Sayfa 794/1016 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 8127 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Her ortamda milleti uyara uyara yorulduk, bir de uyardığımız kişilerden enayi muamelesi gördük.
    Madurlara zerre acıdıysam nolayım.

2. Insan coluguna cocuguna uzuluyor iste kac ailede huzur kalmayacak kimbilir ,insanlar birazda caresizlikten bu kripto isine sardi isi bozulupta krtiptoyla ayakta durdugunu soyleyen bi suru esnaf var

3.  Alıntı Originally Posted by NETWORKCAN Yazıyı Oku
    Insan coluguna cocuguna uzuluyor iste kac ailede huzur kalmayacak kimbilir ,insanlar birazda caresizlikten bu kripto isine sardi isi bozulupta krtiptoyla ayakta durdugunu soyleyen bi suru esnaf var
    Kumarla ayakta duran zaten batıktır.
    Batan insan battığını kabul edip ona göre yaşamalı. İnsanlar battığını kabul etmeyip ha kurtarırım hevesiyle daha beter batıyorlar. Bu batış sürecinde yaşam standartlarından da ödün vermiyorlar.

Hiç unutmam bir kızla konuşuyoruz. Dedim kredi kartı kullanıyor musun? Dedi kartsız geçinilmiyor ki.
    Yahu sen kartla borçla geçindiğini sanıyorsan, ayağını yorganına göre uzatmayan, batışı kabul etmeyip daha büyük batmaya yelken açan birisin demektir.
    Anında kestim konuşmayı.

Ben daha ilkokul yaşlarında kendi ayakkabısındaki yırtığı kendi diken bir çocuktum.
    Ayrana ekmek doğrayarak öğün geçirirdik.
    Ne kimseden tek kuruş borç aldık, ne de ponzilerden gelecek kumar parasına bel bağladık.

Hiç kimseye acıyamam valla. Batan kişi oturup soğan ekmek yesin. Battığını kabullensin. Egosunu biraz törpülesin.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

4.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Batan kişi oturup soğan ekmek yesin. Battığını kabullensin. Egosunu törpülesin.
    Bu çok doğru, ben de böyle yaşayan birisiyim ama bunun bir de devlet versiyonu var. Onu ne yapacağız bakalım. O da sizin benim gibi yaşamaya karar verirse...

Bence doğru karar vermiş olur.

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bu çok doğru, ben de böyle yaşayan birisiyim ama bunun bir de devlet versiyonu var. Onu ne yapacağız bakalım. O da sizin benim gibi yaşamaya karar verirse...
    Devlet soğan ekmek yemez de, halka yedirmeye kalkacağı kesin.

Valla isterse venezuela olalım artık umurumda değil.
    Gemi batıyorsa, bireysel olarak elden bir şey gelmez, can yeleğine sıkı sıkı sarılmaktan başka.

Bu arada vapur vb şeylere bindiğimde ilk olarak can yeleklerinin nerede olduğuna bakarım.
    O anda herkes aynı gemidedir ama bireysel tedbirler alan kişinin yaşama şansı daha yüksektir.

7. Gene nolduda caktilar bizim onsa! 1774$

8.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Devlet soğan ekmek yemez de, halka yedirmeye kalkacağı kesin.

Valla isterse venezuela olalım artık umurumda değil.
    Gemi batıyorsa, bireysel olarak elden bir şey gelmez, can yeleğine sıkı sıkı sarılmaktan başka.

Bu arada vapur vb şeylere bindiğimde ilk olarak can yeleklerinin nerede olduğuna bakarım.
    O anda herkes aynı gemidedir ama bireysel tedbirler alan kişinin yaşama şansı daha yüksektir.
    Belli bir miktarı fizikselde tutmak en mantıklısı bu senaryo için. (ben 14% attım ama biraz daha çıkaracağım galiba) Varlıkların tamamını bu şekilde tutmak ise bu senaryoyu 100% bekliyorum anlamına geliyor ki ona pek katılamayacağım.

Sayfa 794/1016 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •