam sanirdim, adam doktor, Urfa'li adeta adama tapiyor.

Ratlasam hic utanmadin mi diyecegim de, nasil rastlayacaksin,
    O 300 koyunu benim akrabalar aldılar ama şöyle alabildiler , evini ipotek göstererek Ziraatten nakit para şeklinde değilde 300 koyun sahibine banka ödeme yaparak aldılar.Ödeme şartları güzel görünsede şimdiden koyunların bir kısmını yediler...Bunlar bu parayı ödemesini bir kenrara koyun büyük olasılıkla ev icradan satışa gider. Çünkü 300 koyunu alan adam hayatı boyunca 1 hayvan bile beslememiş...

Sayfa 794/993 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •